VIP Sport

16. července 2019 • 16:16

Zlatá Strýcová na wimbledonském bále: Zůstala na ocet a stihla jen moučník!

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kdo si počká, ten se dočká! Tenisová bojovnice Barbora Strýcová si vychutnala prestižní wimbledonský bál po dlouhých sedmnácti letech. V šestnácti vyhrála vyhrát čtyřhru juniorek, teď si slavnostní událost vychutnala znovu, po triumfu ve deblu s tchajwanskou parťačkou Sie Šu-wej.„Celé je to celé noblesní. Tím, že jsme ale nastupovaly na kurt v půl osmé a bál začal v půl deváté, dorazily jsme samy v půl dvanácté, takže prakticky jen na dezert,“ popisovala Strýcová svou druhou účast na legendárním banketu. „Ten jsme stihly, připily si, čekaly na Novaka ( Djokoviče ), který přijel jako poslední…“ dodala česká hrdinka Wimbledonu, kde si zahrála životní semifinále i ve dvouhře.

Wimbledonské vítězky ve čtyřhře Barbora Strýcová a Sie Šu-wej
Wimbledonské vítězky ve čtyřhře Barbora Strýcová a Sie Šu-wej

„Simona (Halepová) s Novakem pak měli proslov, byly fotky a to bylo vše. Být ovšem v grupě těch lidí bylo nepopsatelné a neuvěřitelné. Hrozně jsem si to užila,“ vyznala se Strýcová na setkání s novináři po svém návratu.

Tanec si prý ale musela odpustit. „No, netančila jsem. Nevím proč, nikdo mě nepožádal,“ smála se Bára. „Ba ne, my tam přijely už takhle pozdě, kolem půl dvanácté, protože jsme ten náš debl hrály hrozně dlouho,“ vysvětlila a prozradila, jak to bylo s výběrem jejích oslnivých zlatých šatů.

„Ty jsme si vybíraly ráno před rozehrou. Bylo tam několik šatů a já se svou parťačkou jsme měly hned jasno. Navíc nám to i padlo, takže jsme nemusely trávit hodiny zkoušením,“ popsala Strýcová. A jistotu, že vybrala dobře, měla prý i díky vítězce ženské dvouhry, Simoně Halepové, která s nimi byla v místnosti také. „Říkala: Dobrý, v těch můžeš jít,“ smála se Češka.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud