Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Aston Villa : Liverpool - 17. prosince 2019   20:45

Aston Villa
Aston Villa
14' Hourihane  • 17' Boyes(vl.)  • 37' Kodjia  • 45' Kodjia  • 90+2' Wesley
Winterbottom, Clayton, Dixon-Bonner, Norris, Clarkson, Bearne, Stewart

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 4:8.
Liverpool tedy v oslabené sestavě na Aston Villu nestačil, když prohrál 5:0. Už v prvním poločase se trefil Hourihane, vlastní branku si dal Boyes a dvě trefy přidal Kodjia. V nastaveném čase druhého poločasu se trefil ještě Wesley. Hosté se snažili, ale nedalo to, jednoznačně nejaktivnějším byl Harvey Elliott. Pro Liverpool je vyřazení o to smutnější, že reprezentuje v Kataru na MS klubů i celý anglický fotbal a anglická asociace mu nedovolila zápas odložit. Dál jde tedy Aston Villa a může se těšit na semifinálového soupeře. Liverpoolské áčko čeká již zítra od 18:30 souboj proti mexickému Monterrey v semifinále MS klubů.
90+3'
90+2'
Aston Villa právě vstřelila branku!
Pátá branka v síti Kellehera. Po rychlém protiútoku Trezeguet perfektně načasoval pas pro WESLEYHO, který šel na brankáře sám a poslal míč na zadní tyčku.
90+2'
Elliott ve vápně hledal Clarksona, ten však netrefil míč.
90+1'
Lansbury mohl klidně jít středem hřiště dopředu, ale už se mu moc nechtělo, tak to otočil dozadu.
90+1'
Rozhodčí ještě nastavuje 2 minuty.
90'
Aston Villa si s míčem hraje na půlce, do konce chybí pár sekund.
89'
Stadionem se ozývá tradiční You´ll Never Walk Alone, což je určitě odměna pro hráče Reds.
88'
Za vápnem dostal míč Lansbury a chtěl kolmicí někoho najít, s tím už v pokročilé minutě nikdo nepočítal, jednoduchý míč pro Kellehera.
88'
Hráči Aston Villy si dovolují už i různé parádičky při rozehrávce.
87'
Po centru z pravé strany se ve vápně k zakončení dostal Trezeguet. Jeho hlavička mu vůbec nesedla a skončila vedle branky.
86'
Do vápna centroval ze středu hřiště Kane. Jeho centr hledal Hilla, ten však ve vápně úspěšný nebyl.
85'
V akci opět aktivní Clarkson. Po nahrávce Elliotta se dostal za vápnem ke střele. Jeho pokus však doletěl jen do připravených rukavic Nylanda.
84'
Zápas se dohrává v hodně vlažném tempu. Hraje se okolo poloviny a ani jeden z týmů se nechce pouštět do ničeho velkého.
83'
Elliott ukázal další parádní lob. Tentokrát jím hledal ve vápně Clarksona. Ten však byl už ve velkém úhlu a trefil postranní síť.
82'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Hoever, přichází Norris.
82'
V ofsajdu se po nahrávce Taylora ocitl Trezeguet a hned se píská.
81'
Elliott od pravé lajny hledal Clarksona, který si nabíhal do vápna. Nepřesný centr končí jen v rukavicích Nylanda.
81'
Liverpool už se dostal k míči, drží ho den Berg a další sekundy ubíhají.
80'
Liverpool vysunul napadání, ale o to více běhá, protože Aston Villa zkušeně kombinuje a nechává soupeře běhat.
79'
Clarkson poprvé u míče a ne moc povedeně. Snažil se ze středu nahrávat doleva, ale míč mu na noze sjel.
78'
Nepřesnost při rozehrávce. Boyes hledal Gallachera, ale hodně nepřesně.
78'
Hoever teprve teď dokulhává za čáru za asistence Elliotta.
77'
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Chester, přichází Hause.
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Davies, přichází Clarkson.
76'
Právě Hoevera už chytají křeče, pomáhá mu jeden ze soupeřů.
76'
Hoever se snažil přenést hru na levou stranu pro Hilla. Ten byl v souboji až druhý a o míč přišel.
75'
Chyba v hostující rozehrávce a ke střele ve vápně se dostal Wesley. Jeho pokus z velkého úhlu končí vedle branky.
74'
El-Mohamady měl vhazovat aut u svého vápna, jenomže mu to trvalo asi minutu, domácí prostě nikam nechvátají.
73'
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Kodjia, přichází Wesley.
72'
Za vápnem se k míči dostal Kane a vystřelil. Jeho pokus letěl po zemi a končí asi metr od levé tyčky.
71'
Domácí Luiz se uvolnil na středu pole a poslal přenádherný pas na sprintujícího Trezegueta. Ten šel z boku na Kellehera. Hostující mladík však znovu neinkasoval.
71'
Nikam se nežene ani hostující celek, zatím drží vyrovnaný stav alespoň co se týče druhé půle.
70'
Hoever se zprava chtěl dostat na střed a dával míč pod sebe na střelu pro Chirivellu. To ale předpokládal Luiz a míč sebral.
69'
Hill se vrátil a pomohl obraně, získal tak míč pro svůj tým.
68'
Hostující Gallacher se jako levý bek parádně dostal kousek za vápna a bylo to na střelu pravou, ten si na to ovšem netroufl.
68'
Taylor nestačil na Elliotta, tak ho nepříjemně fauloval, hrát bude Liverpool.
67'
Elliott se perfektně uvolnil a dostal se na střed, následně centroval do vápna pro Kanea, našel ho, ale mladík hlavičkoval vedle.
66'
Další domácí nákop smiřoval na Kodjiu, toho se kvalitně našel den Berg a míč o něho poslal do autu.
65'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Longstaff, přichází Bearne.
64'
Taylor našel kolmým pasem vepředu Lansburyho, ten ještě nabízel míč do vápna pro Trezegueta, jenže ten přestřelil.
63'
Do vápna centroval Lansbury. V šestnáctce se ovšem nejvýš dostal Van den Berg a míč odhlavičkoval do bezpečí.
62'
Přímý kop pro domácí z nějakých 32 metrů.
62'
Luiz hodně šikovně našel na hranici vápna Lansburyho, ten se nedokázal otočit, míč mu totiž sebral Boyes.
61'
Elliott si seběhl do středu hřiště a rozdával míče, jeden takový dal na Hilla, toho soupeř kopl zezadu, ale rozhodčí nepíská.
60'
A jeden takový přišel, míč do běhu dostal Kodjia od Luize a šel z úhlu na brankáře, později mu byl odmáván ofsajd.
60'
U míče Aston Villa, v klidu si čeká na rychlý útok.
60'
Z levé strany se do vápna snažil centroval Longstaff. Centr ani neměl šanci na úspěch, protože nikdo bílý ve vápně nebyl.
59'
Den Berg se rozhodl pro dlouhý nákop dopředu, tam však Hill v souboji úspěšný nebyl.
58'
Hoever si narazil s Elliottem, ale dopředu nešel a otočil to zpět.
57'
Roh Joty vyrazil Kelleher jen někam na vápno, kde byl Lansbury a z voleje pálil. Střela mu moc nesedla a míč skončil vedle branky.
57'
Roh pro domácí.
56'
K míči se postavil Jota, ale trefil jen připravenou zeď.
55'
Přímý kop pro domácí z nějakých 19 metrů.
55'
Další roh zahrával Chirivella, naskakoval Boyes, ale o kousek na míč nedosáhl.
54'
Po centru se ve vápně z velké blízkosti dostal ke střele Kane. jeho zakončení vytáhl Nyland na roh.
54'
Roh pro Reds.
54'
El-Mohamady vyslal pasem po pravé lajně dopředu Jotu, toho výborně vytlačil mimo hřiště Gallacher.
53'
Následuje útočný faul Longstaffa.
53'
Hostující Hill dostal míč do vápna zády k brance a snažil se otočit, míč mu ale ujel.
52'
Opět u míče dan Berg a Boyes, kombinují na vlastní polovině.
51'
Boyes se snažil centrem najít na pravé straně Hoevera, ten byl však v ofsajdu.
51'
Nepřesnost v rozehrávce ukázal Lansbury, takže míč pro hosty.
50'
Vysoký míč do středu dostal Luiz, zpracoval ho a poslal znovu spoluhráčům blíž k vlastní brance.
49'
Dlouhý nákop hostujícího Boyse končí až u Nylanda, který začne další akci svého týmu.
48'
Centr z pravé strany posílal Hoever, domácí obrana odvrátila.
47'
Aston Villa u míče a v klidu kontroluje průběh hry.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První poločas byl velkou lekcí z produktivity. Hosté byli jasně lepším a aktivnějším týmem, ale Aston Villa dala snad z každé šance branku, nakonec Kelleher míč lovil ze sítě čtyřikrát. Skóre otevřel v 14. minutě Hourihane, o tři minuty později si míč do branky srazil Boyes. V 37. minutě se prosadil Kodjia a ten samý hráč uzavřel skóre prvního poločasu i v minutě 45. Na straně hostí byl hlavně vidět Elliott, dále i Kane nebo Hoever.

Statistky 1. poločasu

Držení míče: 46%:54%
Střely na branku: 3:4
Přímé kopy: 5:5
Rohy: 1:5
Ofsajdy: 3:1
45+1'
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.
45'
A je tu další branka domácích. Z vápna přišla nahrávka doprava pro Jotu, ten na nic nečekal a poslal přízemní nahrávku do vápna. Tam čekal JONATHAN KODJIA a míč poslal do sítě.
44'
Boyes nakopával dopředu, pro Elliotta to ovšem bylo moc dlouhé.
43'
Trezeguet se z vápna snažil nahrávat do něho, nikdo s tím nepočítal, takže míč pro Kellehera.
42'
K míči se na roh postavil Lansbury a centroval do vápna. Centr byl ale hodně nepřesný a jeho přetažený míč končí mimo.
42'
42'
Poklidná kombinace domácích na půlce, nikam se neženou, mají náskok tří branek.
41'
Žlutou kartu dostává Davies (Liverpool FC).
40'
Po dalším rychlém míči se dopředu dostal Trezeguet, tomu míč dokázal vypíchnout den Berg.
39'
Dlouhý nákop letěl dopředu až na Kodjiu, k tomu rychle přistoupil Boyes a míč mu sebral.
38'
Hodně nespravedlivý výsledek pro mladíky. Jsou lepším týmem, ale prohrávají o tři branky.
37'
Po nejisté rozehrávce hostů napolovině jim míč vypíchl Jota a poslal z jednoho dotyku do brejku JANATHANA KODJIU, ten sám proti Kelleherovi poslal pravačkou míč na zadní tyč a šel se radovat.
36'
Davies si pomohl rukou a zastavil soupeře. Aston Villa na míči zůstane.
36'
Longstaff předal míč na levou stranu, odkud centroval do vápna Gallacher. Jeho centr opět nikoho nenašel. Ty centry dneska hostům nevychází.
35'
Po chybě v rozehrávce domácích šel další míč na Elliotta, ten s tím úplně nepočítal.
34'
Ze středu hřiště se chytře snažil Kane najít Elliotta. Ten měl míč na dlouhé noze, dolů ho dát nedokázal.
34'
Liverpool uklidňuje hru, kombinuje na vlastní polovině.
33'
Hoever si znovu vyměnil na pravé straně míč s Elliottem a Nizozemec centroval do vápna. Centr přetažený a skončil na kopačkách soupeře.
33'
Hodně soubojů ve středu hřiště, na míči je nyní Liverpool.
32'
Po kombinaci se k centru z levé strany dostal Hourihane. Jeho pokus ale trefil jen Hoevera.
31'
Hoever našel ve vápně Longstaffa, ten se chtěl uvolnit, ale soupeř ho nikam nepustil.
30'
Domácí Jota se dostal do ofsajdu po nahrávce od Lansburyho.
29'
Taylor centroval z lajny do vápna, jeho centr byl moc dlouhý.
28'
Gallacher centroval z levé strany do vápna. Jeho centr trefil pouze prvního soupeře.
27'
Do vápna centroval Chirivella, jeho pokus opět nikoho nenašel.
26'
Elliott si naběhl do vápna a geniálním lobem našel před brankou Davise, ten z malého vápna trefil brankáře. Roh.
26'
Davisovo přenesení hry doprava odhlavičkoval Taylor, ale hosté u míče zůstanou.
25'
Trezeguet se na lajně snažil obejít Hoevera, ten se však nedal a mladík ho o míč obral.
25'
Nepřesný výkop Kellehera na útočníky, takže hraje Aston Villa.
24'
Trezeguet si naběhl na osu hřiště a centroval do šestnáctky, nikdo na jeho centr ale nereagoval.
23'
Lansbury perfektním pasem z vlastní půlky poslal dopředu Kodiju, tomu šanci zneškodnil výběh Kellehera.
22'
Další míč dostal Elliott, který hned na vápně hledal Kanea, jehož následná šajtle byla hodně nepřesná.
22'
Hosté nikam nespěchají, stáhli se a kombinují u půlky.
21'
Nepřesná rozehra Boyese trefila na půlce stojícího Luize, ten následnou nahrávkou zklamal.
20'
Míč u hostujících stoperů, ti kombinují s Kelleherem.
20'
Kane dostal míč na pravou stranu vápna a centroval do ohně. Tam byl připravený Hill. Jeho hlavička letěla vedle branky.
19'
Chirivella našel na vápně Hoevera, jehož střela končí jen těsně vedle pravé tyčky.
18'
Roh pro hosty.
17'
Smůla hostů pokračuje. Z pravé strany do vápna centroval El-Mohamady. Jeho centr trefil hostujícího MORGANA BOYESE, od jehož nohy míč zapadl pod břevno.
17'
Aston Villa v klidu hraje na polovině hřiště.
16'
Na pravou stranu dostal míč Lansbury a centroval do vápna. Jeho pokus však nikoho nenašel.
16'
Dlouhý nákop hostů vpřed nezpracoval Hill.
15'
Hodně nešťastné pro hosty, kteří byli jasně lepší, ale prohrávají.
14'
K míči se postavil CONOR HOURIHANE a poslal takový střílený centr do vápna. Nikdo ho netečoval a míč zapadl přímo do branky Kellehera.
14'
Další přímý kop pro domácí, tentokrát z pravé strany.
13'
Míč do vápna posílal Hourihane. Proti míči si vyšel Kelleher a vyboxoval ho do bezpečí.
13'
Faul Hoevera na pravé straně, přímý kop pro domácí.
12'
Na středu hřiště dostal pas Davies, ale špatně si míč zpracoval, tak o něho přišel.
12'
Nahrávku za obranu dostal domácí Kodija, rozhodčí ho však nachytal v ofsajdu, takže si hosté oddechli.
11'
Divákům se výkon svého týmu nelíbí, takže se ozývá pískot.
11'
Nádherný pas dostal do vápna Kane a byl znovu v šanci. Sám proti brankáři však Nylanda pouze trefil.
10'
Chirivella centroval do vápna, jeho centr byl přetažený a nikoho v bílém nenašel.
10'
Znovu Elliott. Na vápně se mu otevřel prostor, tak vystřelil. Jeho pokus vytáhl Nyland na roh.
9'
Za vápnem se míč odrazil pro Kanea, který se nebál vystřelit. Jeho pokus doplachtil až na tribunu.
8'
Od pravé lajny centroval dopředu Hoever a hledal aktivního Elliotta. Jeho centr ale postrádal přesnost.
8'
Hlavičkový souboj po nákopu vyhrál den Berg, takže u míče hosté.
7'
Na míči i domácí, kombinují na polovině hřiště.
6'
Elliott rozehrál na blízko a hned centroval do vápna. Centr přetáhl a míč skončil mimo hřiště.
6'
6'
Elliott po lajně hledal nabíhajícího Hoevera, jeho pas byl ale pomalý.
5'
V úvodu je rozhodně lepší hostující tým, který se snaží útočit a soupeři moc míč nepůjčuje.
5'
Elliott dostal míč na hranici vápna a z voleje nahrával na Hilla, ten však byl v ofsajdu.
4'
Mladíci hostů si hrají s míčem a rozhodně nikam nespěchají.
4'
Kane dostal míč na hranici vápna a snažil se ho prostrčit do šestnáctky, ale neúspěšně.
3'
Hodně špatná nahrávka Kanea dozadu, kterou nabídl šanci soupeři jít sám na branku, ale Kelleher byl u míče dřív.
2'
Elliott hned vysunul napadání, nicméně domácí s tím zatím neměli problém.
2'
Kodija dostal míč na pravou stranu hřiště, ale zamotal se mu mezi nohy a přišel o něho.
1'
Hned úvodní nákop Liverpoolu končí u brankáře soupeře, který bude rozehrávat.
1'

Aston Villa FC: Nyland – El-Mohamady, Chester, Konsa, Taylor – Lansbury, Luiz, Hourihane – Jota, Kodija, Trezeguet
Náhradníci: Kalinič, Guilbert, Hause, Grealish, Al Ghazi, McGinn, Wesley

Liverpool FC: Kelleher – Hoever, den Berg, Boyes, Gallacher – Kane, Chirivella, Davies – Elliott, Hill, Longstaff
Náhradníci: Winterbottom, Clayton, Dixon-Bonner, Norris, Clarkson, Bearne, Stewart.
Liverpool FC

Liverpoolský celek vloni vyhrál Ligu mistrů, takže pro dnešní zápas bude oslabený, protože hlavní část týmu odletěla na MS klubů. Kloppův tým šlape i v Premier League, kde ztratil jen jednou a je na prvním místě s náskokem deseti bodů. Dnes tak dostanou šanci hodně mladí hráči, čímž se klub dostal do pozice outsidera, ale vše se rozhodne na hřišti. Liverpool hodně používá mladíky v této soutěži a do čtvrtfinále se dostal přes Milton Keynes a Arsenal.

Poslední tři zápasy

Liverpool VS. Watford 2:0
Salcburk VS. Liverpool 0:2
Bournemouth VS. Liverpool 0:3
Aston Villa FC

Domácí tým vloni postoupil do Premier League, když vyhrál play off druhé ligy. Tým asistenta Terryho zatím v nejvyšší soutěži moc nezáří, získal za 17 zápasů pouze 15 bodů, je na 17. místě a od sestupu je dělí jen skóre. Nejlepší střelec týmu je Jack Grealish, který se v nejvyšší anglické soutěži trefil čtyřikrát a má stejný počet nahrávek. V ligovém poháru porazila Aston Villa Crewe, Brighton i Wolves.

Sheffield Utd. VS. Aston Villa 2:0
Aston Villa VS. Leicester 1:4
Chelsea VS. Aston Villa 2:1
Zdravím všechny fanoušky anglického fotbalu. V rámci ligového poháru se utkají týmy Aston Villy a Liverpoolu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.