VIP Sport

16. března 2019 • 12:00

Družička Sáblíková o vlastní svatbě: Nikdo mi do ní nekecá!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Už do toho praštil trenér i brácha, teď veselku chystá její maminka. Co na svatbu říká nadpozemská rychlobruslařka Martina Sáblíková (31)?Dvacetinásobná mistryně světa má místo bílých šatů zatím stále raději závodní kombinézu. V  ní si počíná jako bohyně. Vždyť během posledního týdne sezony třikrát překonala světový rekord! U oltáře je však Martina, která o svém příteli naposledy mluvila v  roce 2015, v  poslední době velmi často.

Martina Sáblíková s nejnovějšími přírůstky do její medailové rodiny
Martina Sáblíková s nejnovějšími přírůstky do její medailové rodiny

Předloni se ženil její kouč Petr Novák (70), jemuž šla za svědkyni. Minulý rok do chomoutu skočil brácha Milan a letos do svazku manželského podruhé vstoupí maminka Eva.

„Mě všichni naštěstí nechávají, abych se věnovala tomu, co mě baví. Do takových věcí mi nikdo nekecá. O svatbě zatím neuvažuju,“ smála se Sáblíková , která se vrátila z amerického kontinentu, kde ve víceboji v  Calgary získala zlato a v Salt Lake City podvanácté opanovala Světový pohár na dlouhých tratích.

Trojnásobná olympijská vítězka však prý byla pasována do role organizátorky maminčiny veselky. I když… „Ona si to spíš organizuje sama. Pokud je mi dobře známo, měla bych jít za družičku. Samozřejmě se těším, ale myslím, že si to s přítelem zařídí,“ objasnila Martina.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud