Sobota 2. prosince 2023
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Zataženo, sněžení -2°C

Snowboarďačka Pančochová: Randí s krásnou (rozvedenou) maminkou!

Autor: Patrik El-Talabáni

Má slabost pro ženy a ráda se tím pochlubí. Česká snowboardistka Šárka Pančochová (28) na Instagramu ukázala americkou přítelkyni, která má dokonce dceru.

Kdo že záhadná blonďatá kráska je? Jmenuje se Kaileen Laree (32) a žije v USA. Ne vždy ale pálila po holkách. Dřív byla vdaná a má malou dcerku Khaylu.

Stejně jako Šárka má ke sportu blízko, její vášní je wakesurfing, ale ráda si zaskotačí také na snowboardu.

Pár je v poslední době aktivní hlavně na Instagramu, kam přidává společné fotografie. Dvojice navštívila mimo jiné Prahu, kde slavila Šárčiny narozeniny, či trávila volné chvíle ve slunné Kalifornii.

Šárka Pančochová randí s krásnou americkou maminkou Kaileen Laree, která miluje mořské vlny
Šárka Pančochová randí s krásnou americkou maminkou Kaileen Laree, která miluje mořské vlny

Vztah na dálku

Jedinou překážkou v jejich vztahu je odloučení. Pančochové už začala snowboardová sezona, a proto nemá na svoji milou moc času.

„Pět týdnů bez sebe, tři dny spolu a teď opět tři týdny samotné, než se znovu uvidíme,“ napsala Šárka, která o homosexualitě poprvé veřejně promluvila loni v březnu. Dlouhé chvíle bez přítelkyně však zvládá statečně.

„Vztah na dálku je pro mě občas výzva. Ale s porozuměním a trpělivostí jde všechno jednodušeji,“ doplnila snowboardistka, jejíž dominantní disciplínou je slopestyle.