VIP Sport

20. listopadu 2019 • 13:30

Tenistka Cibulková ve své knize šokuje: Léčba sexem s boháčem na jachtě!

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nejen o sportu je kniha Dominiky Cibulkové – Tenis je můj život. Slovenská hvězda na stránkách popisuje i vztahy s bývalými partnery. Dokonce zavzpomínala i na tajemného bohatého ctitele, s nímž strávila měsíc na jeho jachtě v Řecku. A byla to hodně pikantní záležitost.Před deseti lety se Cibulková léčila se zraněným žebrem. Místo po turnajích tak létala za lékaři, aby ji dali dohromady. Jenže v tu chvíli přišla neočekávaná nabídka od tajemného muže. „Psali jsme si. Osobně jsem ho viděla až po Wimbledonu. Přitahoval mě jako muž i jako silná osobnost,“ uvedla tenistka.

Dominika Cibulková a její sexy outfit na focení reklamy
Dominika Cibulková a její sexy outfit na focení reklamy

Jméno movitého obdivovatele neprozradila, ale co následovalo, už popsala. „Přišlo od něj pozvání na jachtu. Jela jsem se tam tajně vyléčit. Nikdo to nevěděl. Poprvé v životě jsem si postavila hlavu. Nikdo mě nemohl zastavit,“ líčila Cibulková.

Romantickou plavbu u Řecka si užila. „Strávila jsem tam s ním čtyři týdny. Bylo to fajn. Bez závazků, bez plánů... To bylo ale všechno, co jsem se ctitelem zažila. Pak už jsem se s ním nesetkala. Bylo to krátké, ale dodnes na to ráda vzpomínám.“

Podle slovenských novinářů jde o amerického podnikatele s řeckými kořeny Erica Assimakopoulose. Několik měsíců po vášnivé plavbě se Dominika seznámila se svým současným mužem Michalem Navarou a bouřlivý milostný život plný krátkodobých vztahů skončil.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud