Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  MK Dons : Liverpool - 25. září 2019   20:45

MK Dons
MK Dons
0:2
(0:1)
Liverpool
Liverpool
42' Milner   • 69' Hoever
MK Dons
Nicholls – Lewington, Martin, Houghton, Harley, Boateng, Agard
Liverpool
Lonergan – den Berg, Kane, Longstaff, Lewis, Chirivella, Clarkson

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Utkání je u konce. Dál postupuje Liverpool, který vyhrál 2:0. Hráčem zápasu byl se dal označit James Milner, který první branku dal a na druhou nahrál. Takže první branku vstřelil Milner a o tu druhou se postaral Hoever po centru Milnera. Mladíci Liverpoolu ukázali svoji dravost i velký potenciál do budoucna.
Dons se příště utká 28.9. na hřišti Sunderlandu. Liverpool příště hraje 28.9. na hřišti Sheffieldu.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Hoever, přichází den Berg.
90+1'
Elliott se prokličkoval až před brankáře, ale ve slibné šanci trefil pouze další břevno.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
89'
Hosté už nikam nespěchají, nyní kombinují s Kelleherem.
88'
Brewster faulovaný na polovině. Liverpool bude rozehrávat z místa přestupku.
87'
Míč do levé strany letěl pro Elliotta, který však na dlouhý pas nestačil.
86'
Míč do rychlého brejku dostal střídající Kane, ale neměl rychlost, tak akci pozdržel.
85'
Brittain už je na nohou, obešel tři hráče a ve vápně vystřelil. Jeho pokus byl o kousek delší.
84'
Hoever přenášel hru na levou stranu pro Jonese. Míč byl moc dlouhý a skončil mimo hřiště.
83'
Brittain už je mimo hřiště, může se pokračovat.
82'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Oxlade-Chamberlain, přichází Kane.
82'
Na zemi nyní leží domácí Brittain, který se před chvilkou srazil s Oxladem-Chamberlainem.
81'
K centru se opět postavil McGrandles, jehož centr do malého vápna odhlavičkoval Gomez.
80'
Roh pro Dons.
79'
V další velké šanci Bowery, který byl sám pře brankou, ale trefil pouze skákajícího Lovrena.
78'
Boateng z levé strany nacentroval do vápna. Tam našel Boweryho, který hlavičkoval na branku. Tam se vyznamenal Kelleher, který míč famózně vyrazil.
77'
Míč do vápna centroval McGrandles, s jehož centrem si dokázal poradit pozorný Gomez.
76'
Roh pro domácí.
75'
Z nějakých 30 metrů se do míče opřel Oxlade-Chamberlain, který dělovkou trefil tyčku domácí branky.
74'
Milner fantasticky uvolnil Oxlade-Chamberlaina, který si ovšem míč až moc předkopl.
73'
Elliott se nádherně uvolnil na pravé straně vápna, ale jeho následný centr do vápna kvalitní nebyl.
72'
Střídání v týmu Milton Keynes Dons FC: ze hřiště odchází Gilbey, přichází Boateng.
70'
Hoeverova branka je jednoznačným uklidněním pro Reds, kteří tak vedou už o dvě branky.
69'
Liverpool právě vstřelil branku!
James Milner dostal míč na levou stranu vápna, odkud centroval do vápna. Tam si na zadní tyč naběhl KI-JANA HOEVER, který míč poslal hlavou ideálně do branky – 0:2.
68'
Rohu se ujal McGrandles, který centroval do vápna. Míč však pokutovým uzemím pouze proskákal.
67'
Roh pro hosty.
66'
Elliott tentokrát na pravé straně, odkud centroval do vápna. Jeho centr však trefil pouze prvního soupeře.
65'
Odražený míč za vápnem vystřelil Elliott, ale jeho pokus pravou nohou skončil vysoko nad brankou.
64'
Hosté nyní kombinují u vlastní branky, zapojili i Kellehera.
63'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Keita, přichází Chirivella.
63'
Po několika odrazech se k míči dostal i Brewster, ale ten byl bohužel v ofsajdu.
62'
Hostující Hoever centroval z pravé strany do vápna. Centr se mu však vůbec technicky nepovedl.
61'
Střídání v týmu Milton Keynes Dons FC: ze hřiště odchází Kasumu, přichází Houghton.
60'
Po centru z levé strany se k zakončení dostal Bowery. Domácí útočník ve skluzu trefil pouze tyč branky.
59'
Centr z rohu letěl do malého vápna, kde míč odhlavičkoval Lallana.
58'
57'
Centr do vápna letěl na domácího Boweryho, ale ten se v daný moment nacházel v ofsajdu.
56'
Další střelecký pokus si připsal Brewster, ale jeho pokus skončil pouze vedle branky.
55'
Aktuální statistika držení míče: 16%:84%.
54'
Z pravé strany centroval do vápna Brewster, ale ve vápně nikdo z hostí nebyl.
53'
Lallana centroval z hranici vápna do vápna, ale jeho nabídku nikdo z hostí neakceptoval.
52'
Za malým vápnem, se ke střele dostal Elliott. Jeho střela z nadějné pozice skončila pouze na postranní síti.
51'
Z velké dálky zkusil vystřelit Gomez. Jeho pokus skončil někde v 15. řadě.
50'
Elliott nahrál Brewaterovi, který centroval do vápna. Jeho centr nikoho v červeném nenašel.
49'
Milner našel Jonese na levé straně, ale ten se u tu chvíli nacházel v ofsajdu.
48'
Liverpool v klidu kombinuje na vlastní polovině hřiště.
46'
Střídání v týmu Milton Keynes Dons FC: ze hřiště odchází Dickenson, přichází Martin.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
První poločas jasně ukázal, kdo je favorit zápasu. Liverpool jasně kontroloval hru, jeho největší šanci měl Harvey Elliott, který z před prázdnou brankou trefil břevno. Jedinou branku zápasu trefil James Milner, který vystřelil a Moore jeho střelu v rukavicích neudržel. Na druhé straně se snaží zlobit Bowery a Nombe, ale Gomez je účinně eliminuje.

Statistiky 1. poločasu
Držení míče: 15%:85%
Střely celkem: 3:13
Střely na branku: 0:4
Ofsajdy: 4:0
45+1'
45+1'
Domácí z přímého kopu centrovali do vápna, kde hlavičkoval Walsh. Rozhodčí ale následně ukazuje, že byl v ofsajdu.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
43'
Hosté nyní v klidu kombinují u vlastní branky.
42'
Z levé strany vápna vystřelil JAMES MILNER, jehož střela skončila v rukavicích Mooreho, který ji však neudržel – 0:1.
41'
Elliott se uvolnil na pravé straně hřiště, ale jeho následný pas spoluhráč nepochopil.
40'
Průniková přihrávka letěla za obranu pro Nombeho, který ovšem na míč už neměl rychlost.
39'
Z pravé strany vápna vystřelil hostující Elliott, ale jeho pokus pravou nohou skončil nad brankou.
38'
Hostující brankář Kelleher si vyběhl pro míč, který chytil asi metr před vápnem, domácí jsou rozhořčeni, ale rozhodčí si toho asi nevšiml.
37'
Naby Keita dostal míč za vápnem, tak vypálil. Jeho střela levou nohou skončila nad brankou soupeře.
36'
Dlouhý pas za obranu posílal Poole, ale jeho pokus byl spíše zoufalý. Pro míč si došel Kelleher.
35'
Zleva centroval do vápna Milner. Na zadní tyči na jeho centr nedosáhl Elliott.
34'
Hosté rozehráli pouze pro sebe, nyní kombinují u půlky hřiště.
33'
Přímý kop pro hosty z nějakých 30 metrů.
32'
Hostující Hoever byl faulován na vlastní polovině. Jeho tým bude rozehrávat z místa přestupku.
31'
Keita nešel na hranici vápna Jonese, který hned vystřelil. Jeho pokus skončil v náručí Mooreho.
30'
Další centr Milnera do vápna hledal Brewstera, který však míč do branky tečovat nedokázal.
29'
Milner dostal míč na levou stranu a nahrával ještě do vápna. Míč na jeho spoluhráče však neprošel.
28'
Ve vápně se k odraženému míči dostal domácí Gilbey, ale z dobré pozice trefil míč pouze na tribunu.
27'
Milner posílal zleva centr do vápna, ale nikdo v červeném se k míči nedostal.
26'
Brewster dostal míč za vápno a vystřelil. Jeho pokus trefil pouze jednoho ze soupeřů.
25'
Jones si navedl zleva míč do vápna a snažil se vystřelit. Jeho pokus levou nohou skončil vedle.
24'
Brewster se snažil přenést hru na levou stranu, ale to se mu moc nepovedlo a o míč přišel.
23'
Do vápna se snažil dostat Keita, ale jeho snahu překazil pozorný Walsh.
22'
Liverpool nyní kombinuje na vlastní polovině hřiště.
21'
Dopředu se po levé straně hnal Nombe, ale hned ho opět zastavil Gomez.
20'
Další dlouhý centr posílal dopředu Dickenson, ale jeho pokus nikoho v bílém nenašel.
19'
Nombe dostal míč dopředu, ale okamžitě u něho byl Gomez, který mu míč odebral.
18'
Na pravou stranu dostal míč Hoever, který hned centroval do vápna. Jeho centr skončil na prvním soupeři.
17'
Skoro z poloviny hřiště centroval do vápna Oxlade-Chamberlain, ale jeho pas postrádal přesnost.
16'
Elliott dostal míč na pravou stranu, ale hned o něho přišel, takže u míče je domácí tým.
15'
Jones dostal míč do vápna a hned vystřelil. Jeho střela levou skončila na rukavicích Mooreho.
14'
Lallana ztratil míč, z čehož plynula nahrávka dopředu pro Boweryho. Dobrým výběhem akci zneškodnil Kelleher.
13'
Milner se dobře uvolnil na hranici vápna. Následně našel na druhé straně Elliotta, který před prázdnou brankou trefil jen břevno.
12'
Velkou chybu ve vápně udělal Lovren. Následně se ke střele z penalty dostal McGrandles, který však přestřelil.
11'
Keita posílal pas doleva pro Milnera, ale ten nebyl dostatečně rychlý, tak o míč přišel.
10'
Míč do vápna centroval Elliott, který mířil někam na penaltu, tam však nikdo v červeném nebyl.
9'
Roh pro Reds.
8'
Milnera už nebavila hostující kombinace na vlastní polovině, tak nahrával dopředu, ale pro jeho pokus si došel Poole.
7'
Hosté nyní kombinují na vlastní polovině.
6'
Ve vápně zakončoval domácí Kasumu, ale předtím se nacházel v ofsajdu.
5'
Dlouhý nákop šel na Brewstera, který ovšem v souboji prohrál s Poolem.
4'
Na druhé straně se píská ofsajd, ve kterém se nacházel Bowery. Jinak by domácí hrot šel na branku.
3'
Oxlade-Chamberlain z pravé strany vápna posílal přízemní pas do ohně, ale domácí obrana si s jeho pasem poradila.
2'
Milner centroval zleva do vápna, ale jeho pas Brewstera nenašel.
1'

Milton Keynes Dons FC: Moore – Williams, Poole, Walsh – Brittain, Kasumu, McGrandles, Gilbey, Dickenson – Bowery, Nombe
Náhradníci: Nicholls – Lewington, Martin, Houghton, Harley, Boateng, Agard

Liverpool FC: Kelleher – Hoever, Lovren, Gomez, Milner – Oxlade-Chamberlain, Lallana, Keita – Elliott, Brewster, Jones
Náhradníci: Lonergan – den Berg, Kane, Longstaff, Lewis, Chirivella, Clarkson.
Liverpool FC

Šampion Ligy mistrů je na 1. místě Premier League. Za 6 zápasů získal 18 bodů se skóre 17:5. Naposledy porazil Chelsea po brankách Firmina a Arnolda. Nejlepší střelec týmu je Mo Salah, který vstřelil 4 branky a na 3 nahrál. Jediná prohra zatím přišla v lize mistrů, kde minulý týden Kloppův tým nestačil na Neapol.

Poslední tři zápasy
Chelsea VS. Liverpool 1:2
Neapol VS. Liverpool 2:0
Liverpool VS. Newcastle 3:1
Milton Keynes Dons FC

Doácí hrají League One, ve které jsou na 15. místě. Za 9 zápasů získali 12 bodů se skóre 11:13. Jejich nejlepší střelec je Rhys Healey, který vstřelil 2 branky. Do klubu v létě přišlo mnoho hráčů na hostování a mnoho volných hráčů. Naopak odešel třeba Jones, Simpson a další. Právě v Ligovém poháru porazili Wimbledon a Southend.

Dons VS. Southend 0:1
Dons VS. Ipswich 0:1
Blackpool VS. Dons 0:3
Zdravím všechny fanoušky fotbalu. V rámci Anglického Ligového poháru se utkají týmy Dons a Liverpool.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.