Utkání tedy nakonec vygradovalo k remíze po brance v 91. minutě od Tochého. Více ze hry však mělo Lazio, ale i remíza se z venku počítá a trenér Petkovič může být svým týmem nadšen. Lazio tedy získalo 5. bod to tabulky. Domácí uhráli svůj první bod a díky brance v závěru můžou být také rádi. To je ode mě ze dneška vše. Hezký zbytek večera.
90
Panathinaikos právě vstřelil branku!
Autorem branky je TOCHÉ. Španěl doklepl míč v klubku hráčů do sítě a je vyrovnáno 1:1.
89
Taky Cavanda si vysloužil žlutou za faul poblíž 16ky Lazia.
88
Žlutá karta pro Canu za ošklivý faul.
88
Onazi fauloval. Kopat budou domácí z 30 metrů.
86
3. střídání i u hostů. Gonzaleze nahrazuje Cana.
85
Nyní hráči domácíh napadají a zakládají si šance. Vidno, že chtějí ještě zvrátit stav zápasu.
83
Seitaridis poslal centrovaný míč na vzdálenější tyč. Bizzarri však ve výskoku míč vyboxoval.
82
Vhazují domácí.
80
Bizzarri se vrhl pod nohy útočníka Panathinaikosu a zachránil gól!
79
Poslední střídání domácích. Odchází Sissoko, nahrazuje jej Mavrias.
78
A máme tady 2. střídání na straně římského kluub. Hernanese nahrazuje Onazi.
77
Hráči Pnathinaikosu ztrácí míče na soupeřově půli, i těsně za půlkou. Nedokážou si vypracovat šance. Naopak hosté mají potřebnou techniku i kondici.
75
Druhé střídání na straně domácích. Odešel Fornaroli, přišel Toché.
75
Vhazovat bude Konko.
73
Gonzalez se dostal ke střele, ale chyběla jí potřebná razance.
71
Christodoulopoulos na druhé straně hřiště nebezpečně vypálil. Rána minula bránu jen těsně.
70
Hernanes se dostal do zakončení. Ani naporduhé se mu však nepodařilo propálit Karnezise.
68
Střídání na straně domácího celku. Owusu-Abeyie nahrazuje Fourlanose.
67
Lazio hraje od své brány. Postupnou klidnou silou se dostává dopředu, ale chybí jim finální přihrávka.
64
Vhazuej Konko. Nyní se hra kouskuje, ani jeden tým se nedostává do šancí.
62
Na hřišti se ošetřuje zraněný Floccari.
60
Domácí se ubránili a naopak po faulu Hernanese budou sami zahrávat na své půlce.
53
Nyní Lazio zavřelo svého soupeře na své 16ce, až z dalšího centru Konka už se přerušila hra. Odkop od brány Pana.
51
Candreva bude vhazova poblíž roh. praporku.
50
Bizzarri sklepl míč z rohu do svých rukavic. Hrát bude Lazio...
49
Cavanda fauloval Seitaridise. Standartka z úhlu asi 25 metrů pro Panathinaikos.
47
Zárate po centru Ledesmy pálil nad.
46
Poločasové střádní na straně Lazia. Přišel Zárate, odešel Mauri.
V prvním poločase jsme viděli kuriózní vlastní gól po nedohodě obránce Seitaridise a brankáře Karnezise. Více ze hry mělo Lazio, i přes to, že se domácí logicky snažili zremizovat stav zápasu. Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
45+1
Z rohu nic nebezpečného pro bránu Panathinaikosu. Sudí nastavuje 1 minutu.
45
Roh pro Lazio. U míče Candreva.
45
Standartní situace pro Lazio ze 35 metrů.
44
Hernanesův průnik do pokutového území odvrátil Velazquez.
42
Ani Vitolo nestihl pas za obranu. Znovu odkopává Bizzarri.
40
4 na 4 se řítili hráči Panathinaikosu. Obrana Lazia je však zformovaná a zelení se nemůžou dostat k pořádné příležitosti.
39
Pas na Sissoka skončil pouze v rukavicích Bizzarriho.
38
Vhazuje Konko po pravé straně hřiště z pohledu Lazia.
37
Cavanda byl faulován Zecou na své půlce.
35
Andres Pinto fauloval u své 16ky. Rozehrávat bude domácí celek.
32
V tuto chvíli se snaží zakládat akce spíše Panathinaikos. Lazio s výsledkem spokojeno hraje na kontry.
32
Seitaridis vhazuje po pravé straně.
30
Konko fauloval Sissoka na půlce soupeře. Rozehrávat budou domácí.
29
Hosté se ubránili, ale vhazovat bude Spyropoulos.
28
Sissokovu přihrávku zblokoval KOnko. Roh pro Pnathinaikos.
27
Fornaroli hlavičkoval těsně vedle branky Lazia.
26
Lazio právě vstřelilo branku!
Brankář musel vyjít z brány, jeho přhrávku chytil GEORGIOS SEITARIDIS a po presu Flocarriho neštastně trefil svojí vlastní bránu. Trochu kuriózní situace 0:1.
23
Hernanesova rána skončila jen v rukavicích Karnezise.
22
Sissoko se řítil na brankáře, v poslední chvíli ale řešil přihrávkou akci, kterou hosté odkopli do bezpečí. Konkrétně Dias.
21
Vitolo fauloval hráče Lazia. Rozehrávat bude Ledesma tuto standartku poblíž středu.
20
Candreva vybojoval aut. Konko vhazuje.
19
Zeca bude rozehrávat ve středu hřiště po faulu na jeho osobu.
18
Obránce Dias jen těsně minul hlavou bránu Karnezise!
18
Roh pro hosty, poté, co Spyropoulos okopl míč.
17
Ledesmův centr odvrátil Pinto na vhazování pro Lazio.
16
A zase se Dias dopustil prohřešku na své půli. Trochu moc zbrklosti v obraně Lazia.
15
Bizzarri míč vyboxoval, následná dorážka mířila vysoko nad. Žádné nebezpečí pro Lazio.
14
Další faul, tentokráte z 20 metrů můžou hosté zahrozit. U míče je Christodoulopoulos.
13
Faul na Sissoka, rozehrávat bude Panathinaikos.
10
Seitaridisovu přihrávku nestihl nikdo z útočníků. Odkop od brány Lazia.
8
Sissoko se dopustil útočného faulu na Ledesmu. Odkop od Bizzarriho brány.
7
Konko vyslal Candrevu po pravé straně, jeho následný pas však našel pouze připraveného brankáře hostí.
5
Vhazování na svojí půlce uskuteční Seitaridis.
3
Hlavička Diase po rohu Candrevy míří nad branku.
2
A ve svojem typické živlu - střely ze vzdálenosti vyslal Antonio Candreva dělovku na bránu. Brankář Karnezis odrazil pouze na roh.
1
První rozehrávku zápasu uskutečnili Floccari s Hernanesem.
1
-4
Ještě jednou dobrý večer z Atén. Utkání, co nevidět začne. Domácí Panathinaikos tradičně v zelených dresech, Lazio taky ve svých věrných - bledě modrých.

Panathinaikos FC: Karnezis - Seitaridis, Pinto, Velazquez, Spyropoulos - Zeca, Vitolo, Fourlanos - Sissoko, Fornaroli, Christodoulopoulos.

S. S. Lazio: Bizzarri - Konko, Ciani, Dias, Cavanda - Ledesma - Candreva, Hernanes, Gonzalez, Mauri - Floccari.

Rozhodčí: Gómez - Devis, Rodriguez (ŠPA) .
Ve vzájemném zápasu se v posledních letech tyto dva týmy nepotkali. Avšak Panathinaikos v sezóně 2009/10 vyřadili z El souseda Lazia As Řím. A celkově se na italské týmy klubu daří. Z 20 zápasů 5 výher - 4 remízy a 9 porážek.
Lazio má proti řeckým týmům lepší bilanci v poměru 3 výhry - 2 remízy - 2 prohry.
Jako hlavní rozhodčí pro tento duel byl zvolen Carlos Gómez ze Španělska. Pomáhat mu budou na stranách Pau Cebrian Devis a Javier Rodriguez. Čtvrtým rozhodčím bude Roberto Díaz Pérez del Palomar.
S.S. Lazio:

To tým z provincie Lazia si vede o poznání líp, v tabulce je na 1. místě se čtyřmi body. Po bezbrankové remíze se Spurs totiž díky Edersonově trefě porazilo 1:0 Maribor. Ani v lize to s "biancocelesti" nevypadá zle, 3. místo a 18 bodů je prozatím velký úspěch. Trenér Petkovič se bude muset obejít bez brankáře Marchettiho a trequartisty Edersona.
Panathinaikos FC:

"Trojlístci" si vedou v EL neslavně. V dosavadním působení letošního ročníku získali pouze bod za domácí remízu s Tottenhamem 1:1, když v 76. minutě srovnal Toché. Další duel s Mariborem prohráli zelení nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. V lize je tým z Atén na 7. místě s 10 body.
Největší postižení pro domácí je zranění argentince Leta, jenž má v klubu velký podíl na vstřelených gólech.
Dobrý večer z Atén, z Olympisjkého stadionu. Dnes se proti sobě v třetím zápase Evropské Ligy skupiny J utkají domácí Panathinaikos FC proti S.S. Lazio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.