VIP Sport

19. května 2019 • 05:00

Pozor, jede bestie! Luxusní mustang "Terminátora" Vémoly je unikát

Autor: Tadeáš Mahel
###BLOK-TOP-VIDEA###

Uhlově černý sporťák s cválajícím koněm na masce vozí bestii. Zápasníka Karlose Vémolu (33) jednoduše nepřehlédnete ani na silnici!Je prostě jiný. Synovi k narozeninám dal krokodýla, sám chová žraloky, v Londýně dělal vyhazovače a teď je z něj zápasnická hvězda. A s takovým životopisem musí mít i pořádný vozový park!

V garáži mu stojí hummer, BMW nebo parádní mustang. „Nemám auta kvůli pohodlí, mám je proto, aby mě bavila. Trávím v nich hodně času, chci si to užít a chci, aby mě vystihovala,“ vypráví bijec s přezdívkou Terminátor.

Unikát v garáži

Ve městě uvidíte Vémolu nejčastěji v černém Fordu Mustang GT. Sám si ho nechal poskládat z několika různých modelů. Z jednoho se mu líbil blatník, z druhého výfuky, ze třetího křídlo.

A vznikl unikát. „Mám rád auta, který nikdo jiný nemá,“ netají se. Vémola říká, že jeho auta vystihují i to, jak se pere v kleci. „Já jsem v kleci beast, bestie. Mám psa, který se takhle jmenuje, a musím mít i auto, které bude bestie,“ říká Vémola, který se 9. listopadu postaví v oktagonové kleci proti Attilu Véghovi (33). Lístky na česko-slovenský souboj století se začnou prodávat v červnu.

Nejlepší fighter Česka Karlos Vémola
Nejlepší fighter Česka Karlos Vémola

Potká se s Furym

Zápasníci stojí tak blízko sobě, že na tváři cítí dech toho druhého. Upřeně si zírají do očí. Chtějí toho druhého zastrašit, zničit ještě před zápasem. Rituálu, který v boxu následuje po vážení, se říká staredown. A tomu před československým soubojem století mezi Vémolou a Véghem bude asistovat legendární boxer Tyson Fury! Bijec, který v přímém souboji o titul mistra světa porazil Vladimira Klička, přijede do Prahy už za měsíc.

Chcete zažít večer s boxerskou legendou Tysonem Furym? Lístky na jeho vystoupení 20. června v pražském klubu SaSaZu můžete zakoupit na www.championtour.eu.

Ceny vstupenek začínají na 1490 Kč, ale kdo chce sedět v prvních řadách, a navrch se s boxerem vyfotit, zaplatí 7490 korun.

 

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)

Články odjinud


Články odjinud