VIP Sport

21. srpna 2019 • 16:16

Tohle tělo má Ronaldo v posteli! Sexy Georgina rajcuje ve spodním prádle

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je odvážná. Přítelkyně fotbalisty Cristiana Ronalda půvabná Georgina Rodriguezová se stala tváří známé značky spodního prádla. V reklamním spotu ukázala své kulaté křivky.Ronaldo kromě fotbalových zápasů a tréninků stíhá točit i řadu reklam, ze kterých mu plynou desítky milionů korun ročně. V jeho rodině ale není sám, kdo si vydělává focením a natáčením pro globální společnosti.

Georgina během natáčení reklamy
Georgina během natáčení reklamy

Novou tváří známé značky spodního prádla se stala Ronaldova partnerka Georgina Rodriguezová, se kterou má rok a půl starou dceru Alanu Martinu. „Beru to jako příležitost ke sdělení poselství, ve které pevně věřím. Přijměte své tělo, ať jste jakkoliv tvarované,“ uvedla v tiskové zprávě Georgina.

Kromě focení si střihla i natáčení ve studiu s několika tanečnicemi. Všechny dámy byly oděny ve spodním prádle, ale každá z nich měla jiné křivky.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud