ČFL - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Velvary : Králův Dvůr - 20. října 2018   15:30

Spicl – Bohánek Břížďala, Dolak, Šlapák

Já vám děkuji za sledování dnešního zápasu a já se na vás budu těšit u nějakého dalšího onlajnu, na shledanou.
A máme tu konec dnešního utkání mezi týmy TJ Slovan Velvary a FK Králův Dvůr, který podle před zápasových predikcí měl být více, než vyrovnaný, což se následně potvrdilo, když ani jeden z celků nebyl schopný vstřelit branku, a tak se muselo jít až do penalt, ve kterých byl spíše šťastnějším, než úspěšnějším týmem, tým z Králova Dvora, který si tak z Velvar odváží bonusový bod do tabulky navíc.
V penaltové loterii se stal vítězným týmem hostující kádr z Králova Dvora, když poslední penaltu zlikvidoval výborným zákrokem Krček. Hostující tým tak vítězí na penalty 5:4.
Střílení penalt začíná.
90+3'
Druhý poločas skončil.
89'
Dnešní utkání sleduje 285 diváků.
87'
Poslední možné střídání na domácí straně. Ladislav Vopat je střídán a na hřiště na posledních pár desítek vteřin nastupuje Bohumil Havel.
80'
První střídání v kádru hostující týmu. Dominik Dolák nahradí s šestnáctkou hrajícího Michala Procházku.
71'
A máme tu i první napomínání v podobě žluté karty na straně Králova Dvora. Hříšníkem je Martin Kraus.
70'
Další střídání na straně Velvar. Tentokrát hřiště opouští hráč s číslem sedm Vít Pavlíček a na plac vstupuje hráč s číslem sedmnáct Michal Doležal.
60'
Po první žluté kartě zde máme i první střídání a znovu je to na domácí straně. Lukáš Budějského nahrazuje Jaroslav Kafka.
52'
Máme tu první žlutou kartu tohoto utkání. Hříšníkem je domácí hráč Marek Polák.
46'
45+2'
1'

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Budějský, Kalaš, Ludvík, Nosek – Obrtlík (C), Pavlíček, Polák, Šalda – Tenkl, Vopat
Náhradníci: Řepa – Doležal, Havel, Kafka Kovařík, Mucha

FK Králův Dvůr: Krček – Balšánek (C), Bouček, Hejda, Hell – Kraus, Novák, Procházka, Rendla – Šebek, Zelenka
Náhradníci: Spicl – Bohánek Břížďala, Dolak, Šlapák

Rozhodčí: Cihlář Jan – Szikszay Ladislav, Pálek Ondřej.
Podle před zápasových statistik, by mělo být utkání více než vyrovnané. Domácí Velvary jsou v tabulce na deváté pozici se ziskem 18 bodů. Hosté jsou na tom o malinko lépe, jelikož jim v tabulce patří místo osmé s 19 body.
Dobrý den, vítám Vás u zápasu 11. kola České fotbalové ligy mezi týmy TJ Slovan Velvary a FK Králův Dvůr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.