VIP Sport

28. dubna 2019 • 13:00

Zklamaná Plíšková: Sakra, jen jedno porsche... Kvitová může shrábnout dvě

Garáž má sice narvanou flotilou bouráků, nicméně snila o tom, že do ní zaparkuje další dva. A to i přesto, že tenisová hvězda Karolína Plíšková (27) pořád nemá řidičák! Jenže nesáhněte po nich, když vám je tak vnucují.Organizátoři turnaje ve Stuttgartu dávají všem zúčastněným hráčkám top 10 sportovní fáro jen za to, že dorazí, další žihadlo čeká na vítězku. Plíšková loni akci vyhrála a odvezla si tak dvě auta, ale tentokrát ji hned na úvod vyřadila běloruská mamina Azarenková.

Napodobí loňský počin Plíškové její krajanka Petra Kvitová (29)? Ta už jedno fáro za účast má jisté a v sobotu navíc ve třech setech vyhrála semifinále s Kiki Bertensovou a probila se tak do finále, kde na ni čeká Estonka Anett Kontaveitová, se kterou Češka v minulosti sehrála pět zápasů a třikrát vyhrála.

Kvitová má nyní dvojnásobnou motivaci na zisk titulu - dostala by druhé porsche a jako vítězka i 3,5 milionu korun. Už teď je navíc jisté, že se v žebříčku WTA posune na 2. místo.

Porsche, které loni ve Stuttgartu vyhrála Karolína Plíšková
Porsche, které loni ve Stuttgartu vyhrála Karolína Plíšková

 

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud