Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Polojasno, bouřka 23°C

Hvězdného Federera okouzlila krásná žena. Manželka to ale není!

Autor: ris

Oči má jen pro svoji manželku Mirku, která mu porodila dvoje dvojčata, to ale neznamená, že by byla jeho jedinou ženou v životě. Roger Federer (37) si pustil k tělu také sympatickou krajanku Belindu Bencicovou (22), kterou doslova nakopl k restartu kariéry.

Kometa letošní sezony kosí jednu soupeřku za sebou a její úplně jedno, jestli proti ní stojí Kvitová , Halepová, Karolína Plíšková či vítězka posledních dvou grandslamových turnajů Osakaová! „Belinda je skvělá holka! Jsem šťastný za ní,“ rozplýval se dvacetinásobný grandslamový šampion v Blicku nad krajančinou šňůrou dvanácti výher.

Federer má pro půvabnou Belindu slabost. Hráčce, jež v rozletu brzdí nejrůznější zranění, se snaží pomáhat, jak jen to jde!  Společně se dvakrát představili na prestižním Hopman Cupu. A právě tam se jejich vztah prohloubil. „Vloni jsme spolu hodně mluvili. Jen se jí snažím dobře poradit,“ zlehčoval švýcarský gentleman svůj vliv na rodačku z Flawilu.

Bencicová vidí jeho roli přece jen odlišněji. „Když jsem se vloni v Miami zranila, Rogera jsem poprosila, jestli by se na mě jeho fyzioterapeut nepodíval. Snažil se mi najít ty správné lidi, kteří mě nakonec dali dohromady. Ve všem je profesionál. Pomohl mi jako nikdo,“ dodala tenistka se slovenskými kořeny.

Belinda Bencicová má Rogera Federera za vzor už od dětství
Belinda Bencicová má Rogera Federera za vzor už od dětství