VIP Sport

24. listopadu 2019 • 19:28

Kapitán nároďáku Voráček: Drsná kritika! Blíží se jeho konec?

Autor: as
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chýlí se jeho éra ve Philadelphii ke konci? Nejlépe placený český hokejista Jakub Voráček (30) je terčem zdrcující kritiky. A prý co nevidět dostane v NHL padáka!Hraje strašně! Ve Philly je zbytečný! Zbavte se ho! Podobné komentáře na sociálních sítích jen prší. Jsou od fandů Philadelphie a trefují se do českého vousáče. „Potřebujeme toho mnohem víc od našich nejlépe placených hvězd. Aby Jake byl zase top hráčem jako v minulých letech,“ přidal se i kouč Vigneault.

Pokud se bleskově nezlepší, »Jake« Voráček poletí! Dobře informovaný deník Philadelphia Inquirer v týdnu přišel se spekulací o jeho výměně za calgarského rychlíka Gaudreaua, který se kousek od Philadelphie narodil a táhne ho to domů. A fandové okamžitě bláznili nadšením. Voráčka už hodili přes palubu...

První trénink české hokejové reprezentace před startem MS na Slovensku. Na snímku kapitán Jakub Voráček
První trénink české hokejové reprezentace před startem MS na Slovensku. Na snímku kapitán Jakub Voráček

Utavený kolotočem? Přitom český srdcař vždy dýchal pro tým, jeho vlastní góly a asistence mu byly ukradené. Jenže v NHL se vše měří podle statistik. A pokud ročně bereš 214 milionů korun a hraješ v elitní první lajně, musí za tebou stát body! »Voras« už 11 utkání neskóroval (Letci hráli v noci v Carolině), s bilancí 4+9 je v týmové produktivitě až šestý a průměr 0,62 bodu na zápas je nejhorší za devět sezon strávených v Pensylvánii!

„Všechno je to o sebevědomí. Nezbývá než tvrdě pracovat a věřit,“ opakovala česká hvězda, odstavená do třetí lajny. Možná jej ve třiceti letech semlel kolotoč NHL. „Cestování, změny času, tři zápasy ve čtyřech dnech. Po nich mám navíc problémy s usínáním, zaberu třeba až v pět ráno a v deset je trénink,“ povzdychl si v minulých dnech s tím, že receptem je spát při každé možné příležitosti. A někteří škarohlídi hned přidali, že teď si pro spánek vybral i zápasy...

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud