VIP Sport

13. listopadu 2019 • 10:25

Msta?! Proč exreprezentanta Matějovského vyhodili ze stadionu?

Autor: om
###BLOK-TOP-VIDEA###

Rozhodčí jako mstitel a I. B třída jako dějiště vendety? Ano, je to možné! A tak se ze zápasu Kosmonosy – Stará Boleslav (6:0) poroučeli předčasně oba bratři Matějovští.Známé fotbalové příjmení Josefa (40, hráč Slavoje St. Boleslav) a Marka (37, hráč prvoligové Ml. Boleslavi) působí na pomezního rozhodčího Iva Poláka (51) jako červený hadr na býka. „Tady máš ten ČISTÝ FOTBAL!“ pronesl prý Polák směrem k Josefovi, jenž hrál za Starou Boleslav. Ten reagoval slovy: „Ty jsi jantar, co to máváš za nesmysly.“ A za to dostal od hlavního rozhodčího Stumpfa červenou kartu.

Zpět k Ivu Polákovi: Už před dvanácti lety proběhlo jeho jméno tiskem – to když hrubě ovlivnil turnajový zápas starších žáků Motorlet – Olomouc ve prospěch pražského týmu. I proto ho web čistýfotbal.cz umístil na černou listinu českého fotbalu. A právě Stará Boleslav se před třemi lety proti Polákovi veřejně postavila.

Josef Matějovský popsal dění z této neděle takto: „Rozhodčí Ivo Polák si potřeboval vyřídit staré účty! Ze hřiště jsem nejprve putoval já a následně můj brácha Marek, který se přijel podívat do Kosmonos se svým synem Dominikem. Před třemi lety se totiž Slavoj Stará Boleslav postavil rozhodčímu Polákovi a ten si to stále dobře pamatuje! Brácha byl vykázán z celého sportoviště za to, že řekl na adresu rozhodčích, že to jsou šašci a pískají zápas v chůzi. Ano, toto jsou ty momenty, proč někteří ligoví hráči nechtějí pokračovat v kariéře na nižší úrovni!“

Josef Matějovský dostal červenou za to, že rozhodčího nazval jantarem
Josef Matějovský dostal červenou za to, že rozhodčího nazval jantarem

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud