VIP Sport

9. května 2019 • 17:30

Nejšílenější sázky na hokej: Ovčáček mluvčím reprezentace, na MS přijede Kim Čong-un!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Byl by to hodně bizarní šampionát. Sázková kancelář Fortuna kromě klasických sázek na hokejové mistrovství světa vypsala i velice netradiční příležitosti. Například kurz na to, že se šampionátu zúčastní prezident USA Donald Trump nebo severokorejský diktátor Kim Čong-un. Členem realizačního týmu české reprezentace by mohl být i mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček.Zraky fanoušků hokeje směřují na Slovensko, kde se uskuteční třiaosmdesáté mistrovství světa. Pokud by se vyplnila alespoň část z bláznivých sázkových příležitostí české sázkovky, tak by na sebe strhlo Slovensko celosvětovou pozornost.

Vždyť v nabídce je například možnost, že během šampionátu přiletí k východním sousedům prezident USA Donald Trump (v kurzu 20:1) nebo severokorejský vůdce Kim Čong-un (7500:1), který by už musel být na cestě, protože do zahraničí cestuje pouze obrněným vlakem ze strachu z létání.

SE SIMONOU na MS: Bartošák s Hrubcem ukázali, jak bydlí. S kým jsou na pokoji?
1080p 720p 360p

O něco větší šance je podle bookmakerů na příjezd britské panovnice Alžběty II. (5500:1). Reprezentace Velké Británie se totiž na MS ukáže poprvé od roku 1994. Velice nepravděpodobná už je ale možnost, že během finále vypadne v hale elektřina a zápas bude dohrán až následující den (7000:1).

S humorem jde vsadit i na situace kolem českého týmu. Například že novinářům bude na otázky kolem reprezentace (ne)odpovídat hradní mluvčí Jiří Ovčáček (6500:1) nebo že dojde k odvolání trenéra Miloše Říhy (500:1). Pokud by si někdo na jednu z těchto příležitostí vsadil, a vyšlo by mu to, byl by v balíku.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud