VIP Sport

18. září 2019 • 19:39

Ronaldo hledá prodavačku z »mekáče«. Chce splatil dluh z dětství!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Teď je sice příkladem absolutního profesionála, Cristiano Ronaldo (34) ale často vzpomíná i na doby, kdy jeho rodina měla hluboko do kapsy a jeho strava nebyla tak pestrá, jak se pro sportovce sluší a patří. Přiznal to v úterním televizním rozhovoru s Piersem Morganem (54).Rodák z Madeiry byl v dětství »závislý« na stravě z rychlého občerstvení. Hlad mnohdy zaháněl v McDonalds. „Občas jsme byli trošku hladoví. Vedle stadionu byl »Mekáč«. Zaklepali jsme na dveře a zeptali se, jestli nemají nějaké hrbáče,“ vzpomínal střelec Juventusu.

Za dveřmi pokaždé byla dáma jménem Edna, které chlapce nikdy nenechaly ve štychu, ačkoliv neměli peníze. A Ronaldo se jí teď chce za dobré skutky odvděčit! Proto vehementně pátrá po její totožnosti.

„Zjišťoval jsem to v Portugalsku, ale McDonald už tam zavřeli. Byl bych šťastný, kdybych ji našel třeba díky tomuto rozhovoru,“ ujistil. Pokud jeho akce bude úspěšná, hodlá soucitnou dámu pozvat na večeři. „Do Turína nebo Lisabonu. Abych jí alespoň nějak vrátil, co pro mě udělala,“ dodal.   

Ronaldo dal exkluzivní hodinový rozhovor Piersi Morganovi
Ronaldo dal exkluzivní hodinový rozhovor Piersi Morganovi

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud