VIP Sport

17. května 2019 • 14:08

Nejtěžší okamžiky života. Manželka a syn promluvili před kamerou o Schumacherovi

Už je to přes pět let, co měl Michael Schumacher děsivou nehodu na lyžích, při které málem zemřel. Od té doby se sedminásobný mistr světa formule 1 neukázal na veřejnosti a o jeho stavu mlčí i rodina. Nyní se konečně odhodlala prolomit hradbu ticha.Chodí? Komunikuje? Hýbe se? Otázky na zdravotní stav Schumachera zůstávají už roky bez odpovědi. Letos by se to ale mělo všechno změnit. Němečtí producenti Michael Wech a Hanns-Bruno Kammertons totiž natočili dokument Schumacher a před kamerou promluvili i nejbližší lidé z okolí slavného pilota včetně manželky Corinny a syna Micka.

„Film ukazuje nejen jeho neuvěřitelnou kariéru, ale také mnoho aspektů ukazujících složitého člověka,“ prozradili tvůrci dokumentu, který bude mít premiéru v prosinci 2019. Už teď bude v květnu na filmovém festivalu v Cannes puštěna upoutávka na tento strhující dokument.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud