VIP Sport

25. února 2019 • 17:20

Co se děje s Kvitovou? Z Dubaje spěchala rovnou za lékaři!

Autor: ris
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pět turnajů, tři finálové účasti a jeden titul! Jen těžko si Petra Kvitová (28) mohla představit lepší vstup do sezony. Jenže… Náročný program se podepsal na jejím zdravotním stavu. „Po návratu domů se potřebuji vidět s doktorem,“ oznámila česká tenisová hvězda. Co se děje?„Moje tělo se rozpadá,“ posteskla si podle webu gulfnews.com nynější světová trojka v Dubaji po prohraném titulovém zápase se Švýcarkou Bencicovou (3:6, 6:1, 2:6). Cítí se unavená fyzicky i mentálně!  

Jakby ne, vždyť letos už odehrála jednadvacet utkání. Víc jich do konce února nikdy nestihla! Na začátku měsíce si navíc místo odpočinku střihla soud s Radimem Žondrou, který čelí obžalobě z jejího přepadení. To už je setsakramentsky velký nápor na nervy osmadvacetileté dámy!

A ta není divu, že má jasný plán! „Teď si musím na několik dní dát pauzu. Potřebuji dělat cokoliv, jen ne myslet na tenis,“ dodala finalistka letošního Australian Open, která plánuje další zastávku na prestižním podniku v Indian Wells (startuje 4. března).

Petra Kvitová zdraví fanoušky z Monaka
Petra Kvitová zdraví fanoušky z Monaka

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud