VIP Sport

19. května 2020 • 05:00

Už se to blíží... Manželka Plzeňáka Limberského ukázala bříško!

Autor: zal, ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už za dva měsíce se dočkají. Než se ale malá Lilien narodí, manželka plzeňského fotbalového rošťáka Davida Limberského (36) se vyprsila s úchvatnou fotkou s bříškem. A je vidět, že modelce a moderátorce Lence (36) jde těhotenství k duhu.Každým dnem je větší a větší a já s ní,“ povídá o své holčičce. Její narození původně mělo udělat tečku za »Limbovu« kariérou, ale po koronavirovém odkladu nakonec přijde na svět ještě během poslední sezony.

Ale ani tato drobná změna v plánech nemůže jakkoliv ovlivnit natěšenost rodičů na prvního společného potomka. Lilien bude sice již třetím přírůstkem do početné rodinky, ale dceru Natálii a syna Davida počal pyšný tatík s předchozí přítelkyní Michaelou Kratochvílovou. A je otázkou, zda to bude finální počet. Potentní hřebeček David ještě nemusí mít dost a po kariéře bude volného času jistě dostatek.

Manželka Davida Limberského Lenka ukázala své těhotenské bříško v plné kráse
Manželka Davida Limberského Lenka ukázala své těhotenské bříško v plné kráse

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud