VIP Sport

8. dubna 2019 • 18:26

Tenisová hvězda Hingisová v nové roli. Prozradila, co je na mateřské nejtěžší...

###BLOK-TOP-VIDEA###

Už přes měsíc je matkou. Tenisová legenda Martina Hingisová (38), která se v minulosti proslavila i milostnými aférkami a manželskými nevěrami, si přeje, aby její dcerka Lia byla také hvězdou na kurtech.Poznala, že mateřství je dřina. Hingisová pro švýcarský deník Blick promluvila o své nové roli. „Každý den mi přináší nový úkol. Mám teď mnohem větší zodpovědnost a mám nyní k výchově dětí větší respekt, protože teď vím, kolik práce to obnáší. Ale je to hezké,“ rozplývala se bývalá tenistka.

Novinářům i vyzradila, jaké má do budoucna plány se svou dcerkou. „Chtěla bych, aby hrála tenis. Tenis je pro dívky skvělým sportem. Doufám, že ji bude bavit a bude z něj mít radost,“ dodala bývalá snoubenka Radka Štěpánka, jež je nyní provdaná za lékaře Harryho Leemanna a zdá se, že se po jeho boku už konečně uklidnila.

Martina Hingisová s manželem Harrym a dcerou Liou
Martina Hingisová s manželem Harrym a dcerou Liou

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud