VIP Sport

31. října 2019 • 11:00

Hvězda ligy Stanciu bere miliony, ale manželka je spořivá: Tohle vás překvapí!

Autor: nem
###BLOK-TOP-VIDEA###

Andreea má v těle vášeň země hraběte Drákuly, ňadra dmoucí a odzbrojující úsměv. Uvaří, vypere, je hezoučká, vzdělaná a náramně skromná. Až se jeden zasní: „Jo, tu kterej dostane.“Už dostal! Její manžel se jmenuje se Nicolae Stanciu (26) a bere ve Slavii za kopání do meruny 3,5 milionu korun měsíčně.

S jeho kreditkou v kabelce by leckterá jiná partnerka zazobaného čutálisty udělala z butiků Prada, Christian Dior, Louis Vuitton, Gucci či Dolce & Gabbana v Pařížské ulici obchod U snědeného krámu, ale to není nic pro mladou paní Andreeu Stanciuovou. Aspoň to tvrdí na sociální síti.

Krásná Andrea, manželka rumunské hvězdy Sparty Nicolaea Stanciua
Krásná Andrea, manželka rumunské hvězdy Sparty Nicolaea Stanciua

„Oblečení nakupuji v second handech. Mám je moc ráda a vždycky tam najdu něco, co se mi líbí,“ píše Andreea, kde shání svršky na svoji rozkošnou figuru. Studuje dálkově biochemii na vysoké škole v rumunské Kluži a patrně ví, že vztah potřebuje i jinou chemii než jen bankovky na kontě.

„Mám vedle sebe nejkrásnějšího chlapa na světě,“ hledí zamilovaně na svého muže a prozrazuje, jaké laskominy si Nico dopřává při toulkách Prahou: „Pizzu, burgery nebo hranolky s vajíčkem, sýrem a slaninou.“

Stanciu v tom není sám. TOP 5 kontroverzních přestupů k rivalovi

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová Aleš Opatrný

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Články odjinud


Články odjinud