VIP Sport

19. března 2020 • 14:00

Kanonýr Siegl se vyrovnává s ránou osudu! Přišel o milovaného tátu

Autor: ptr
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bývalý legendární střelec Horst Siegl (51) prostřednictvím sociálních sítí sdělil, že jeho milovaný táta Horst se odebral na věčný odpočinek. V emotivním příspěvku vzpomněl i na maminku Julii, která zesnula před rokem a půl.„Dnes nás opustil skvělý člověk, který odešel za maminkou. Užívejte zase spolu, děkuji Vám za vše. Hlavně za to nejcennější a to život. Nikdy nezapomeneme, miluji Vás a stále budete v našich srdcích.“ Napsal autor sedmi reprezentačních gólů.

„Je to moc špatný, Sigiho táta s náma jezdil na fotbal stejně jako můj táta, byli jsme taková rodina.“ Vyjádřil se pro Blesk dlouholetý Sieglův spoluhráč a kamarád Martin Frýdek.

Tatínek patřil do komunity českých Němců v Krušnohoří, kteří nebyli po válce odsunuti. V dětství přivedl malého Horsta k fotbalu a ukázalo se, že to byla správná volba. Majitel jedenácti mistrovských titulů a jeden z nejlepších střelců ligové historie jistě přinesl otci mnoho radosti.

Otec Horsta Siegla zemřel
Otec Horsta Siegla zemřel

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud