VIP Sport

18. prosince 2019 • 05:00

Návrat k manželce?! Nedvěd zpět u Ivany, dcera září: Pár z nebe!

Autor: Ondřej Michálek
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už má dost běhu přes překážky? Legendární fotbalista Pavel Nedvěd (47) se vrátil na domácí hřiště, přesněji řečeno k manželce Ivaně (45). Minimálně pro jeden velký večer v Turíně.Pavel a Ivana Nedvědovi si v pondělí vyrazili na vánoční večírek Juventusu, kde je Grande Paolo viceprezidentem. Společně! Byla to skoro půl roku věc nevídaná, jelikož on věnoval svůj čas mladičké parkuristce Lucii Anovčínové (24), s níž objížděl kolbiště a držel jí palce, když v koňském sedle zdolávala překážky.

Jeho nová múza zase nevynechala v hledišti snad jediný zápas Staré dámy. Klub, resp. blonďáka ze Skalné, doprovázela i na stadiony soupeřů. Byli si tak blízko!

Pár z nebe

„Match made in heaven,“ napsala k čerstvé fotce rodičů dcera Ivanka (22). Česky to znamená: Pár (nebo i manželství) stvořené v nebi.

Pavel Nedvěd už je zase bok po boku s manželkou Ivanou
Pavel Nedvěd už je zase bok po boku s manželkou Ivanou

Ivanka objevu svého táty nefandila od samého začátku, o macechu a vrstevnici v jedné osobě nestála, dávala to najevo. „Přála bych všem mámu, jako je ta moje. Nikdy jsem neviděla žádný vztah, jako je ten náš. Poslední dny, kdy jsme byly samy dvě, byly ty nejlepší,“ podpořila ji v srpnu na Instagramu.

Srdíčka pro rodiče

Dcera rodičům přidělala do obrázku z vánoční párty srdíčka, to mluví za vše. „Rodina Grande Pavla je krásný příběh,“ zní jeden z komentářů u fotografie na Instagramu.

Do něj se letos vklínila plavovláska Lucie, jen o pár měsíců starší než Nedvědova dcera. Začalo to v létě, Pavel byl po boku mladičké parkuristky poprvé spatřen v srpnu v Londýně. Tulil se k Lucii v hledišti, pak jí zase fandil při závodech.

Neskrývali se, byli vidět spolu a občas je zabraly i kamery televize. Jako ještě před měsícem, kdy společně sledovali Prague Playoffs v pražské O2 areně. Leckdo to bral jako Nedvědovo vyjádření: Mám novou ženu a nestydím se za to!

Ani nemusel promluvit a díky jednomu obrázku na sociálních sítích je tu nové poselství. Věta, kterou během kariéry několikrát řekl: Rodina nade vše.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud