VIP Sport

10. srpna 2019 • 18:40

Tenistka Vondroušová má kuráž: Skočila z letadla!

Autor: rau
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je jí teprve dvacet, pro strach má ale uděláno jako málokdo. Finalistka letošního Roland Garros Markéta Vondroušová sice kvůli zranění vynechala poslední týdny sezony, to jí však nebránilo, aby se i se svým trenérem Janem Hernychem (40) vydala za dobrodružstvím do Kolína!Navlékli kombinézy, vycupitali do letadélka… Vyhlídkový let to ale nebyl! Bobříka odvahy by zasloužili! Absolvovali totiž tandemový seskok padákem. A Vondroušová se u riskantní záliby, jak bývá jejím zvykem, náramně bavila.

Zpátky na pevnině byla vysmátá od ucha k uchu. Tohle zřejmě nebyl pro rošťandu ze Sokolova její poslední seskok. Teď už se ale bude muset zase soustředit hlavně na tenis. To proto, aby se dala do kupy před blížícím se US Open, které začíná už za 16 dní.

Tak. A jde se na to! Markéta Vondroučová nastupuje i s padákem na zádech do letadélka
Tak. A jde se na to! Markéta Vondroučová nastupuje i s padákem na zádech do letadélka

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud