VIP Sport

14. srpna 2019 • 05:00

Upovídaná Karolína Plíšková. Omylem provalila intimní tajemství!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

I když to španělská legenda Conchita Martínezová (47) nikdy veřejně nepřiznala, léta se v tenisovém zákulisí traduje, že je na děvčata! Její upřímná svěřenkyně Karolína Plíšková (27) teď tamtamy lehce neomaleně potvrdila.Lounská rodačka o víkendu na dálku podpořila pochod homosexuálů Prague Pride. Co ji k tomu vedlo? S lesbičkami má jen ty nejlepší zkušenosti.

„Mám Conchitu a byly jsme velmi dobrými kamarádkami i s Rennae (Stubbsová, její bývalá mentorka), takže to je něco, co hodně podporuji,“ prořekla se Karolína na svém zámořském turné.

Španělská vynikající tenistka a později trenérka Conchita Martínezová
Španělská vynikající tenistka a později trenérka Conchita Martínezová

Aby svůj akt tolerantnosti stvrdila, navlékla na sebe duhová potítka, která vyfasovala od svého sponzora, módní značky Fila, a vedle rozesmáté Martínezové se i s fyzioterapeutem Martínem Salvadorem vycvakla.

„Homosexuály podporuji, protože znám spoustu takových lidí,“ uvedla momentálně třetí hráčka pořadí WTA!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud