VIP Sport

26. června 2020 • 12:50

Hvězdný Pastrňák ve dvě ráno na zastávce: Ty vole, my nemáme odvoz!

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zámořské »hokejky« i kumštýři. Ti všichni museli být u toho, když sešívaní ve středu rozpárali plzeňskou Viktorii a pak mohutně jásali s titulem v kapse.Na tribuně vášnivě fandili herci Miroslav Donutil (69), Ondřej Pavelka (64), klan Prachařů — David (61) a Jakub (36). Forvard Philadelphie Jakub Voráček (30) a kolega z Bostonu David Pastrňák (24) si k tomu dali pivečko a trochu uondaný »Pasta« se po druhé hodině ráno vynořil z útrob Sinobo Stadium.

S kámošem usedli na lavičku u autobusové zastávky, jako by to byla trestná lavice v hale NHL. „Ty vole, tak my nemáme odvoz,“ lamentoval »Pasta«. Drtil při tom v rukou, které daly v neúplné sezoně osmačtyřicet branek, mobil. Chvilku to trvalo, ale nakonec se přivolaného taxíku dočkali a vyrazili do pelechu.

Hokejový kouzelník David Pastrňák opuštěl Eden pozdě v noci
Hokejový kouzelník David Pastrňák opuštěl Eden pozdě v noci

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud