VIP Sport

24. června 2019 • 20:22

Velký skateboardový závod o 400 tisíc vyhrál v Česku Američan s vtipným jménem

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pořádně to na prkně rozjeli. V sobotu 22. června se v berounském skateparku uskutečnil jubilejní desátý ročník Grand Prix Beroun, kam se sjeli skateboardisté z více než 20 zemí světa a závodili v kategorii profesionálů (PRO) a amatérů (AM) o celkové prize money 400 000 korun. Soutěž ovládl Američan s legračním jménem.Na Grand Prix do Berouna přijela světová skateboardová špička. V každém velkém závodě sbírají potřebné body pro kvalifikaci na olympijské hry v Tokiu, kde bude mít prknařský sport příští rok premiéru.

Nejlepší český skateboardista Max Habanec.
Nejlepší český skateboardista Max Habanec.

A kdo kraloval ve velkém finále? Mezi vyrovnanými výkony na světové úrovni nakonec podal nejlepší výkon americký jezdec s pivařským příjmením – Mike Piwowar, který téměř nezkazil a nedal tak ostatním jezdcům žádný prostor pro chyby.

Piwowar předváděl triky vskutku světové úrovně a nedal ostatním finalistům téměř šanci. Jeho jízda byla jednou z nejlepších, kterou za celou desetiletou historii Grand Prix Beroun zažil. Nejlepší z Čechů Maxim Habanec obsadil nakonec páté místo.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud