VIP Sport

28. února 2019 • 10:15

Potrat, strach a teď: Fury před cestou do Prahy pláče štěstím!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Slavný boxer Tyson Fury (30) je znovu taťkou!  Manželka Paris mu v Anglii přivedla na svět jeijch pátého potomka. K nejmladší Valencii Amber (narodila se předloni v prosinci) a jejím sourozencům Princovi Johnu Jamesovi, Venezuele a Princovi Tysonovi Furymu přibyl do party malinkatý bratříček.Zprávu potvrdil promotér Petr Větrovský, který bývalého mistra světa v těžké váze přiveze 31. května do pražského klubu SaSaZu (vstupenky na akci můžete zakoupit ZDE), kde se s fanoušky během besedy podělí o svůj mimořádně pestrý životní příběh.

„Matka i dítě jsou v pořádku,“ vzkázal Větrovský. „Porod proběhl bez komplikací, ale trval celou noc,“ dodal.

Furyová byla už před samotným porodem pod bedlivým dozorem lékařů. Vloni totiž přiznala, že po červnovém návratu svého milého mezi provazy potratila.

„Bylo to kolem osmého týdne těhotenství. V den zápasu proti Seferimu jsem věděla, že je zle,“ vrátila se nedávno k černým okamžikům. „Tysonovi jsem před vstupem do ringu nic neřekla. Druhý den jsme jeli do nemocnice, kde nám to potvrdili,“ dodala.

Společně s manželem ale ukázali srdce bojovníků. O pět týdnů později otěhotněla znovu a chlapeček je na světě, i když... „Narodil se o tři týdny dřív, ale všechno proběhlo skvěle,“ oddechla si hrdá maminka.

Mistrovské pásy, drogy i velký návrat! Slavný boxer Fury míří do Prahy

Nejnovější člen rodiny Tysona Furyho, který se narodil ve čtvrtek ráno!
Nejnovější člen rodiny Tysona Furyho, který se narodil ve čtvrtek ráno!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud