A je dobojováno. Druhý poločas rozhodl o tom, že Kazaň přehrála jednoznačně belgický celek Zulte – Waregem 4:0. Účet dnešního zápasu otevřel vlastní brankou Duplus. Domácí hráči dominanci na hřišti potvrdili ještě dalšími třemi brankami. Za zmínku stojí hlavně branka Natcha z přímého volného kopu, který exekutor zahrál náramně. Ze začátku druhé půle hostující fotbalisté působili aktivně a snažili se ohrožovat branku Kazaně, ale to bylo z jejich strany vše.
90+1
Eremenko napřáhl ke střele, ale hostující branku netrefil.
90
Rozhodčí Tohver bude ještě ve druhém poločase nastavovat dvě minuty.
88
Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
Jak se má zahrávat excelentně volný přímý kop zpoza velkého vápna předvedl NATCHO, který technickou střelou přes zeď parádně uklidil míč k tyči. Brankář Bossut stál na brankové čáře jako přikovaný a za míčem se pouze ohlédl.
87
Prudnikov na pravé straně dribloval s míče, míč si přichystal na levačku a vystřelil, jeho rána byla zblokována, odražený balon se vrátil k domácímu hráči, který byl následně faulovaný.
86
Na dlouhý míč se dral přes hostujícího obránce Malandy útočník Prudnikov, k míči se však nedostal, protože u něj byl blíže brankář Bossut.
85
Kazaň jasně ovládla druhý poločas, vstřelila tři pěkné branky a nyní se domácí hráči již do ničeho nehrnou a kombinují převážně na své polovině.
83
Eremenkova střela z přímého volného kopu byla nepřesná a skončila nad brankou Waregemu.
83
Hazard před pokutovým územím fauloval nedovoleně Natcha a uviděl žlutou kartu.
81
Kombinace hráčů Kazaně rozebrala hostující obranu na jejíž konci byla krásní kolmice Natcha na ALEXANDRA RJAZANCEVA, který se nemýli a k zadní tyči prostřelil brankáře Bossuta potřetí.
79
Hazardova střela ze střední vzdálenosti byla zblokována.
77
Poslední střídání domácího celku. Dmitrij Torbinskij nahradil Gökdenize Karadenize.
75
Karadenizův centr obrana Waregemu odvrátila do bezpečí.
75
Aktivita Kazaně pokračuje a domácí hráči budou mít výhodu rohového kopu.
74
Druhé střídání Kazaně. Ze hřiště odešel Abisov a nahradil ho Mavinga.
73
Uklidňující druhou branku Kazaně vstřelil po přihrávce kapitána Karadenize záložník ROMAN EREMENKO, jenž placírkou prostřelil k tyči brankáře Bossuta..
71
Standardní situaci domácí obrana s přehledem odvrátila.
71
Dvojité střídání provedl hostující trenér. Na hřiště poslal Idrissa Syllu a Raphaela Cacérése namísto Contého a Habib Habibouheho.
71
70
César Navas viděl po faulu na Contého žlutou kartu.
69
Hazardův centr s přehledem chytil do náruče brankář Ryžikov.
69
Nad teď, když byl Naessensův centr sražen na rohový kop.
68
Hráči Waregemu drží balon na svých kopačkách, ale zatím se k ohrožení branky Kazaně nedostali.
66
Z pravé strany hřiště postupoval nový muž na trávníku Prudnikov, který vystřelil slabou střelu, která neohrozila branku Waregemu.
65
Rychlá akce po levé straně mohla skončit druhou brankou v síti Waregemu. Rjazansevova přizemní střela na zadní tyč skončila metr vedle branky.
65
Habibou zůstal v ofsajdovém postavení po přihrávce Kumse.
62
První střídání Kazaně. Hřiště opustil Ruslan Muchametšin, kterého nahradil Alexandr Prudnikov.
60
Z rohového kopu se už domácí hráči prosadili. Natchův centr si do brány srazil nešťastník FRÉDÉRIC DUPLUS.
59
Ve velké šanci se objevil v pokutovém území Natcho, kterého nadvakrát vychytal skvělý brankář Bossut. Poté Rjazancevova střela byla tečována na rohový kop.
58
Hráči Kazaně převzali aktivitu na své kopačky.
56
Natcho nezahrál rohový kop dobře, ale domácí hráči zůstali u míče. Marcano po přihrávce Eremenka se zjevil před brankářem Bossutem, který jeho slabou střelu chytil.
56
Další šanci vstřelit vedoucí branku budou mít hráči Kazaně z rohového kopu.
54
Z následného rohového kopu se domácí hráči neprosadili.
53
Karadenizův centr vyškrábl před dotírajícím Muchametšinem brankář Bossut na rohový kop.
53
Rubin Kazaň bude zahrávat rohový kop.
52
Hazard využil okénka v obraně Kazaně a krásnou kolmici hledal nabíhajícího Naessense, brankář Ryžikov však situaci přečetl, vyběhl z brány a před dobíhajícím Naessensem míč odkopl.
50
Dobrý centr poslal do vápna Kazaně Naessens a obránce Navas před dobíhajícím Habibouem prodloužil míč hlavou za sebe.
49
Ihned Kazaň přešla do protiútoku, který vedl po pravé straně Kuzmin, který zpětnou přihrávkou na hranici vápna viděl kapitána Karadeniz, jenž měl přihrávku na dlouhou nohu a vpádu střelu nenasměřoval mezi tři tyče branky Bossuta.
48
Hazardův centr na penaltu domácí obránci odvrátili.
48
Hráči Waregemu začali druhý poločas aktivně a budou zahrávat po faulu na Hazarda standardní situaci.
47
Contého centr z levé strany v pokutovém území odvrátil hlavou Navas.
46
Po začátku druhé půle se snažil před velkým vápnem Hazard přehodit Navase, to se mu však nepodařilo a domácí střední obránce míč odkopl.
46
Máme za sebou první poločase a na světelné tabuli na stadioně Centralnij svítí zatím dvě nuly. V první půli udávali tempo hry domácí hráči, kteří si vytvořili slibné brankové příležitosti, ale zatím brankáře Bossuta nepřekonali. Hráči Zulte – Waregem se dostávali k ohrožení brány Kazaně jen ze standardních situací, které domácí celek v klidu pokryl.
45+1
Po třiceti vteřinách nastavení, hostující hráči kombinovali na polovině Kazaně, ovšem k ohrožení branky Ryžikova se nedostali, rozhodčí Tohver následně ukončil první poločas.
45
Rozhodčí Tohver bude nastavovat v prvním poločase jednu minutu.
45
Eremenkova střela z třiceti metrů mířila vedle pravé tyče brány Bossuta.
43
Opět centr Hazarda nebezpečný nebyl a obránci Kazaně odvrátili balon do bezpečí.
42
Hazardův centr do pokutového území byl odvrácen Karadenizem na rohový kop.
41
Naessens byl při průniku po pravé straně nedovoleně faulovaný Marcanem a hosté budou mít výhodu standardní situace.
40
Stejný obrázek prvního poločasu nadále pokračuje, Kazaň drží míč ve své moci a kombinuje kolem středu hřiště.
38
Kazaň je zatím v průběhu zápasu podle předpokladů lepším mužstvem, chybí ji však klid v zakončení.
36
Z rohového kopu se hráči Kazaně neprosadili.
35
Hráči Kazaně si vynutili územní převahu a budou zahrávat rohový kop po nebezpečné střele M'Vily, kterou musel brankář Bossut vyrazit na rohový kop.
33
Středem hřiště se hnal Natcho, kterému však nevyšla finální přihrávka na Muchametšina, kterého ustrážil D´Haene.
32
Druhý zákrok si připsal brankář Bossut po střele Muchametšina. Hostující brankář s přehledem střelu kryl.
30
Rychlým přechodem do útoku zahrozili hráči ve vínových dresech. Rjazancev dostal před velkým vápnem míč a bez přípravy ho vystřelil, netrefil však hostující branku.
31
Utočník Habibou uvízl v ofsajdové pasti obránců Kazaně.
28
Hráči Waregemu se zatím dopředu moc nehrnou, vycházejí ze zajištěné obrany.
27
Další nebezpečný centr přilétl z kopačky Eremenka do vápna Waregemu, i s touhle situaci si hostující obránci dokázali výborně poradit.
26
Natchův nebezpečný centr směřoval na zadní tyč, v posledním okamžiku odvracel balon Naessens.
25
Conté viděl první žlutou kartu zápasu.
23
Hráči Waregemu zahráli z výhodné pozice signál. Míč se po přihrávce Kums dostal k nabíhajícímu Contému, jehož střela byla zblokována. Hostující záložník se dožadoval odpískaní pokutového kopu po nastřelení ruky.
22
Naessens vhazoval dlouhý aut před velké vápno, kde jeden z obránců Kazaně zasáhl balon rukou.
20
Rjazantsevovi centr z pravé strany nesedl a málem vzniklo z nepovedeného pokusu nebezpečí pro branku Waregemu. Naštěstí balon šel vedle pravé tyče.
18
Opět drží míč na svých kopačkách domácí celek, ale přichází o míč díky nepřesným přihrávkám ve středu hřiště.
16
Natcho nacentroval do pokutového území belgického celku Zulte – Waregem, hostující obránci si zatím plní obranné povinnosti na výbornou.
16
Hráči Kazaně však zůstali u míče Karadeniz dostal pěknou přihrávku do pokutového území a na poslední chvíli odvrátil skluzem na rohový kop Duplus.
16
Hostující obrana stačila balon z kopačky Natcha odvrátit do bezpečí.
15
Kazaň bude mít výhodu standardní situace, protože byl faulovaný Rjazantsev.
13
S dlouhým centrem do vápna měli obránci Kazaně problémy, na poslední chvíli však dokázali balon odvrátit.
12
Habibou byl faulovaný ve středu hřiště. Warengem zůstane u balonu.
9
Hráči Waregemu vyrovnávají se domácímu celku v kombinační hře a snaží se vymyslet kloudnou akci která by ohrozila branku Rižikova.
7
Natchova přímá střela mířila do náruče brankáře Bossuta.
6
Conté hledal nabíhajícího Naessens za posledním obránce Kazaně, hostujícímu útočníkovi ke zpracovaní míče chyběl krok, pokud by se mu to podařilo, šel by sám na branku Rižikova.
5
Eremenko se snažil na pravé straně projít přes dva hráče Waregemu, ti ho však čistě odzbrojili.
4
Kazaň od úvodních minut udává tempo hry. Nyní hráči domácího celku kombinují na polovině Waregemu.
3
Natcho se snažil obloučkem vysunout za obranu Eremenka, brankář Bossut byl u míče dříve a chytil ho do náruče.
2
Po výkopu se domácí hráči přesunuli na polovinu Waregemu , do zpětnou přihrávku Eremenka, hostující obrance odrazil k M'Vilov, jeho střela mířila nad.
1
-1
Hostující Zulte – Waregem bude hrát v bílých dresech, hráči Rubinu Kazaň nastoupili ve vínových dresech.
-1
Stadionem zní hymna Evropské ligy.
-2
Rozhodčí Tohver přivádí základní sestavy na hrací plochu.
-5
Dnešní utkání domácí Kazaně s Zulte – Waregem moc fanoušků na stadion Centralnij nepřilákalo.

FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Kuzmin, Navas, Marcano, Abisov – Rjazancev, M´Vila, Eremenko, Natcho, Karadeniz – Muchametšin.
Náhradníci: Arlauskis – Mavinga, Šaronov, Torbinskij, Kisljak, Mubarak, Prudnikov.

SV Zulte-Waregem: Bossut – de Fauw, D´Haene, Malanda, Duplus – Conté, Kums, Hazard, Skúlason, Naessens – Habibou.
Náhradníci: Bruzzese – Verboom, N´Diaye, Tarfi, Cacérès, Bongonda, Sylla.

Rozhodčí: Tohver – Reinvald, Mutli.
Hlavním sudím dnešního utkání je pan Kristo Tohver z Estonska. Na čarách mu budou asistovat jeho krajané Hannes Reinvald a Jaanus Mutli. Rezervního rozhodčího dělá rovněž Estonec Silver Kõiv.
Tabulka Skupiny D
1. Kazaň 5 – 2 3 body
2. Waregem 0 – 0 1 bod
3. Wigan 0 – 0 1 bod
4.Maribor 2 – 5 0 bodů
FC Rubin Kazaň
Fotbalisté ruského týmu z Kazaně v první zápase excelovali na hřišti Mariboru, který porazili 5:2. Do hlavní soutěže se dostali domácí díky vítězstvím nad norským Molde 2:0 a 3:0.
V domácí soutěži se Kazani vůbec nedaří a po jedenácti kolech je na místě desátém se ziskem 13 bodů, za 2 vítězství, 7 remíz a 2 porážky. V minulém kole Rubin prohrál na půdě Krasnodaru v poměru 1:0.
SV Zulte-Waregem
Hosté v minulém kole doma remizovali s Wiganem 0:0, čímž získali první bod do tabulky skupiny D. Waregem byl nasazen přímo do skupinové fáze soutěže, takže jej minuly strasti kvalifikačních bojů.
V domácí soutěži se po odehraných 9 kolech pohybuje na krásné třetí příčce, když získal 20 bodů. Posledním utkání na hřišti Lokerenu zvítězil 4:2.
Dobrý podvečer, vítám Vás u zápasu Evropské ligy. Dnes se zaměříme na zápasy druhého kola základních skupin a konkrétně na střetnutí FC Rubin Kazaň – SV Zulte-Waregem. Úvodní výkop tohoto utkání bude proveden v 18:00 středoevropského času.