VIP Sport

21. listopadu 2019 • 05:00

Tajemství nové lásky kanonýra Kollera: Teror s násilníkem!

Autor: Petr Němec, Markéta Reinischová
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Prodral se trním vlastního vztahu, aby na cestě zarostlé bodláčím našel lásku. Poslyšte pohádku o tom, jak Honza ze Smetanovy Lhoty vysvobodil šíleně smutnou princeznu.Příběh fotbalového bombarďáka Jana Kollera (46) by si zasloužil zfilmování. A uvedení na televizní obrazovky o Vánocích. Třeba místo Sám doma 3.

S pětapadesáti góly nejlepší kanonýr historie české reprezentace dospěl v Monte Carlu k rozvodu s manželkou Hedvikou. Od lože i od stolu. Do své mohutné náruče vzal v rozpuku nového života Zuzku (32). Černovlásku s očima hlubokýma jako tůně jihočeských rybníků. Uhrančivou ženu, která prahla po něžném objetí muže. Aby zapomněla na traumatický zážitek s bývalým přítelem. Podle jejího vyprávění to byl násilnický nelida, který ji přivedl až k bouračce za volantem.

Jan Koller

Po ní prý už věděla, že musí vyhlížet nového prince. „Bohužel, impulzem pro mě byla až autonehoda, kterou jsem způsobila. Na vině byl můj věčný stres a strach z partnera. Najednou to bylo jasné, jako kdybych dostala osudovou facku. V té chvíli jsem si uvědomila, že ho musím opustit, protože takhle to dál nejde,“ vyznala se Zuzana Petzoldová pro portál femina.cz.

„Tato negativní zkušenost mě ale rozhodně naučila žít v přítomnosti a zbytečně se nešťourat v minulosti. Všem ženám mohu jen doporučit, aby spoléhaly samy na sebe. Vše spočívá jen v našich vlastních rozhodnutích,“ vyslala ženskému pokolení vzkaz už z náruče dobračiska každým coulem »Dina« Kollera.

„Naučila jsem se mít ráda samu sebe takovou, jaká jsem. Všechny své prohry a chyby beru jako výzvy, které mi ukazují další směr. Jsem zase cílevědomá, sebevědomá a taky moc šťastná,“ pověděla Zuzka. A takovou, jaká je, ji teď zbožňuje Jan Koller.

Hedvika Kollerová je se svým manželem Janem v rozvodovém řízení
Hedvika Kollerová je se svým manželem Janem v rozvodovém řízení

Jan Koller v České uličce: Žije na střídačku v Monaku a v Praze

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud