Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AEK Larnaka : Ludogorets - 25. října 2018   18:55

AEK Larnaka
AEK Larnaka
25' Larena
1:1
(1:1)
Ludogorets
Ludogorets
7' Lukoki  (Marcelinho)
AEK Larnaka
Toño – Truyols (72. Acorán), Mikel González, Català (C) – Igor Silva, Larena, Hevel, Ioannou – Tričkovski, Giannou (63. Taulemesse), Tete (83. Jean Luc).
Christodoulou – Acorán, García, Jean Luc, Konstantinou, Taulemesse, Tomàs.
Enea Jorgji – Denis Rexha, Rejdi Avdo (vš. ALB)
Georgios Karapatakis stadium, Larnaka
Ludogorets
Renan – Cicinho, Moţi, Nedjalkov, Natanael – Djakov (C) (81. Mahlangu), Campanharo (62. Góralski), Marcelinho – Lukoki, Keșerü (84. Świerczok), Wanderson.
Broun – Bakalov, Góralski, Mahlangu, Sasha, Świerczok, Terziev.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 6:4. Fauly: 18:21.
Je konec. Dnešní utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou 1:1. Na začátku utkání byl Ludogorec jasně lepším týmem a už v 5. minutě se radoval z branky, ale ta nakonec nebyla uznaná, díky ofsajdu. O dvě minuty později se už ovšem hosté dočkali, když se prosadil Jody Lukoki. Ve 25. minutě se ale hostující gólman provinil faulem uvnitř vápna a následnou penaltou si poradil Jorge Larena, který srovnal na 1:1. Ve druhé půli jsme se bohužel žádné branky nedočkali, ovšem byli to hlavně domácí, kteří měli šance.
90+4'
90+4'
Ovšem centr byl zblokován a u míče budou hosté.
90+3'
Nyní Larnaka získala volný kop z pravé strany a může rozhodnout zápas ve svůj prospěch.
90+2'
Cicinho je dalším hráčem hostů, který uviděl žlutou kartu.
90+1'
Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.
90'
Góralski byl hodně tvrdý v souboji a uviděl žlutou kartu.
89'
Následně to zkoušel na druhé straně Florian Taulemesse, ale přišel o balón.
87'
Opět si Ludogorec vytvořil příležitost pro střelu, ale ta byla opět jen zblokována.
85'
Nyní byla střela hostujícího hráče zblokována.
84'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Claudiu Keșerü, přichází Jakub Świerczok.
83'
Střídání v týmu AEK Larnaka FC: ze hřiště odchází Tete, přichází Jean Luc.
83'
Velká šance domácích! Nejprve to zkoušel domácí hráč nůžkami, ovšem trefil jen soupeře a míč se tak odrazil ke Florianu Taulemesseovi, který z voleje vypálil těsně nad!
81'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Světoslav Djakov, přichází May Mahlangu.
79'
Florian Taulemesse šel do souboje s hostujícím obráncem až příliš tvrdě a byl mu tak odpískán faul.
78'
Ne, ve druhé půli to opravdu není dobrý výkon ani z jedné strany a k vidění tak je velice nudný fotbal, bohužel.
75'
Posléze si Larnaka vytvořila pěknou akci, ale následně přišel opět jen hodně nepřesný centr.
73'
Hostující útočník neprošel do vápna a obránce Larnaky tak odkopl míč.
72'
Střídání v týmu AEK Larnaka FC: ze hřiště odchází Joan Guillem Truyols, přichází Acorán.
71'
Marcelinho si zpracoval míč na pravé straně a následně chtěl vybídnout spoluhráče, ovšem posléze přišel jen hodně nepřesný centr jeho kolegy.
70'
Opět se hraje především ve středu hrací plochy a nevidíme momentálně vůbec nic zajímavého.
68'
Momentálně nám toho hra moc nenabízí a centr hostů skončil jen v moci brankáře Toňa.
66'
Ovšem Larnaka zůstala u balónu a nyní tak má volný kop z levé strany.
65'
A posléze přišlo zakončení domácího hráče, ale to šlo jen nad hostující svatyní.
64'
Nyní získala Larnaka rohový kop z pravé strany.
63'
Střídání v týmu AEK Larnaka FC: ze hřiště odchází Apostolos Giannou, přichází Florian Taulemesse.
62'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Gustavo Campanharo, přichází Jacek Góralski.
61'
Marcelinho zkoušel své štěstí zpoza vápna, ale nakonec vystřelil jen vedle levé tyče.
59'
Následně Larnaka vyvedla balón ze své poloviny, ale posléze přišla o míč.
57'
Ludogorec má poslední minuty ze hry víc, ale nemůže se dostat do nějaké šance.
55'
Hostující hráč se nyní dopustil jen nedovoleného zákroku a u míče tak bude domácí Larnaka na své polovině.
53'
Nyní se domácí Hector Havel ocitl v šanci, ale jeho nebezpečná rána zpoza vápna skončila těsně vedle pravé tyče!
51'
Následný roh ale nic vážnějšího nenabídl.
50'
Hosté nyní získali rohový kop a mohou se tak dostat do nějaké šance.
48'
Nyní skončil míč pouze u domácího brankáře.
47'
Žlutou kartu dostává Natanael (PFC Ludogorec Razgrad).
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:57.
První poločas je u konce a stav je vyrovnaný 1:1. Na začátku utkání byl Ludogorec jasně lepším týmem a už v 5. minutě se radoval z branky, ale ta nakonec nebyla uznaná, díky ofsajdu. O dvě minuty později se už ovšem hosté dočkali, když se prosadil Jody Lukoki. Ve 25. minutě se ale hostující gólman provinil faulem uvnitř vápna a následnou penaltou si poradil Jorge Larena, který srovnal na 1:1. Následně byla hra dost vyrovnaná a druhý poločas tak bude ještě zajímavý.
45+1'
45+1'
Posléze si Renan připsal další zákrok, jelikož se domácí hráč dostal ke hlavičce, ale s tou si poradil právě hostující brankář.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
45'
Posléze si připsal Renan důležitý zákrok proti střele Teta a Larnaka získala rohový kop.
44'
Posléze se ale hostující hráč dostal ke střele, která nebyla vůbec špatná, ale z dvaceti metrů skončila nakonec těsně nad domácí bránou.
43'
Následně je z toho ovšem pouze ofsajd a u míče bude Larnaka.
42'
Hosté nyní získali rohový kop a mají tak možnost se dostat zpátky do vedení.
41'
Ale ani tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího a dopředu může jít opět Larnaka.
40'
Nyní Ludogorec Razgard získal rohový kop z pravé strany a bude se tak snažit něco vymyslet.
38'
Hosté se podívali hned dvakrát do vápna po centru z levé strany, ale ani jednou z toho nic vážnějšího nebylo.
37'
Posléze si obrana Ludogorece poradila s centrem soupeře.
35'
Hra se nyní hodně vyrovnala a poslední minuty je to spíše Larnaka, která se pokouší vystřelit.
33'
Světoslav Djakov se dopustil faulu ve středu hřiště.
32'
Ludogorec se nedostal dopředu po pravé straně a do protiútoku tak jde Larnaka.
30'
Pokus domácího hráče nebyl nijak přesný a skončil pouze vedle hostující brány.
28'
Hosté se dožadovali penalty, ale tu sudí Enea Jorgji neodpískal a pokračuje se ve hře.
27'
Domácí hráč se provinil faulem a u míče tak bude Ludogorec.
25'
Larnaka právě vstřelila branku!
K pokutovému kopu se postavil JORGE LARENA, který vypálil razantní střelu do levé části branky, zatímco brankář Renan šel na druhou stranu.
24'
Byla nařízena penalta pro Larnaku. Gólman hostů Renan totiž šel do souboje hodně nešťastně a poslal domácího útočníka k zemi.
23'
Ovšem následně přišel jen další nedovolený zákrok domácích.
22'
Domácí přišli o míč na levé straně a toho může využít soupeř, který jde dopředu po pravé straně.
21'
Posléze se Ludogorec dostal do rychlého protiútoku, ale Hevel poslal soupeře k zemi a uviděl žlutou kartu.
20'
A roh se bude opakovat, jelikož centr odvrátil hostující hráč.
19'
Domácí nyní získali první rohový kop v dnešním utkání.
17'
Hosté dostali míč na levou stranu, ale následný centr zblokoval domácí obránce.
15'
Ludogorec je od první minuty jasně lepším týmem, ale tentokrát se Světoslav Djakov nedostal do zakončení, jelikož jeho pokus zblokoval domácí hráč.
14'
Posléze hosté získali další rohový kop a budou tak moct zvýšit své vedení.
13'
Cosmin Moti byl připraven ve vápně na rohový kop z pravé strany, ale svou hlavičkou orazítkoval pravou tyč Ramirezovy brány!
11'
Centr z kopačky hostujícího hráče skončil jen v moci brankáře Toňa.
9'
Larnaka nyní drží míč na své polovině, ovšem zatím se nedostala do nějaké šance či příležitosti.
7'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Tentokrát už gól platí a Razgrad jde do vedení! JODY LUKOKI dostal fantastickou přihrávku do vápna od Marcelinha a posléze zakončil přesně k pravé tyči! Asistence: Marcelinho.
5'
Obrovská šance hostů, kteří sice vstřelili gól, ale ten neplatí! Wanderson dostal míč za záda Ramireze, ale následně mu byl odpískán ofsajd!
3'
Domácí drží míč na své polovině hrací plochy a snaží se něco vymyslet.
1'

AEK Larnaka FC: Toño – Truyols, Mikel González, Català (C) – Igor Silva, Larena, Hevel, Ioannou – Tričkovski, Giannou, Tete.
Náhradníci: Christodoulou – Acorán, García, Jean Luc, Konstantinou, Taulemesse, Tomàs.

PFC Ludogorec Razgrad: Renan – Cicinho, Moţi, Nedjalkov, Natanael – Djakov (C), Campanharo, Marcelinho – Lukoki, Keșerü, Wanderson.
Náhradníci: Broun – Bakalov, Góralski, Mahlangu, Sasha, Świerczok, Terziev.

Rozhodčí: Enea Jorgji – Denis Rexha, Rejdi Avdo (vš. ALB).
Larnaka v prvním zápase přivítal na své půdě Curych, ovšem prohrála těsně 0:1 Druhé utkání nabídlo spoustu gólů, ale Larnaka opět vyšla naprázdno, tentokrát na stadionu Leverkusenu, kde prohrála 2:4. Jedinými střelci jsou s jedním gólem Raspas a Trickovski.
Ludogorec se v prvním utkání představil na své půdě proti Leverkusenu, ale prohrál těsně 2:3. Následně zavítal do Curychu, ovšem tam prohrál stejně jako jeho dnešní soupeř 0:1. Jedinými střelci jsou s jednou brankou Keseru a Marcelinho.
Tabulka skupiny A:

1. Leverkusen 6 bodů skóre 7:4
2. Curych 6 bodů skóre 2:0
3. Ludogorec 0 bodů skóre 2:4
4. AEK Larnaka 0 bodů skóre 2:5
Ve 3. kole skupinové fáze Evropské ligy se proti sobě utkají týmy AEK Larnaka FC a PFC Ludogorec Razgrad. Ani jedno z těchto dvou mužstev ještě nebodovalo, ovšem to se změní dnes na Georgios Karapatakis stadionu, který nabídne kapacitu pro 7 400 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Enea Jorgji a jeho asistenti Denis Rexha a Rejdi Avdo (vš. ALB). Úvodní výkop je naplánován na 18:55 hod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.