Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Leicester - 25. září 2018   20:45

Wolves
Ruddy – Dendoncker, Coady (C), Hause – Castro Otto (75. Bennett), Saiss, Gibbs-White, Vinagre – Traore, Bonatini (83. Ashley-Seal), Cavaleiro (57. Jota)
Norris – Ashley-Seal, Bennett, Giles, Goncalves, Jota, Watt
Paul Tierney – Ian Hussin, Mick McDonough
Molineux Stadium, Wolverhampton
Leicester
Ward – Ricardo Pereira, Morgan (C), Evans, Fuchs – Albrighton, Iborra, Silva (84. Choudhury), Ghezzal – Vardy (61. Gray), Okazaki (61. Iheanacho)
Jakupovič – Amartey, Diabate, Gray, Choudhury, Iheanacho, Soyuncu

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:11.
Je konec. Leicester City nakonec zvítězil na pokutový kopy a postupuje do osmifinále! Na začátku utkání byl Leicester lepším týmem a už v 5. minutě nebezpečně vypálil Iborra, ovšem jeho pokus skončil vedle pravé tyče. Ve 13. minutě to byly opět lišky, když se hostující hráč dostal ke střele, ale tato pumelice byla zblokována. Poté byla k vidění velice vyrovnaná hra s náznaky šancí, ale ničím vážnějším. V 56. minutě se domácí dostali do velké šance, ale Cavaleiro selhal ve velké šanci. V 72. minutě mohl Wolves opět rozhodnout, ale ani tentokrát to nebyl gól. Následně se šlo až do penalt, kde hosté vyhráli 3:1.
Střílení penalt začíná.
Základní hrací doba je u konce. Branky jsme se nedočkali a nyní tak následují penalty.
90+8'
90+8'
Po rohu domácích se dopředu dostal Leicester, ale následný centr skončil pouze v moci brankáře Ruddyho.
90+7'
Demarai Gray byl za potlesku odnesen na nosítkách a může se pokračovat.
90+6'
Na hřišti jsou i nosítka a pro Graye tento zápas skončil a ne jen tento, ale tohle bude stopka na dalších pár měsíců.
90+4'
Poté si se Gray velice nepříjemně zranil, když mu podjela noha při skluzu o něco dřív a tohle s ním nevypadá vůbec dobře. Na hrací ploše už jsou lékaři.
90+3'
Už to vypadalo na šanci domácích, ovšem útočník Wolves si místo střely ještě zasekl míč a nakonec z toho nic nebylo.
90+2'
Ghezzal se skvěle vrátil, ale následně odkopl míč jen do zámezí a je to autové vhazování pro Leicester.
90+1'
Po centru na zadní tyč se dostal domácí hráč do zakončení hlavu, ale to bylo z velkého úhlu a šlo nad bránu Warda.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
89'
Traore se pokoušel projít po pravé straně, ale hostující obránce mu vystavil stopku, ovšem byl to nedovolený zákrok a následuje tak volný kop pro Wolves.
88'
Domácí nyní získali autové vhazování na své polovině hrací plochy a žádné mužstvo už nebude chtít udělat chybu v základní hrací době.
86'
Hosté opět získali rohový kop, ovšem následně skončil míč jen v zámezí a nebylo z toho nic nebezpečného.
84'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Silva, přichází Choudhury.
83'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Bonatini, přichází Ashley-Seal.
82'
Následně domácí rozehráli nakrátko a dostali se k centru z pravé strany, ale ten odhlavičkoval hostující hráč jen do zámezí.
81'
Domácí hráč přečetl myšlenku soupeře a získal míč. Následně se faul provinil Iborra a Wolverhampton tak má volný kop.
79'
Ovšem nynější roh už tak nebezpečný nebyl a skončil jen v moci brankáře Ruddyho.
78'
Centr z rohu hostů byl nebezpečný, ale nyní následuje další, jelikož ten předešlý odvrátil domácí obránce do zámezí.
77'
Následný centr z volného kopu nepřinesl nic zajímavého a dopředu se vydal Leicester, ovšem zakončení Graye bylo zblokováno a lišky získaly rohový kop.
76'
Morgan nyní poslal domácího hráče k zemi a uviděl žlutou kartu.
75'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Castro Otto, přichází Bennett.
74'
Albrighton se dostal uvnitř vápna do zakončení hlavou, ale ta nebyla nijak nebezpečná a skončila v moci brankáře Ruddyho.
73'
Nyní je míč v moci hostů, kteří se pomalou kombinací dostávají hlouběji do pole.
72'
Nyní se ovšem Wolves dostalo do přečíslení 4 na 2, ale následné zakončení chytil brankář Ward!
71'
Nakonec to vypadá, že Jota bude moct pokračovat.
70'
Nyní je hra přerušena, jelikož domácí hráč Jota potřebuje ošetření po střetu se soupeřem.
68'
Následný centr z volného kopu Leicesteru skončil pouze nad bránou Ruddyho.
67'
Poté se Jota dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu.
66'
Hosté se dostali do obrovské šance, ale následné zakončení chytil fantastickým zákrokem Ruddy!
65'
Následně se míče zmocnilo domácí mužstvo, které se dostalo do rychlého protiútoku, ovšem následný centr z levé strany byl zblokován a je to rohový kop pro Wolves.
64'
Ovšem následný centr jen odvrátila hostující obrana a Leicester se vydal dopředu.
63'
Nyní domácí tým získal rohový kop z pravé strany.
62'
Nyní se domácí hráč provinil faulem ve středu hrací plochy a lišky tak budou opět u míče.
61'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Okazaki, přichází Gray.
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Vardy, přichází Iheanacho.
59'
Opět skončil míč jen vedle domácí brány a Ruddy tak má další odkop.
57'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Cavaleiro, přichází Jota.
56'
Největší šance zápasu není proměněna! Cavaleiro dostal přihrávku do běhu, následně si poradil s obráncem, ale poté vypálil těsně vedle levé tyče!
55'
Tentokrát se dopředu podíval domácí tým, ale centr z levé strany odvrátil obránce Leicesteru.
53'
Následně vhodil Fuchs opět dalekonosný aut do vápna, který sice odvrátila domácí obrana, ale následně se do míče opřel Ricardo Pereira, ovšem jeho rána skončila těsně vedle pravé tyče!
52'
Jamie Vardy bojoval s obráncem o míč, ale obrana Wolves ho odkopla do zámezí a následuje aut pro Leicester.
51'
Rachid Ghezzal si obešel hráče a následně z dvaceti metrů vypálil, ovšem jeho pokus skončil pouze v moci brankáře Ruddyho.
49'
Wolverhampton nyní získal autové vhazování, ale poté jen odevzdal míč a bude to tak odkop od brány Warda.
48'
Následný centr hostujícího hráče z pravé strany žádné pozdvižení nepřinesl, jelikož míč skončil pouze v moci brankáře Ruddyho.
47'
Domácí hráč Cavaleiro se snažil dostat dopředu, ovšem nachytal se pouze v ofsajdové pasti.
46'

Fauly: 5:6
První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Na začátku utkání byl Leicester lepším týmem a už v 5. minutě nebezpečně vypálil Iborra, ovšem jeho pokus skončil vedle pravé tyče. Ve 13. minutě to byly opět lišky, když se hostující hráč dostal ke střele, ale tato pumelice byla zblokována. Poté byla k vidění velice vyrovnaná hra s náznaky šancí, ale ničím vážnějším.
45+1'
45+1'
Cavaleiro se dostal do zakončení zpoza vápna, ale trefil pouze před sebou stojícího obránce.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
43'
Jonny Evans poslal k zemi protihráče ve středu hrací plochy a rozhodčí dnes poprvé vytáhl žlutou kartu.
42'
Okazaki se po skvělé akci se dostal ke střele, ale ta letěla přímo do míst, kde byl připraven Ruddy.
41'
Stále je hra vyrovnaná a potom co hosté dostali míč do zámezí následuje opět aut pro domácí.
39'
Traore poslal dobrý centr do vápna, ale hosté odvrátili míč do zámezí a je to autové vhazování pro Wolves.
38'
Leicester přesunul hru na pravou stranu, ale tam hostujícího hráče zradilo zpracování a je to autové vhazování pro Wolves.
36'
Posléze domácí získali balón na své polovině hřiště, ale s nějakým útokem tentokrát nespěchají a přihrávají si míč na své polovině.
35'
Leicester se sice dostal s míčem až do vápna, ale ani tentokrát z toho nebyla nějaké střela na bránu Ruddyho.
34'
Přihrávka hostů skončila opět jen v zámezí a dnešní utkání je tak plné nepřesností.
32'
Domácí se dostali do protiútoku po pravé straně, ovšem posléze si Traore nezpracoval balón.
31'
Albrighton si nezpracoval míč na hrací ploše a Wolves získalo autové vhazování na své polovině.
30'
Půl hodina hry je u konce a zatím jsme se úvodní branky nedočkali. U míče je častěji Leicester, který se zkouší dostat do zakončení, což se mu párkrát povedlo, ale ani jednou z toho nebylo nic nebezpečného.
29'
Posléze se v ofsajdu ocitl také hostující útočník Jamie Vardy a u míče tak budou Wanderers.
28'
Ani tento rohový kop ale nepřinesl nic zajímavého, jelikož skončil na hlavě hostujícího obránce a posléze se Cavaleiro ocitl v ofsajdovém postavení.
27'
Roh letěl na zadní tyč, kde jej Fuchs odhlavičkoval do zámezí a centr z kopačky Cavaleira se bude opakovat, ovšem z druhé strany.
26'
Utkání je velmi vyrovnané a nyní to zkoušel Wolverhampton po pravé straně. Po následném centru získal rohový kop z levé, který bude zahrávat Cavaleiro.
24'
Leicester je u míče častěji, než jeho domácí soupeř, ale poslední minuty se na hrací ploše neděje nic zajímavého.
23'
Jamie Vardy si naběhl za obranu na skvělý nákop, ale poté si s ním opět poradil Hause, který svým tělem nechal míč doskákat do zámezí.
21'
Střela Okazakiho byla zblokována domácím obráncem, ale ani tak neměla nárok na úspěch, jelikož jí chyběla razance.
20'
Wolves nyní získal rohový kop z levé strany, ovšem následný centr vyboxoval hostující brankář do bezpečí.
18'
Nyní se hraje převážně ve středu hrací plochy. Poté se sice domácí dostali až do vápna, ale střela Castra Otta letěla nad bránu Warda.
17'
Následný velice dlouhý aut hostujícího hráče skončil pouze v moci Ruddyho.
16'
Přihrávka domácího hráče z levé strany byla zblokována a Leicester tak získal autové vhazování.
14'
Nyní si Hause poradil s Vardym, kterému se to dvakrát nelíbilo a poslal domácího obránce k zemi. Po následné slovní roztržce je rozhodčí uklidnil a může se pokračovat ve hře.
13'
A další šance Leicesteru, tentokrát ale pumelici zpoza vápna schytal domácí obránce, který možná zachránil svůj tým od inkasování gólu!
12'
Wolverhampton se vydal dopředu, ale tam nedokázal nic velkého vymyslet a u míče už jsou opět hosté.
11'
Posléze ale přišla hodně nepřesná přihrávka Silvy, který chtěl vyslat po levé straně spoluhráče, ale komunikace byla chybná.
10'
Od začátku utkání mají míč ve své moci hosté z Leicesteru.
9'
Ovšem posléze přišel další nedovolený zákrok, tentokrát to byl kapitán domácích Coady, který poslal protihráče k zemi.
9'
Tentokrát hosté rozehráli nakrátko, ale následný centr do vápna přinesl jen faul Evanse. Wolves se tak ubránil posledním dvou standardním situacím.
8'
Cavaleiro nyní zahrál rukou a lišky tak získaly další volný kop.
7'
Po centru Albrighton se nakonec dostal do zakončení hlavou Iborra, ale zamířil jen vedle brány Ruddyho, který tak má odkop od své svatyně.
6'
Posléze přišel faul z domácí strany a Leicester tak získal volný kop z levé strany.
5'
Vicente Iborra vypálil tvrdou ránu, která se možná otřela o pravou tyč! První vážnější šance v dnešním utkání!
4'
Domácí se velice pěkně dostali z úzkých u rohového praporku na své polovině hrací plochy a posléze získali autové vhazování.
3'
Wolves nyní získal autové vhazování na polovině soupeře. Poté se dostal až do vápna, kde šel domácí útočník k zemi, ale hlavní rozhodčí Paul Tierney pouze rozpažil.
2'
Leicester poslal centr z pravé strany do vápna, ovšem tam vyhrál hlavičkový souboj domácí obránce.
1'

Wolverhampton Wanderers: Ruddy – Dendoncker, Coady (C), Hause – Castro Otto, Saiss, Gibbs-White, Vinagre – Traore, Bonatini, Cavaleiro
Náhradníci: Norris – Ashley-Seal, Bennett, Giles, Goncalves, Jota, Watt

Leicester City: Ward – Ricardo Pereira, Morgan (C), Evans, Fuchs – Albrighton, Iborra, Silva, Ghezzal – Vardy, Okazaki
Náhradníci: Jakupovič – Amartey, Diabate, Gray, Choudhury, Iheanacho, Soyuncu

Rozhodčí: Paul Tierney – Ian Hussin, Mick McDonough.
Leicester City:

Leicester se rovněž zúčastnil jednoho zápasu Carabao Cupu a to na vlastní půdě před 10 671 diváky s Fleetwoodem. Už v 8. minutě poslal domácí do vedení Fuchs. Ve 39. minutě zvýšil vedení Iborra. Minutu po začátku druhé půle se prosadil i Iheanacho a nakonec v 71. minutě přidal branku Ghezzal. Leicester tak vyhrál jasně 4:0. Leicester se v lize nachází na devátém místě s devíti body a skóre 11:10. V posledním utkání lišky vyhrály nad Huddersfieldem 3:1.
Wolverhampton Wanderers:

Wolves se už jednoho zápasu v letošním Carabao Cupu zúčastnil a to na půdě Sheffieldu. První poločas sice branku nepřinesl, ale v 53. minutě se prosadil hostující Bonatini. Pět minut před koncem utkání přidal druhou branku Costa, který proměnil pokutový kop. Wolverhampton se v Premier League nachází na desátém místě s devíti góly a skóre 6:6. V posledním zápase zavítal na půdu Manchester United, kde remizoval překvapivě 1:1.
Těsně před brány osmifinále se proti sobě utkají týmy Wolverhampton Wanderers a Leicester City. Tato mužstva se spolu naposled utkala v letošní sezóně ve 2. kole Premier League na King Power Stadium v Leicesteru před 32 043 diváky. Ve 29. minutě šly lišky do vedení, když se vlastním gólem provinil Doherty. Těsně před koncem prvního poločase zvýšil vedení Maddison. V 66. minutě dostal červenou kartu Vardy, ale Leicester nakonec vyhrál 2:0. Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.