VIP Sport

15. března 2019 • 18:00

Fotbalové reprezentantky se zasnoubily: lásku tajily devět let!

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mají k sobě blízko nejen na hřišti, ale i v osobním životě. Reprezentantky USA ve fotbale brankářka Ashlyn Harrisová a obránkyně Ali Kriegerová prozradily, že se loni zasnoubily a v letošním roce plánují svatbu.Znají se devět let a teprve nyní se odhodlaly k velkému životnímu kroku. Kromě svatby jde i o moment, kdy Ali Kriegerová a její spoluhráčka a družka Ashlyn Harrisová odtajnily, svou sexuální orientaci.

Milují se. Americké fotbalistky přiznaly, že se loni zasnoubily.
Milují se. Americké fotbalistky přiznaly, že se loni zasnoubily.

„Vždy jsme seděly vedle sebe v autobusu a letadle, a tak trochu jsme mluvily o našich snech a našich nadějích, co jsme chtěly jednoho dne udělat, až vyrosteme a nebudeme děti jako tehdy,“ prozradily reprezentantky, které vztah tajily, aby to nerozptylovalo okolí i je samotné.

„Staly jsme se více a více sebevědomější nejen v našem nitru, ale i navenek. Konečně, po všech těch letech, mám pocit, že nemusím nic skrýt a můžu se cítit taková, jaká jsem,“ řekla Harrisová.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud