VIP Sport

9. dubna 2020 • 16:25

Děsivý okamžik! MMA truchlí, úspěšný bojovník byl zastřelen na ulici

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Isaiah Chapman (30) byl zabit v Akronu, který se nachází v americkém státě Ohio. K incidentu jak z dob Divokého západu došlo v úterý 7. dubna večer.  Bojovník patřil smluvně pod organizaci Bellator, tedy druhou nejznámější ve světě MMA.»The Beast« měl v profesionální kariéře velmi solidní bilanci devíti výher a čtyř proher. Další úspěch už bohužel do svého životopisu nepřidá. V úterý okolo tři čtvrtě na deset večer byla na tísňovou linku nahlášena střelba. Když policie dorazila na inkriminované místo, našla třicetiletého muže se střelnými zraněními. Těm nakonec v nemocnici Summa Akron City Hospital podlehl.

Policie zatím oficiálně nepotvrdila totožnost mrtvého muže a podazřelý ze střelby zůstává na svobodě. Z mnoha zdrojů se ovšem objevila zpráva, která šokovala fanoušky. Informaci, které se zdráhali uvěřit, nakonec potvrdili členové Chapmanovi rodiny i zástupce organizace Bellator Rich Chou.

Isaiah Chapman byl zastřelen
Isaiah Chapman byl zastřelen

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud