VIP Sport

6. dubna 2019 • 17:59

Bude boj? McGregor si rýpl do muslimské manželky rivala: Je jak ručník!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Irský bouřlivák Conor McGregor (30) sice před pár dny ohlásil odchod ze scény MMA, vzápětí si ale s rivalem Chabibem Nurmagomedovem (30) zadělal na nechutné vyřizování účtů, které by mělo proběhnout kde jinde než v oktagonu!Stačilo mu k tomu jediné; sdílet na twitteru fotografii nevěsty dagestánského bojovníka z jejich svatebního obřadu, kde ortodoxní muslimka měla závoj, který ji zakrýval obličej. „Tvoje žena je ručník,“ napsal k tomu McGregor.

McGregorův nechutný vzkaz rivalovi, který později na Twitteru smazal!McGregorův nechutný vzkaz rivalovi, který později na Twitteru smazal!

A strhla se lavina! Vždyť tohle je jasná výzva k boji. McGregor to tak také bere. Jeho očekávaný comeback je tak na spadnutí! „S mými fanoušky všech vyznání se chci posunout dopředu,“ vzkázal na sociálních sítích. Všechny víry nás vyzývají k tomu být lepší. Je to jeden svět pro všechny. Uvidíme se v oktagonu,“ dodal na své poměry poněkud rozněžnělý bijec.

Conor McGregor ukazuje své dva mistrovské pásy UFC
Conor McGregor ukazuje své dva mistrovské pásy UFC

 

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud