Play-off AutoCont extraligy - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Florbal MB : Otrokovice - 3. března 2019   17:00

Florbal MB
Florbal MB
13:20' Natov (Curney) • 24:23' Natov (Novák) • 34:41' Curney (Tadeáš Chroust) • 39:04' Tadeáš Chroust (Novák) • 50:53' Curney (Krzyžanek) • 59:48' Bína (Curney)
6:3
(1:1, 3:0, 2:2)
Stav série: (2:0)
Otrokovice
Otrokovice
15:04' Kvapil  (Pešat) • 48:28' Pešat  (Gál) • 54:08' Pešat  (Kittel)
Florbal MB
Musil (L. Bauer) – Novák, Řehoř, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Tokoš, Pluhař, Gruber – Curney, Natov.
Jakub Nábělek a Radek Štengl
MSH Mladá Boleslav
Otrokovice
Michaljovič (Majrich) – Rožnovják, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil, Čevela – Sovják, Jurčík, Zapletal – Szweda, Gál, Pešat – Kittel, Volek, Petřík.

Nejlepší hráči utkání
Za hostující celek byl vyhlášen Lukáš Pešat a za domácí celek Jiří Curney, který se uvedl dvěma brankami a dvěma asistencemi!
Střely na branku ve třetí třetině: 7:5!
Střely celkem v zápase: 22:17!
Mladá Boleslav zvládá i druhý zápas v sérii a před odjezdem na palubovku Otrokovic mají pohodlné vedení v sérii.
59:48'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Otrokovice ztrácí míček na polovině a je z toho protiútok, který končí brankou JAKUBA BÍNY, který uklízí míček do prázdné branky. Asistence: Jiří Curney.
59:27'
Otrokovicím se daří držet míček v útoku, ale nemohou se dostat do kombinace a čelí vysokému napadání soupeře.
58:42'
Otrokovice to zkouší bez brankáře. V útoku ztrácí míček a hráč Technologů z protiútoku minul z pravé strany prázdnou branku.
58:19'
Oddechový čas pro hosty.
58:01'
Aleš Höffer se dostal je střele po pěkné zpětné přihrávce, ale s obtížemi trefuje skákající míček, který nakonec chytá Michajlovič jistým zákrokem.
57:35'
Otrokovice vybojovaly míček, ale ihned čelí velkému presinku Technologů.
56:46'
Mladá Boleslav se vrátila ke své hře a snaží se držet míček pod svou kontrolou. Na Michajloviče nevysílají střely, ale spíše si přihrávají.
55:14'
Otrokovice vycítily šanci a domácí stratég volí oddechový čas, aby uklidnil své svěřence v závěrečných minutách hry.
54:08'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Další velká chyba v rozehrávce Technologů na polovině palubovky. Tomáš Novák namazal na čepel Lukáše Pešata, který se dostal do úniku společně s Petrem Kittelem. Oba si vyměnili míček a LUKÁŠ PEŠAT byl tím posledním, který zakončoval do branky. Asistence: Petr Kittel.
51:57'
Pantheři u míčku a nyní jim již nezbývá, než otevřít svou hru a pokusit se o dramatizování zápasu v jeho koncovce.
50:53'
Vyhraný míček v rohu palubovky na polovině Otrokovic, měl za následek rychlý útok JIŘÍHO CURNEYHO, který se trefuje přízemní střelou k levé tyči. Asistence: Petr Krzyžanek.
50:39'
Přesilovka Technologů se nese ve znamení kombinace. Ke střele se dostal Petr Krzyžanek, ale minul míček.
48:52'
Avšak nyní se dopouští faulu a je tu první vyloučení! Tomáš Sovják vyloučen za bránění ve hře.
48:46'
Dokonce zápasu zbývá relativně hodně času a uvidíme, jestli tato další branka nakopne Otrokovice?
48:28'
Autorem branky je LUKÁŠ PEŠAT, který využil špatné rozehrávky svého soupeře a dostal se do úniku, který využil bezchybně. Asistence: Ladislav Gál.
46:42'
Otrokovice se i nadále brání tlaku svého soupeře, který již tolik nestřílí, ale spíše si přihrává do nejlepší střelecké pozice. Obrana Otrokovic však kombinaci soupeře dokáže po delší době přerušit, aniž by musel Michajloviš zasahovat.
44:39'
Petr Krzyžanek vymyslel dobrou křižnou přihrávku, ale jeho spoluhráč minul levou tyčku!
43:13'
Vzdušná přihrávka na Natova, který slídil před Michajlovičem neprošla. Obrana Otrokovic zamezila přihrávce a ihned se hosté pokoušeli o protiútok, který jim nevyšel.
41:54'
I třetí vstup do zápasu mají Technologové pod svou kontrolou. Drží míček a snaží se o další ohrožení branky.
41:08'
Z podobné situace se ke střele nyní dostal Jan Řehoř, který však minul spojnici levé tyče a horní tyče.
40:34'
Jiří Curney vystřelil z levé strany, Michajlovič nadvakrát musel jeho ránu likvidovat.
40:01'
Střely na branku po druhé třetině: 7:7!
O branky se postupně postaral Jan Natov (druhá branka v zápase), Jiří Curney a Tadeáš Chroust.
Druhá třetina již nebyla tak vyrovnaná jako ta první. Mladá Boleslav jednoznačně ukazuje, kdo je v této sérii favoritem. Postupně se jí podařilo vsítit tři branky a do závěrečné periody mají pohodlné tří brankové vedení.
40:00'
39:04'
V poslední minutě druhé třetiny je tu přece jen další prosazení ze strany domácích. Do tří brankového trháku posílá Mladou Boleslav TADEÁŠ CHROUST. Asistence: Tomáš Novák.
38:30'
Blíží se nám závěr druhé periody a domácí si pohodově drží dvou brankové vedení. Michajlovič musel zasahovat u své levé tyče.
37:47'
Domácí celek je stále při chuti a nyní spíše vidíme jen míček na florbalkách Technologů a jejich snahu o překonání Michajloviče.
34:41'
Tlak Technologů je přetaven v další branku! JIŘÍ CURNEY dostal před branku míček od Tadeáše Chrousta, několikrát s ním zamíchal a pak poslal do horní poloviny branky. Asistence: Tadeáš Chroust.
34:29'
Ke konci druhé třetiny se Boleslav dostává více a více do tlaku...
33:29'
Jan Řehoř už mohl střílet, ale ještě hledal svou přihrávkou spoluhráče na levé straně. Obrana Otrokovic však měla dobře pokrytý prostor a Řehoř měl spíše zkusit vystřelit.
32:31'
Do dobré pozice se nyní dostal hráč domácích, ale v rozhodující chvilce mu sjel míček z čepele a jeho střela nebyla snad ani střelou.
31:12'
Kombinace Technologů nebere konce a čekáme na jejich nějakou střelu na branku. Otrokovice se urputně brání a nyní to vypadá jako přesilovka pro domácí celek!
30:10'
Polovina hrací doby je minulostí a po nedovoleném zákroku se Otrokovice ujmou rozehrávky.
28:41'
Martin Tokoš nyní zkušeně držel míček proti dvěma hráčům Otrokovic a skoro se mu podařilo od mantinelu proháčkovat do střelecké možnosti, nakonec mu byl na poslední chvíli vypíchnut míček.
27:42'
Jan Natov nyní neprostrčil míček na svého lépe postaveného spoluhráče a Otrokovice se po rychlém protiútoku dostaly do zakončení, které jim však nepřineslo vyrovnání.
25:45'
Jejich útočná akce se příliš nepovedla a již se musí opět bránit. Naštěstí pro Panthery, ani útok jejich soupeře nyní nedopadl dle jejich představ.
25:24'
Nepřesná rozehrávka a míček skončil mimo palubovku. Otrokovice mají možnost se dostat k rozehrávce a k potenciálnímu útoku.
24:23'
JAN NATOV si na půlce přebral míček od Nováka a dostal hodně prostoru na pravé straně. Parádně zamířil do levého horního rohu a vrací svému týmu vedení. Asistence: Tomáš Novák.
23:48'
Pantheři jen vyhazují míček k brance soupeře a ten po vystřídání zakládá další útočnou akci.
23:10'
Jan Řehoř chtěl přesunout hru na levou stranu, ale jeho pobídka byla sražená.
22:34'
I začátek druhé třetiny se nese v tlaku domácího mužstva a další branka je jen otázkou času.
21:00'
Boleslav v první šanci, kdy se po přihrávce od Petra Krzyžaneka objevil v šanci Natov, ale ten nedává druhou branku!
20:01'
Střely na branku: 9:5!
Více se toho už v první třetině nestane! Mladá Boleslav otevřela skóre dnešního zápasu brankou Jana Natova. Otrokovice se prosadily z protiútoku, který proměnil Lukáš Kvapil. Mladá Boleslav má více ze hry a po většinu času drží míče na svých čepelích. Otrokovice se snaží poctivě bránit a vyrážet do protiútoků.
20:00'
19:04'
Poslední minuta první třetiny, ve které se nyní Otrokovice snaží vybojovat míček na polovině Technologů.
17:54'
Nepřesnou střelu raději Michajlovič srazil za svou branku, i přesto, že míček šel mimo jeho levou tyčku.
16:44'
Útok domácích nepřinesl zakončení a po vystřídání se chystají k další útočné akci. Otrokovice i nadále sází na dobrou defenzívu s protiútoky. Jednou už se jim to podařilo.
15:53'
Vyrovnávací branka nikterak nenarušila hru domácího celku, který i nadále má míček pod svou kontrolou a snaží se o opětovné vedení.
15:04'
Z ojedinělého útoku hostů je tu vyrovnávací branka, kterou dává LUKÁŠ KVAPIL. Asistence: Lukáš Pešat.
14:46'
Tomáš Chroust poslal míček před branku, kde byl Jan Řehoř, který zakončuje pod nohy brankáře. Michajloviš stihl míček zastavit!
13:20'
Ale po této rychlé útočné souhře už je to první branka zápasu. Obrana Otrokovic se nyní nestihla zformovat a JAN NATOV dává ve spolupráci s Curneym první branku druhého zápasu. Asistence: Jiří Curney.
12:34'
Jakub Bína se po prostrčení míčku před branku Otrokovic snažil dorážet, ale nakonec Michajlovič drží míček pod sebou a tento závar nepřináší úvodní branku.
11:30'
Hráči Otrokovic úspěšně zastavují útočný pokus svého soupeře již na polovině palubovky.
10:10'
Polovina první třetiny je minulostí a sledujeme opatrnou hru, kdy má více míček pod svou kontrolou domácí, avšak ti naráží na defenzívu Otrokovic.
08:26'
Jan Natov dostal dobrý míček na levou stranu a už mohl střílet, ale nezpracoval si míček ideálně a pak už u něj byl včas obránce Otrokovic.
07:52'
Nyní již před brankou Michajloviče kombinuje favorit zápasu a snaží se o první překonání brankáře Otrokovic.
07:22'
Hostující celek se nacházel na polovině svého soupeře, ale nedokázal Musila v brance nikterak vážněji ohrozit.
06:20'
Denis Zimmer byl nedovolené atakován a po vystřídání bude následovat rozehrávka Pantherů z poloviny palubovky.
05:40'
Aleš Höffer střílel ze střední vzdálenosti, jeho přízemní střela míjí branku Otrokovic.
05:04'
Po delší době mají k dispozici míček Otrokovice, ale nedaří se jim dostat na polovinu Technologů.
04:17'
Mladá Boleslav začíná na svého soupeře soustavně tlačit a nyní již dvě minuty mají míček pod svou kontrolou.
03:18'
Další zakončení Jana Řehoře už bylo výrazně lepší. Tvrdou střelu umístil přímo do hrudi hostujícího brankáře.
02:41'
Jakub Gruber vybojoval míček, následně si jej přebral Jan Řehoř, ale z úhlu nedokázal vstřelit úvodní branku zápasu.
01:55'
Radovan Michaljovič kryje nahození na jeho branku a rozehrává na své spoluhráče. Zatím sledujeme hodně opatrný začátek druhého zápasu v této sérii.
01:02'
Matěj Kostka se střelecky prosadil po rychlém protiútoku, ale Musil pokryl jeho zakončení.
00:34'
Domácí celek se jako první dostal k možnosti zaútočit. Chvíli kombinovali, ale nakonec se jim nepodařilo vyslat míček směrem na branku.
00:01'

Technology Florbal MB: Musil – Krzyžanek, Zakonov – Höffer, Novák – Natov, Curney, Bína – Tad. Chroust, Pluhař, Tokoš – Gruber, Řehoř, Tom. Chroust. Náhradník: Bauer (G)

HU-FA Panthers Otrokovice: Michajlovič – Kostka, Petřík, Mi. Nagy, Zimmer – Zapletal, Sovják, Szweda – Rožnovják, Jurčík, Gál – Kvapil, Pešat, Kittel. Náhradníci: Majrich (G), Čevela, Volek.

Rozhodčí: Jakub Nábělek a Radek Štengl.

Technology Florbal MB

Mladá Boleslav nakonec dokázala vybojovat první příčku v základní části a odsunula Spartu Prahu na druhou pozici. Bylo to však velmi těsné, oba celky dosáhly shodně 63 bodů, avšak Mladá Boleslav měla se Spartou lepší vzájemné zápasy a proto skončila na prvním místě. Mladá Boleslav tedy mohla jako první celek si vybrat svého soupeře pro čtvrtfinále. Jejich výběr padl na Otrokovice. Ty v základní části nedávno Mladá Boleslav porazila 16:2! Avšak první vzájemný zápas nebyl tak jednoznačný a Otrokovice dovedly zápas do prodloužení, kde se radovala Mladá Boleslav. Oba celky se taktéž spolu utkaly ve čtvrtfinále v roce 2016 a tehdy Mladá Boleslav jasně zvítězila 4:0 na zápasy.
Mladá Boleslav obhajuje loňský titul (když do play off vstupovala také z první pozice) a dle předpokladů je v této sérii jasným favoritem!
Ohlas při výběru týmu
Milan Tomašík (Technology Florbal MB): „Pro nás celkem logická volba. V posledním vzájemném zápase jsme dominovali. Víme zároveň, že doma jsou Otrokovice silné a určitě nečekáme lehkou sérii.“

HU-FA Panthers Otrokovice

Otrokovice do posledních chvil bojovaly o play off a nakonec obsadily v závěrečném zúčtování sedmou pozici s celkovým počtem 38 získaných bodů! Ve srovnání s minulým rokem si pohoršily, když skončily na šestém místě s dosaženými 47 body! Ale i přesto Otrokovice zopakují čtvrtfinálovou účast a opět narazí na jednoho ze silnějších protivníků. V minulém roce hrály čtvrtfinále proti Chodovu (0:4 na zápasy pro Chodov) a letos je taktéž nečeká nic lehkého.
Ladislav Gál (Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE): "Po posledním zápase jsme to trochu očekávali, ale my víme kde máme sílu. Play-off je nová soutěž a jdeme do toho odhodlaně."
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.