Copa America - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bolívie : Argentina - 29. června 2021   02:00

Bolívie
Bolívie
60' Saavedra (Justiniano)
1:4
(0:3)
Argentina
Argentina
6' A. Gómez  (Messi) • 33' Messi   • 43' Messi  (Agüero) • 65' Lautaro Martínez
Bolívie
Lampe – Saavedra (85. Villarroel), Haquin, Jusino, R. Fernández (81. Wayar) – Justiniano (C) – Chura (61. H. Vaca), R. Vaca, Céspedes, Diego Bejarano – Álvarez (61. Ramallo).
Rojas – León, Bossio
Arena Pantanal (Cuiabá)
Argentina
Armani – Montiel, Pezzella, Lisandro Martínez, Acuňa – G. Rodríguez (71. Paredes), Palacios (71. Domínguez) – Á. Correa (64. Lo Celso), Messi (C), A. Gómez (56. Álvarez) – Agüero (64. Lautaro Martínez).
Marchesín, Musso – Álvarez, de Paul, Domínguez, N. González, Lo Celso, Lucas Martínez, Otamendi, Paredes, Tagliafico, Lautaro Martínez.

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek noci.
Argentina se může těšit na čtvrtfinále, ve kterém vyzve Ekvádor. Bolívie na turnaji končí.
Zápas končí, Argentina zvítězila nad Bolívií 4:1 a potvrdila své první místo ve skupině A Copa América. Bolívie už před zápasem věděla, že skončí ve skupině poslední, ale určitě se chtěla s turnajem rozloučit lepším výsledkem. O výhře Argentiny rozhodl už první poločas. Hned v úvodu zápasu Lampe skvěle vychytal Agüera i Correu, v šesté minutě už ale Argentina šla do vedení, prosadil se po Messiho přihrávce Alejandro Gómez. Ve 33. minutě byl právě tento hráč ve vápně Bolívie faulovaný a penaltu s přehledem proměnil Lionel Messi. Ten se ve 43. minutě po parádním pasu od Agüera prosadil ještě jednou. Ve druhém poločase dokázala Bolívie snížit v 60. minutě se pěkně pod břevno trefil Erwin Saavedra. Už o pět minut později to ale opět bylo o tři góly, po minutě na hřišti se prosadil z dorážky střídající Lautaro Martínez. Další góly už nepadly, další dvě šance Messiho a dvě střely Lautara Martíneze vychytal skvělý Carlos Lampe.
90+4'
90+3'
Argentina zůstává na útočné polovině hřiště a ještě se pokusí vytvořit si zřejmě poslední šanci v zápase.
90+2'
A z rohového kopu už Argentinci bolivijskou branku ohrozit nedokázali.
90+2'
Lionel Messi se dostal do šance, když se pěkně obtočil okolo Bejarana. Jeho následné zakončení ale Lampe skvěle vyrazil na rohový kop. Pokus o hattrick Messimu nevyšel.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90+1'
Henry Vaca sám standardní situaci rozehrál, ale ani na dvakrát neprocpal svou střelou míč na bránu.
90'
Znovu byl Vaca nedovoleně sražen na zem, tentokrát už je to za cenu žluté karty pro Acuňu. Bolívie bude mít zajímavý přímý kop.
89'
Henry Vaca byl faulovaný, Bolívie okamžitě ve středu pole na krátko rozehrává.
88'
Na trávníku zůstával chvíli ležet další hráč Argentiny Lautaro Martínez, ale i on bude v pořádku, spoluhráči už mu pomohli na nohy.
87'
Lisandro Martínez má krvavé zranění, takže musí být za postranní čárou ošetřen.
86'
V závěru utkání přeci jen vidíme první žlutou kartu utkání, dostává ji Rodrigo Ramallo za faul loktem na Lisandra Martíneze.
85'
Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Erwin Saavedra, přichází Moisés Villarroel.
85'
Tentokrát po rohovém kopu Carlos Lampe zasahovat nemusel, veškerou práci odvedli obránci.
84'
Julián Álvarez ukázal dobrou rychlost a z pravého křídla se vřítil do šestnáctky. Pak sice nedokázal před brankou nikoho oslovit přihrávkou, ale vybojoval alespoň rohový kop.
83'
Marcos Acuňa vhodil z autu míč až do šestnáctky, ale se spoluhráči si nerozuměl, nikoho z nich nenašel.
82'
Messi skončil těsně za vápnem na zemi, ale podle rozhodčího to bylo čisté, faul se nepíská.
81'
Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Roberto Fernández, přichází Diego Wayar.
81'
Obrana Bolívie byla znovu hodně přetížená, ale teď si může na chvíli ulevit po faulu Argentiny.
80'
Argentina znovu velmi dlouho drží míč, ale zatím kombinuje trpělivě daleko od branky Bolívie.
78'
Také po rohovém kopu Argentiny musel Carlos Lampe zasahovat. Dnes sice už čtyřikrát inkasoval, ale i přesto zatím chytá vynikající zápas.
77'
Lionel Messi se ujal exekuce přímého kopu, jeho střela obstřelila zeď a donutila Lampeho k výbornému zákroku.
76'
Další Argentinskou akci zastavil ofsajd, Bolívie si tak může alespoň na chvíli oddechnout.
75'
Argentina ani po vystřídání pěti hráčů nikterak nepolevuje ve své aktivitě a znovu obléhá šestnáctku soupeře.
73'
Henry Vaca tak dlouho vymýšlel, komu že pošle přihrávku, až ho Argentinci o míč připravili.
71'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Exequiel Palacios, přichází Nicolás Martín Domínguez.
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Guido Rodríguez, přichází Leandro Paredes.
70'
Lautaro Martínez je po svém příchodu na trávník hodně aktivní a dostal se do dvou dalších střeleckých možností. Ani nadvakrát ale Lampeho nepřekonal.
69'
Argentina neohroženě míří za vítězstvím ve skupině, v případě, že vyhraje, jinak to ani skončit nemůže.
67'
Rozehrávka Bolívie je znovu pod tlakem, Argentina ještě stále má chuť střílet ve dnešním utkání góly.
65'
Argentina právě vstřelila branku!
Ani ne minutu byl na hřišti útočník Interu Milán LAUTARO MARTÍNEZ a už se mu povedlo skórovat! Míč poslal do vápna Acuňa, poté neúspěšně zakončoval Montiel, pohotová dorážka LAUTARA MARTÍNEZE už ale za zády Lampeho skončila. Bez asistence.
64'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Lautaro Martínez.
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Giovani Lo Celso.
63'
Lisandro Martínez vyskočil nejvýš a hlavou odvrátil rohový kop Bolívie.
62'
Bolívie se znovu tlačila dopředu, tentokrát to byl na levém křídle Rodrigo Ramallo, ten však žádnou gólovou přihrávku nevymyslel. Ale bude z toho alespoň rohový kop.
61'
Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Jeyson Chura, přichází Henry Vaca.
Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Gilbert Álvarez, přichází Rodrigo Ramallo.
60'
Bolívie právě vstřelila branku!
Bolívie se krásné akci po pravé straně snižuje na 1:3 a ještě dnešní zápas zdaleka nebalí! Po pěkné patičce Chury se na pravém křídle uvolnil Justiano, který pak našel před brankou ERWINA SAAVEDRU, který poslal míč nekompromisně pod břevno argentinské branky. Asistence: Leonel Justiniano.
59'
Bolivijští fotbalisté už pěkně dlouho běhají bez míčem, nedokážou se vložit do přesné argentinské kombinace.
58'
Argentinci v těchto chvílích nikam nespěchají a v poklidu kombinují daleko od bolivijské branky.
57'
Argentina rozehrála rohový kop na krátko, ale Messi ve spolupráci s Correou poté míč do vápna nedostali.
56'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Julián Álvarez.
56'
Přihrávku Gömeze na Messiho srazil Leonel Justiniano a míč skluzem poslal jen těsně vedle vlastní branky.
55'
Messiho přihrávce za obranu na Agüera chyběl malý kousek, přeci jen byl ale u míče jako první Lampe.
54'
Ke Correovi se odrazil míč za vápnem, on se ještě snažil předkládat balón na střelu spoluhráčům, to se mu ale vůbec nepovedlo.
53'
Další nákop Bolívie směrem dopředu skončil jen u dobře postavených stoperů Argentiny.
52'
Diego Bejarano fauloval na útočné polovině, Argentina dostane možnost v klidu rozehrát.
51'
Messi v tváří v tvář Lampeho tentokrát nepřekonal, ale až tak ho to mrzet nemusí, protože se nakonec mával ofsajd.
50'
Messi svým centrem z pravé strany hledal Agüera, ale ten se k míči v šestnáctce nedostal.
49'
Argentina neodstartovala druhou půli tak aktivně, jako tu první. Ale není se co divit, když už má v kapse vedení 3:0.
48'
Bolívie se snaží být ve druhém poločase zatím aktivnější. Z levé strany centroval Roberto Fernández, ale jen velmi nepřesně.
46'
Oba týmy nastoupily do druhého poločasu v nezměněných sestavách.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 3:02.
První poločas je za námi, Argentina vede v posledním zápase skupiny A Copa América nad Bolívií 3:0. Argentina zatím plní roli velkého favorita, šancí měla určitě více než na tři góly, hned v úvodu zápasu například Lampe skvěle vychytal Agüera i Correu. V šesté minutě ale už Argentina šla do vedení, prosadil se po Messiho přihrávce Alejandro Gómez. Ve 33. minutě byl právě tento hráč ve vápně Bolívie faulovaný a penaltu s přehledem proměnil Lionel Messi. Ten se ve 43. minutě po parádním pasu od Agüera prosadil ještě jednou.
45+2'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Znovu musel Lampe zasahovat, tentokrát zastavil Agüerovi přihrávku, která hledala Messiho.
45'
Sergio Agüero chtěl pálit z voleje, ale to zakončení mu nesedlo, takže Carlos Lampe tentokrát míč ze své sítě lovit nemusí.
43'
Tentokrát se role obránili a Messi hledal Agüera, tahle přihrávka však adresáta nenašla.
43'
Argentina zatím proplouvá tímto utkáním naprosto bez problému a už vede 3:0! Agüero našel za obranou Bolívie Messiho, a ten jednoduchým obloučkem lehce přehodil Lampeho. Asistence: Sergio Agüero.
39'
Na druhé straně z velké dálky vypálil Jeyson Chura a jeho rána mířila pěkně k levé tyči, Franco Armani však předvedl výborný zákrok a střelu chytil.
38'
Ani další Messiho přihrávka do šestnáctka nenašla žádného z jeho spoluhráčů.
37'
Messiho přihrávka z levé strany do pokutového území byla nepřesná, Agüero si nabíhal do jiného prostoru.
36'
I do další argentinské akce se zapojil Lionel Messi, Carlos Lampe však střelu Correy z dálky dokázal vyrazit.
35'
Messi udělal dvě kličky, krátce po té druhé už byl ale zastaven a nemohl tak přihrávat do šestnáctky.
34'
K hlavičce se dostal Diego Bejarano, který před chvíli fauloval. Svou chybu ale neodčinil, hlavičkoval jen do brankáře Armaniho.
34'
Bolívie se okamžitě pokusí vrátit do zápasu, bude zahrávat první rohový kop zápasu.
33'
LIONEL MESSI penaltu bez problému proměňuje a posílá Argentinu do vedení 2:0. Zatímco brankář Bolívie Lampe zůstal stát uprostřed, Messi poslal míč ze svého pohledu po zemi k pravé tyči.
32'
Míč už si na penaltový puntík staví kapitán Argentiny Lionel Messi.
31'
Alejandro Gómez si ve vápně zasekl míč a poté ho fauloval Diego Bejarano. Argentina bude kopat penaltu!
30'
Gilbert Álvarez dokázal z levé strany přes Martíneze poslat míč do vápna, ale před brankou Argentiny nikdo z hráčů Bolívie nebyl.
29'
Ángel Correa našel Agüera, který se mu hned pokoušel míč vrátit, ale ta zpětná narážečka už neprošla.
28'
Na zemi skončil po jednom z tvrdých soubojů Alejandro Gómez, ale už je zase na nohou a bude moci pokračovat.
27'
Brankář Bolívie Carlos Lampe chtěl nakopnout míč až na útočnou polovinu, ale jeho nákop skončil v zámezí.
26'
Messi si seběhl hodně do hloubi pole, došel si pro míč až ke stoperům, tak aby pomohl s výstavbou hry.
25'
Následná akce Argentiny ale skončila nepřesnou přihrávkou, takže rozehrávat mohou znovu Bolivijští fotbalisté.
24'
Roberto Fernández se něco snažil vymyslet na levém křídle, ale nikam daleko se nedostal, dobře ho bránil Correa.
23'
Bolívie trochu vysunula svůj pressing a hned donutila Argentinu vrátit míč až na vlastní polovinu.
21'
Agüero zůstal zapomenutý za obrannou linií Bolívie, takže se po přihrávce Gómeze píská ofsajd.
20'
Marcos Acuňa z levé strany posílal míč pod sebe do vápna, ale tento úmysl obránci Bolívie dobře přečetli.
19'
Lionel Messi byl zastaven faulem, provinil se šlapákem Erwin Saavedra. Argentina na krátko rozehrává z vlastní poloviny.
16'
Za obranu Bolívie si nabíhal Marcos Acuňa, ale nedostal přesnou přihrávku, takže tato nadějně vyhlížející akce pokračovat nemohla.
15'
Argentinská reprezentace se nyní stáhla až na svou polovinu a zahraje si také brankář Franco Armani, který jinak žádnou práci zatím nemá.
14'
Byl to znovu Messi, do se pokoušel o finální přihrávku do vápna, ta však tentokrát neprošla.
13'
Argentina už je zase usazena před vápnem Bolívie a hledá cestičky, kudy by se dostala do další šance.
11'
Po centru z pravé strany se míč poprvé dostal také do vápna Argentiny, ale Jeyson Chura míč hned dobrým obranným zákrokem odklidil pryč.
10'
Další Argentinskou akci táhl středem pole Sergio Agüero, který dnes hraje sté utkání za reprezentaci. Zakončení z toho ale nebylo.
8'
Vstřelit rychlou úvodní branku bylo velkým přáním argentinských fotbalistů, protože nyní už bude muset Bolívie kromě úporné obrany občas i zaútočit.
6'
Druhou velkou šanci už argentinští fotbalisté proměňují a jdou do vedení 1:0! Correa našel na hranici vápna Messiho, který uvolnil krásným obloučkem do vápna ALEJANDRA GÓMEZE, který z blízka napálil míč pod břevno. Asistence: Lionel Messi.
5'
Bolivijci se pokusili poprvé zaútočit, jejich akce po pravé straně ale skončila už v zárodku.
3'
Už ve třetí minutě mohla jít po akci z levé strany Argentina do vedení! Míč poslal před branku Alejandro Gómez, ale Carlos Lampe nejprve skvěle vychytal střelu Agüera a pak i dorážku Correy.
2'
Argentina je od samotného úvodu zápasu aktivnější, hned se usadila na polovině soupeře a kombinuje.
1'

Bolívie: Lampe – Saavedra, Haquin, Jusino, R. Fernández – Justiniano (C) – Chura, R. Vaca, Céspedes, Diego Bejarano – Álvarez.
Náhradníci: Cordano, J. Rojas – Arce, Flores, Marc. Martins, Quinteros, Ramallo, Sánchez, H. Vaca, Villarroel, Wayar.

Argentina: Armani – Montiel, Pezzella, Lisandro Martínez, Acuňa – G. Rodríguez, Palacios – Á. Correa, Messi (C), A. Gómez – Agüero.
Náhradníci: Marchesín, Musso – Álvarez, de Paul, Domínguez, N. González, Lo Celso, Lucas Martínez, Otamendi, Paredes, Tagliafico.

Rozhodčí: Rojas – León, Bossio.
Vzájemné zápasy

Argentinci jsou ve vzájemných utkáních mnohem úspěšnější, z posledních šesti hned pětkrát vyhráli. Naposledy se tyto dva týmy utkaly v říjnu 2020 v rámci kvalifikace na mistrovství světa a Argentina vyhrála na bolivijské půdě 2:1.
Argentina

Argentina podává na turnaji úplně jiné výkony, než dnešní soupeř, ve třech utkáních ještě neprohrála a se sedmi body vede skupinu A. A to i přesto, že v ofenzívě Argentinci úplně nezáří, jejich skóre je pouze 3:1. Argentinci šampionát odstartovali remízou 1:1 s Chile a pak si vystačili dvěma hubenými výhrami 1:0 nad Uruguayí a poté nad Paraguayí. Ani poslední zápas ve skupině by neměla Argentina úplně podcenit, protože vítězství ve skupině ještě nemá jisté. Pokud prohraje, tak se před ní může dostat Paraguay nebo Uruguay, pakliže jejich vzájemné utkání neskončí remízou (v případě vítězství Uruguaye by rozhodovalo skóre). V případě, že Argentina remizuje, skončí ve skupině první, pokud Paraguay neporazí Uruguay.
Bolívie

Bolívie už nemá šanci postoupit do vyřazovací fáze Copa América, protože během tří zápasů na turnaji nedokázala uhrát ani jeden bod a má vysoce negativní skóre 1:6. Na úvod Copy Bolivijci prohráli 1:3 s Paraguayí. To se dokonce dostali zásluhou Saavedry do vedení, na něj už ale nedokázal ve zbylých zápasech nikdo navázat. Následně Bolívie prohrála 0:1 s Chile a poté 0:2 s Uruguayí. Dnes už tedy budou hrát Bolivijští fotbalisté jen o čest a zápas proti velkému favoritovi celého turnaje si budou moci užít.
Zdravím a vítám všechny příznivce jihoamerického fotbalu u sledování on-line přenosu utkání týmů Bolívie a Argentiny v rámci skupinové fáze části Copa América.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.