VIP Sport

19. června 2019 • 12:50

Benefice v lihu! Fenin chystá rozlučku už několik let. Stihne ji?

Autor: om
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to marný, je to marný, je to marný... Martin Fenin (32), ještě před deseti lety hvězda Frankfurtu a fotbalový reprezentant, utápí život v alkoholu.Zdánlivě veselý rozhovor o Martinově plánovaném benefičním mači, který s ním minulý týden natočil herec Jakub Kohák , má klasickou hospodskou kulisu a Fenin odpovídá škobrtavým hlasem.

„Hele, Martínku, ta benefice, cos připravoval čtyři roky...“ začíná Kohák. „Od roku 2011,“ opravuje ho vysmátý Fenin. „Ta se koná, nebo ne? Já bych měl totiž v neděli volno.“

Fotbalista a průšvihář Martin Fenin
Fotbalista a průšvihář Martin Fenin

„Není to jistý. Vypadá to, že to nedopadne,“ reaguje předčasný fotbalový důchodce. Načež Kohák shrnuje fakta: „Vypadá to, že Martinovo čtyřleté úsilí je celé v žumpě. A druhá zpráva je, že mám volnou neděli. Snad ještě něco uděláš, Martine.“

A to zase jo, Fenin vidí svět možná trochu rozmazaně, ale pořád růžově. „Do čtyřiceti to stihnu. Je mi třicet dva,“ povídal. Tak na zdraví, Martine!

Podívejte se na Feninovu omluvu! Přiznal, že byl v televizi opilý

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud