To je vše, dobrou noc a díky za pozornost.
Je konec, domácí nakonec vítězí vysokým výsledek 5:1. Nikdo by asi nečekal, že ve druhém poločase přijde takový debakl Limassolu. I takový je fotbal, favorit utkání ukázal sílu v útoku a využil každičkou šanci. Bere tři body a na svém kontě má celkově čtyři.
90+4
Theophilou v samotném závěru dostává žlutý kartonek.
90+3
Marseille právě vstřelilo branku!

Tak to je už pěkný debakl. LOIC RÉMY vstoupil do zcela rezignované obrany a v poklidu střelou po zemi překonává Degru.
90
Nastavuje se pět minut.
90

ANDRÉ PIEERE GICNAC byl na konci výborné kombinační akce domácích, kteří tak ve druhém poločase přidávají další branku. Pro hosty je to možná až trochu krutý výsledek.
89
Naposledy střídají také hosté z Limassolu. Vouho dohrál, na poslední minutky nastupuje Orlando Sa.
88
A ten stejný hráč dostává žlutou kartu.
88
Velká tutovka Marseille. Barton napálil břevno Degrovy brány.
87
Rémyho rána byla sice tvrdá, ale nepřesná. To však domácího útočníka vůbec nemusí mrzet.
85
Blíží se závěr a domácí v klidu dohrávají toto utkání, které nebylo nějak pohledné, především v prvním poločase do hry vrkrádalo hodně nepřesností.
83
Poslední střídání v domácím mužstvu. M'Bow je na zeleném pažitu, z něj odchází N'Koulou.
82
Favorit duelu je v laufu a asi by se stal zázrak, kdyby dnes nevyhrál.
80
Horkokrevným hostům tečou nervy, Monteiro vyfasoval celkem zbytečnou žlutou kartu.
77
Hosté si přichystali hned dvojí střídání. Končí Nikolau a Carlitos, na poslední zbytek mače nastupuje Konstantinou s Parpasem.
77
76

Troufám si tvrdit, že je rozhodnuto. LOIC RÉMY byl ve vápně hodně důrazný a nadvakrát dokázal přehlavičkovat obránce Juniora. V prvním případě hlavičku zmíněný obránce odlhavičkoval, leč znovu k Rémymu a ten už podruhé dobrou šancí nepohrdl.
75
Střídající Gicnac protáhl Degru, ten jeho pokus nadvakrát likviduje a ihned rozehrává.
73
Monteiro to hodně přehnal s tvrdostí, Kaboré bude v pořádku po ostrém skluzu.
71
Je tu střídání kouče Baupa. Ze hry stahuje Raspentina a do bojiště vbíhá Gicnac.
70
Kapitán Nikolau zahrával trestný kop a notně provětral nervovou soustavu domácích. Míč šel metr nad.
68
Na tahu jsou hosté a nehrají vůbec špatně. Přidali na aktivitě, rozhodně to ještě nezabalili.
65
Vida, z ničeho nic mohlo být vyrovnáno. Zkušený gólman Mandanda si věděl rady po střele Sérgia. Míč letěl doprostřed brány, kde strážce domácího pokladu stál připraven.
62

Pasivita se nevyplácí. LUCAS MENDES se dokázal nejlépe zorientovat v pokutovém území a z voleje trefuje bránu Limassolu. Asi vás nepřekvapí, že gól opět padl po rohovém kopu. Marseille tak dokázala otočit nepříznivý výsledek a nyní vede.
62
Dédého přetažený centr hledal Vouha, ale pro něj to byla hodně těžká pozici. Ze záklonu se mu hlavičkovat příliš nepovedlo.
60
Je to jasná, Limassol bude hrát na rychlé brejky a čekat na chyby.
58
Monteiro se vydal na cestu k Mandandovi a málem uspěl. Možná byl ve vápně faulován, ale sudí penaltu nepíská. Obrana domácích zahrála hodně laxně ofsajd systém a málem se to mohlo vymstít.
57
Střídající Valbuena zahrával dva přímé kopy v řadě, ale s nevalným úspěchem.
56
Limassol ve druhém poločase takřka nevylezl z obranné ulity, na nějakou šanci stále čeká.
54
Je tu první střídání v týmu Marseille. Abdullaha nahrazuje Valbuena.
53
Probího ošetřování Mendéze, který si v souboji poranil nos.
52
Mendes byl dobře hlídán Carlitosem, navíc tam zřejmě faul. Nic vážného se neděje.
52
Júnior fauloval těsně před pokutovým územím Rémyho a chystá se velice slibná standardka pro domácí fotbalisty.
50
Není to dnes nikterak pohledná kopaná, spíše velký a vyrovnaný boj.
49
Rémy prošel před dva obránce, ale u třetího byl jeho útočným rejdům konec. Kličkovanou ukončil Ouon.
47
Jdeme na druhý poločas, sestavy jsou stejné jako v prvním poločase, tedy bez nějakých změn.
46
V nastaveném čase měl obrovskou šanci Monteiro, ale Mandanda dokázal jeho projektil vyrazit před sebe, kde už si domácí obrana poradila. Máme za sebou první poločas, který končí asi spravedlivou remizou 1:1. První polovina patřila hostům, tu drouhou zvládli o něco lépe domácí. V závěru vyrovnali Fannim. Tolik první část hry, ve 22:05 pokračujeme.
45
Nastavují se dvě minuty.
44
Ač se domácím vůbec nedařilo v útoku a v nějakých kloudných kombinacích, pomohli si dobře zahraným rohem Mendese, jenž našel zmíněného Fanni. Ten dnes patří k nejlepším hráčům Marseille.
42

Vyrovnáno a opět to byl gól po rohovém kopu. ROD FANNI se dostal na malém vápně k hlavičce a míč zapadl přesně do šibenice. Degra se sice natahoval co mohl, ale vyrovnání zabránit nedokázal.
40
Domácí mají míč na svých kopačkách, ale nejde to. Hosté velice rychle přistupují k hráčům soupeře.
39
Hraje se ve středu hřiště, žádné fotbalové hody nesledujeme. Jedná se spíše o taktickou bitvu, kterou zatím ovládá Limassol.
36
Také hosté vyfasovali žluté napomenutí, konkrétně protestující Junior.
35
Následně si ostře vyšlápl na protihráče N´Koulou a další žlutá je na světě.
35
První žlutou kartu utkání inkasuje domácí Aloe.
35
N´Koulou fauloval a kopat se bude proti brance Marseille.
33
Rohový kop pro francouzské fotbalisty. Míč si staví Kaboré.
31
Domácí se snaží udělat něco s výsledkem, ale koncetrovaná obrana Limassolu nepouští soupeře do nějakých akcí.
29
Monteiro zahrával roh a míč proletěl celým vápnem, nikdo na zakončení připraven nebyl.
28
Hosté jsou při chuti. Dédého rána končí těsně vedle pravé Mandandovy tyče.
26
Barton si hrál s míčem tak dlouho, až o něj přišel.
25
Na tahu jsou domácí, aby něco s výsledkem udělali.
23
AEL Limassol právě vstřelil branku!

A je to tady. Po rohu hostů vznikl ve vápně obrovský zmatek, míč se odrazil na kopačky EDWINA OUONA a ten propálil vše co mu stálo v cestě. Mandanda hodně zuří a vyčítá svým spoluhráčům absolutní nedůraz před jeho brankovištěm. Hosté tak jdou do vedení.
23
Dosa Júnior vypálil na Mandandu a před ním tečoval míč obránce Aloe. Bude to roh pro Limassol.
22
Standardku Marseille zahrával Mendes a hlavičkující Fanni míří hodně nad. Sám se na sebe zlobí, že míč netrefil lépe.
21
Na obou stranách se hodně přiostřilo, sudí pouze ústně domlouvá Mendesovi se Sérgiem.
19
Následně se Rémy dostal do postavení mimo hru.
18
Rychlá akce domácích. Krásný pas Fanniho zachytil Rémy a pádil na bránu, před vápnem napálil míč na Degru a ten měl velké štěstí. Míč šel kousek nad jeho svatyni. První vážnější akce duelu.
16
Dédé sice našel Monteira, ale byl v těsném ofsajdu. Hostující hráč tak sprintoval zbytečně.
15
Limassol se pouze brání a odkopává míče. Lépe řečeno je velice rychle ztrácí.
13
Fanni zahrával standardku, ale Vouho dokázal pomoci obraně a vyhlavičkovat míč do bezpečí.
12
Sledujeme hodně průměrný fotbal s řadou nepřesností. Šance zatím nebyla k vidění žádná.
10
Barton fauloval Monteira, obejde se to bez žlutého napomínání.
8
N´Koulou z poměrně velká dálky napřáhl a míč je vysoko nad brankou.
6
Marseille bude zahrávat první rohový kop zápasu...ale Degra lapil míč do náruče.
5
Carlitosova střela z dálky nemohla Mandandu ohrozit. Domácí gólman tak může v klidu rozehrávat od své brány.
4
Mohli zahrozit i hosté, ale Vouho nepřešel před posledního obránce Fanniho.
2
Lépe začínají domácí, kteří jsou v tomto duelu favoritem. Kaboré hledal svým dlouhým pasem ve vápně připraveného Rémyho, ale ten nedokázal zpracovat míč ideálně.
1

Olympique Marseille: Mandanda (C) - Aloe, N´Koulou, Fanni, Mendes - Kaboré, Abdullah, Barton, Ayew - Raspentino, Rémy. Trenér: Elie Baup.

AEL Limassol: Degra - Theophilou, Ouon, Júnior, Carlitos - Dédé, Nikolaou (C), Bebe, Sérgio, Monteiro - Vouho. Trenér: Lazaros Semos.

Rozhodčí: Asumaa - Heininen, Hänninen.
Hezký večer, vítejte u zápasu Marseille - AEL Limassol. Jedná se o skupiny "C", která ještě obsahuje Fenerbahçe Instabul a Borussia Mönchengladbach. Všichni mají po jednom bodu, tabulka je tedy nesmírně vyrovnaná a postoupit v této smrtící skupině může proto každý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.