VIP Sport

18. ledna 2020 • 14:53

Rosolova blondýnka poslala Veselému nekompromisní vzkaz: Ty žblepto!

Autor: roc, ris
###BLOK-TOP-VIDEA###

Roky spolu v Davis Cupu bojují za českou zemi, teď si ale tenisté Lukáš Rosol (34) s Jiřím Veselým (28) vjeli do vlasů kvůli fotografii, kterou v Melbroune vypustil do světa zkušenější z dvojice!„Jako jediní tři zástupci v Austrálii tento rok. Jsme připravení reprezentovat ČR v Davisově poháru,“ stojí pod lehce provokativním snímkem, na němž se kromě Rosola chechtají i benjamínek Kolář s deblistou Jebavým!  

Příspěvek Veselého dokonale rozpálil. „Já měl vždy za to, že bez dobré finanční odměny ty odmítáš reprezentovat!“ dloubl spontánně do vosího hnízda příbramský rodák.

Reakce přišla okamžitě. Ta nejdrsnější od Rosolovy půvabné ženy Petry, která se svého manžela ihned zastala. „Už dlouhou dobu tušíme tvoji averzi, ale že až takovou, že veřejně hodíš takový žblept… Až by si jeden myslel, že se bojíš o své místo, potažmo i o ty své peníze!“ vpálila Veselému křehká blondýnka.

Odpovědi se však nedočkala...

Lukáš Rosol s krásnou manželkou Petrou
Lukáš Rosol s krásnou manželkou Petrou

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud