VIP Sport

2. ledna 2020 • 05:00

Fotbalista Koller bilancuje škaredý rok 2019: Rozvod i smrt nejbližšího...

Autor: tad
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kdyby vymazávače paměti nebyly výsadou sci-fi filmů, jeden by se hodil Janu Kollerovi (46). Nejlepší střelec české fotbalové reprezentace má za sebou měsíce, na které by nejradši zapomněl.Byl suverénně největším tahákem Silvestrovského derby. Za svoji Spartu nastoupil do tradičního duelu se Slavií poprvé a fanoušky bavil. Gólem přispěl k remíze 3:3 a v překvapivě vyhecovaném závěru si vykoledoval žlutou kartu. „Mohl jsem se trošku krotit,“ přiznal, když naremploval sešívaného gólmana Wintera. Když ale přišla řeč na hodnocení roku 2019, úsměv mu z tváře zmizel.

Bývalý útočník v soukromém životě prožil opravdu trudných 12 měsíců. „Byl to všelijaký rok, z mého pohledu takový smutnější. Umřela mi máma, řešil jsem nějaké věci i v mém osobním životě. Těším se, že rok 2020 bude lepší,“ připustil Koller.

Nejlepší střelec v historii české fotbalové reprezentace Jan Koller vyvedl na hokej do Bratislavy svůj nový objev
Nejlepší střelec v historii české fotbalové reprezentace Jan Koller vyvedl na hokej do Bratislavy svůj nový objev

Kromě ztráty milované maminky Hany se holohlavý obr musel vypořádat s krachem manželství, když se po dlouhých 15 letech rozpadl vztah s Hedvikou (42). „Jo, rozvedl jsem se,“ řekl v listopadu Blesku Koller. Jenomže verze Hedviky byla jiná. „My se nerozvádíme, aspoň o ničem nevím,“ napsala na sociální sítě. Čert aby se v tom vyznal, ale tak či tak, rozhodně není co závidět…

Honza ze Smetanovy Lhoty se každopádně může věnovat své nové milé, uhrančivé brunetě Zuzaně (32). A taky může dávat góly za svoji jihočeskou vesnici v okresním přeboru. „Jsem víc v Čechách, tak chodím hrát pravidelněji. Za šest zápasů jsem dal asi osm, nebo devět gólů,“ pochlubil se.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud