Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lutych : Krasnodar - 25. října 2018   21:00

Lutych
Lutych
47' Emond  • 90+3' Laifis (Marin)
2:1
(0:1)
Krasnodar
Krasnodar
39' Ari  (Petrov)
Lutych
Ochoa – Cavanda, Luyindama Nekadio, Laifis, Fai (78. Lestienne) – Cimirot, Agbo (46. Djenepo), Pocognoli (C) – Marin, Emond (84. Bastien), Carcela-González.
J-F. Gillet – Goreux, Kosanović, Sá, Djenepo, Lestienne, Bastien.
Guida – Tonolini, Meli (vš. ITA)
Stade Maurice Dufrasne, Lutych
Krasnodar
Sinicyn – Martynovič (C), Spajić, Ramírez, Gazinskij – Kaboré, Petrov, Pereyra (76. Cueva) – Wanderson (80. Sulejmanov), Ari (76. Ignatěv), Claesson.
Safonov – Fjóluson, Cueva, Šiškin, Ignatěv, Stockij, Sulejmanov.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Standard Lutych dokonal ve druhém poločase obrat a díky dvěma gólům v samém začátku a v samém závěru zápasu poráží Krasnodar 2:1! Pro hosty je to jednoznačně kruté, Krasnodar rozhodně nebyl horším mužstvem a minimálně bod si hosté zasloužili.
90+6'
Zákroky brankáře Krasnodaru – 3.
Zákroky brankáře Standardu – 7.
90+5'
Žlutou kartu dostává Jurij Gazinskij (FK Krasnodar).
90+3'
Standard právě vstřelil branku!
Tak to je šok pro Krasnodar! Domácí rozehráli rohový kop z pravé strany, jmenovitě Marin, který posadil pas na hlavu CONSTANTINOSE LAIFISE, jenž z bližší tyče dokázal poslat míč nechytatelně ke vzdálenější tyči.
90+2'
Ivan Ignatěv (FK Krasnodar), tato útočná akce hostů končí velmi záhy, hrát tak mohou domácí. Ti se ale nikam neženou.
90'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
88'
Magomed Sulejmanov (FK Krasnodar) fauluje a domácí tak získávají míč, rozehrávat bude Cimirot.
86'
Nyní se hraje poměrně klidný fotbal, je evidentní, že ani jedno mužstvo nechce chybovat.
85'
Míč zamířil k brance Krasnodaru, Sinicyn ho nepodržel a hned rozehrál.
84'
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Renaud Emond, přichází Samuel Bastien.
82'
Povedená střela Ignatěva zpoza vápna, pozorný Guillermo Ochoa (Standard) ale stál na správném místě.
81'
Renaud Emond (Standard) nyní bojuje s křečí v levé noze a na trávník musí lékař domácího týmu.
80'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Maciel Wanderson, přichází Magomed Sulejmanov.
78'
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Collins Fai, přichází Maxime Lestienne.
77'
Moussa Djenepo (Standard) se blýskl pěkným průnikem do střelecké pozice, jeho zakončení ze střední vzdálenosti ale postrádalo přesnost.
76'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Mauricio Pereyra, přichází Christian Cueva.
76'
Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Ari, přichází Ivan Ignatěv.
76'
Andrej Sinicyn (FK Krasnodar) sáhl po míči, který i tak mířil vedle branky, je z toho tedy roh pro Standard.
75'
Tak zatím stále na střídání v sestavě Krasnodaru nedošlo, byť u laviček je již svlečený jeden z borců v bílém.
73'
Malá domů v podání domácích, Guillermo Ochoa (Standard) neváhá a odkopává míč hned z první.
72'
Krasnodar připravuje první změnu v sestavě, čeká se na přerušení hry.
71'
Již šestý roh Krasnodaru (domácí ještě neměli ani jeden!), hosté rozehrají z pravé strany.
70'
Posledních dvacet minut a jedno je jasné, pokud někdo chce tři body, tak to jsou v tuto chvíli hlavně hosté, kteří buší do domácí defenzivy, ta je po velkým tlakem.
68'
A znovu gólová šance Ariho (FK Krasnodar), kterého i tentokrát dokázal Guillermo Ochoa fantasticky vychytat.
67'
Nyní se Standard snaží u půlící čáry, ale domácí mají najednou na všechno hrozně málo času, hosté přebírají iniciativu!
65'
Mauricio Pereyra (FK Krasnodar) rozehrál rohový kop z levé strany, míč se ale domácím podařilo dostat až na polovinu hostů.
64'
Chyba domácích v rozehrávce, míč získávají hosté, kteří se bleskově dostali do zakončení, Ari udělal kličku ve vápně Ochoaovi, který ale i tak dokázal ještě mrsknout svým tělem a následnou střelu vytěsnit na roh.
62'
Maciel Wanderson (FK Krasnodar) rozehrál rohový kop z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Aljaxandr Martynovič, Guillermo Ochoa ale chytá.
62'
Jurij Gazinskij (FK Krasnodar) si nechává ledovat pravou nohu, resp. nárt, mezitím vybojovali jeho spoluhráči rohový kop.
61'
Hostující Jurij Gazinskij zůstává na trávníku a volá si k sobě lékaře.
60'
Je za námi hodina hry, stav je opět nerozhodný poté, co se domácím v samém úvodu druhé půle podařilo vyrovnat, dočkáme se ještě nějakého gólu ve zbývající půl hodině?
58'
Nyní se Krasnodar dostal k míči a hosté se snaží něco vymyslet na polovině soupeře.
57'
Míč znovu končí u domácí branky, Ochoa rozehrává na levou stranu, míč končí v autu, domácí vhazují.
56'
Standard s míčem u půlící čáry, hosté napadají rozehrávku.
55'
Útočná snaha Krasnodaru končí odpískaným ofsajdem, Guillermo Ochoa může rozehrávat od domácí branky.
54'
Rohový kop pro Krasnodar, hosté rozehrají z levé strany.
53'
Tak Standard v první půli a v té druhé... to jsou zatím naprosto rozdílné výkony v podání domácího mužstva.
52'
Pozor, je tu obrovská šance domácích, rychlý brejk zakončil střelou z pravé strany Mahdí Carcela-González, ale míč se odrazil od vzdálenější tyčky, prošel kolem brankové čáry a skončil mimo!
51'
Žlutou kartu dostává Constantinos Laifis (Standard Lutych).
49'
Domácí se ubránili, míč se dostává až k půlící čáře, kde zase kombinují hosté.
48'
Rohový kop vybojovali hosté, rozehrávat bude Wanderson.
47'
Skvělý vstup domácích do druhé půle! Obránci Krasnodaru chtěli odhlavičkovat pas soupeře, ale to se jim nepovedlo, míč se dostal před RENAUDA EMONDA, který neváhal, vypálil z voleje a parádním obloučkem nasměroval míč do hostující branky.
46'
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Uche Henry Agbo, přichází Moussa Djenepo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:01.
Závěr poločasu již gól nenabídl, což znamená jediné – Krasnodar potvrzuje svou dobrou formu i na hřišti Standardu a do kabin odchází s jednobrankovým náskokem. Domácím se až do inkasovaného gólu v podstatě nedařil přechod přes střed hřiště, naopak hostům vycházely pasy za obranu. Až po gólu Ariho se domácí přece jenom osmělili ke změně taktiky a zkouší využívat více centry ze stran, uvidíme, zda jim bude po přestávce odměnou vyrovnání.
45+1'
44'
Zatím tomu ale, v podání Standardu, schází dostatek přesnosti.
43'
Standard se snaží něco vymyslet na polovině Krasnodaru, domácí konečně zkouší více využívat centry ze stran.
42'
Andrej Sinicyn (FK Krasnodar) nespěchá s výkopem od vlastní branky.
41'
Vyhraný hlavičkový souboj ve středu hřiště byl na začátku domácí akce, kterou střelou z pravé strany, zpoza vápna, zakončil domácí Marin. Míč končí vedle branky Krasnodaru.
39'
Krasnodar právě vstřelil branku!
Naprosto zasloužené vedení! Krasnodar dnes soupeři dává dokonalou lekci z jednoduchosti. Rychlá akce hostů, z pravé strany posílá Sergej Petrov míč před branku, kde se dokázal prosadit, i s obráncem na zádech, ARI.
37'
Přímočarost zatím mohou domácí soupeři závidět, Krasondar se dostává znovu do zakončení, Viktor Claesson ale netrefuje branku.
36'
Místo rozehrávky dopředu volí ale domácí zpětnou přihrávku... těžko pochopitelné.
35'
Nyní se pomalu posouvají na polovinu Krasnodaru, pomohl jim k tomu i faul soupeře.
34'
Ne, Standardu se vůbec nedaří překonat střed hřiště, domácí to zkouší kombinačně, po zemi, ale tudy zatím cesta nevede.
33'
Útočným faulem končí akce hostů, domácí nijak nespěchají s rozehrávkou.
31'
Bojuje se ve středovém kruhu, kde nakonec hosté faulují, takže míč získávají domácí.
30'
Místo centru domácích je tu ztráta míče a rychlý protiútok Krasnodaru, který ale končí odpískaným ofsajdem Wandersona.
29'
Standard útočí po pravé straně, chybí tomu ale centr.
27'
Rychlá akce Krasnodaru po levé straně, zakončení průnikem Claessona do vápna, který ale končí ztrátou míče.
26'
Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře, rozehrát ale nedokázali, míč získávají hosté.
25'
Viktor Claesson (FK Krasnodar) se dobře otočil kolem obránce Standardu, vypálil z hranice vápna, ale branku domácích minul.
24'
Hosté rozehráli z pravé strany, míč se snáší do vápna Standardu, kde ale úřadují obránci domácího mužstva.
23'
Rohový kop Krasnodaru, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
22'
Krasnodar zatím zaměstnává defenzivu Standardu rychlými pasy za obranu.
21'
Guillermo Ochoa (Standard) vykopává od své branky, ale míč následně končí v autu a hrají hosté.
20'
Prvních dvacet minut za námi, nic moc zatím... Ari nyní v podstatě jen odevzdal míč domácím.
19'
Ve třech se nyní hosté ženou do zakončení, Maciel Wanderson to zkusil z dálky, ale branku Standardu netrefil.
17'
Guillermo Ochoa (Standard) má míč a bude rozehrávat.
16'
Až do obrany směřuje nyní míč a domácí tak rozehrávají.
15'
Nyní vybojovali míč hosté, kteří chtěli rychlým pasem za obranu zaskočit soupeře, ale Jurij Gazinskij (FK Krasnodar) měl hodně daleko k této přihrávce.
14'
Akce Anderlechtu končí odpískaným ofsajdem, v němž se ocitl Mahdí Carcela-González.
13'
Míč skončil v autu, hosté vhazují z pravé strany, na své polovině.
12'
Byla z toho první gólová šance zápasu! Nejprve nepříjemně zaplavala střela Ramíreze, kterou tak Guillermo Ochoa jen vyrazil před sebe a dorážející Spajić těsně minul branku.
11'
Volný kop se nyní nabízí hostům, kteří tak poprvé v zápase mohou ohrozit branku Standardu.
10'
Úvodní desetiminutovka minulostí, zatím je to jedna velká fotbalová nuda, k vidění není v podstatě vůbec nic.
9'
Domácí musí opakovat autové vhazování z pravé strany, na své polovině.
8'
Hraje se ve středu hřiště, hosté se snaží udržet co nejdéle míč na svých kopačkách.
7'
Jednoduchým odkopem míče řeší nyní obrana Krasnodaru situaci před vlastní brankou.
5'
Oba týmy v úvodu zápasu hodně chybují.
4'
Domácí rychle rozehráli u půlící čáry.
3'
Registrujeme první střelu na branku, tu si připisuje Mahdí Carcela-González (Standard), žádná velká práce pro brankáře Pereyru.
1'

Standard Lutych: Ochoa – Cavanda, Luyindama Nekadio, Laifis, Fai – Cimirot, Agbo, Pocognoli (C) – Marin, Emond, Carcela-González.
Náhradníci: J-F. Gillet – Goreux, Kosanović, Sá, Djenepo, Lestienne, Bastien.

FK Krasnodar: Sinicyn – Martynovič (C), Spajić, Ramírez, Gazinskij – Kaboré, Petrov, Pereyra – Wanderson, Ari, Claesson.
Náhradníci: Safonov – Fjóluson, Cueva, Šiškin, Ignatěv, Stockij, Sulejmanov.

Rozhodčí: Guida – Tonolini, Meli (vš. ITA).
FK KRASNODAR
Ruský Krasnodar vybojoval díky čtvrtému místu v uplynulém ročníku ruské ligy přímý postup do základní skupiny Evropské ligy. Pouze dva body ho dělily od předkola Ligy mistrů. Také v aktuálním ročníku nejvyšší ruské soutěže patří Krasnodar k ligové špičce a společně s CSKA, Rostovem, Kazaní, Lokomotivem a Spartakem (rozdíl mezi kluby je jediný bod) nahání zatím suverénní Petrohrad. Do Evropské ligy vtrhl Krasnodar parádně – výhrou 1:0 v Turecku na hřišti Akhisaru a hlavně následně domácí výhrou 2:1 nad silnou Sevillou, přidá další tři body v Lutychu?
STANDARD LUTYCH
Belgický Lutych prožil skvělý závěr minulého ligového ročníku, kdy se s odřenými zády probojoval do skupiny o titul, kde doslova zářil a nakonec byl pouhé tři body od titulu! Báječný ligový finiš přinesl ovoce v podobě postupu do předkola Ligy mistrů, kde však čekal ve 3. předkole velmi silný soupeř – nizozemský Ajax. Naděje pro Lutych zhasla již v prvním domácím utkání (remíza 2:2), postup pak Ajax stvrdil výhrou v odvetě 3:0. Na úvod základní skupiny Evropské ligy přišel další „výprask“ v podobě prohry 1:5 v Seville. Z toho se Lutych oklepal a ve druhém utkání dokázal přetlačil nevyzpytatelný turecký Akhisar 2:1.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny J Evropské ligy, v němž belgický STANDARD LUTYCH přivítá na svém stadionu ruský FK KRASNODAR.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.