Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rennais : Kyjev - 25. října 2018   21:00

Rennais
Rennais
41' Grenier
1:2
(1:1)
Kyjev
Kyjev
21' Kędziora  (Garmaš) • 89' Bujalskij  (Tche Tche)
Rennais
Diallo – Bensebaini, Gelin, Da Silva, H. Traoré – Grenier, Johansson (90. Siliki), André (C), Del Castillo (61. Bourigeaud) – Sarr, Niang (74. Ben Arfa).
Koubek – Zeffane, Mexer, Siliki, Bourigeaud, Ben Arfa, Poha.
Tamás Bognar – Balázs Buzás, Péter Kóbor (všichni Maďarsko)
Roazhon Park, Rennes
Kyjev
Bojko – Kędziora, Burda, Kádár, Mykolenko – Šepeljev, Bujalskij – Morozjuk (C) (80. Tche Tche), Garmaš (68. Sydorčuk), Sidcley – Verbič (74. Suprjaha).
Buščan – Sydorčuk, Tche Tche, Andrijevskij, Pivarić, Suprjaha, Duelund.

Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemnou dobrou noc a na shledanou.
Druhá půle nakonec přeci jen přinesla jeden gól, který rozhodl o osudu celého utkání. Třebaže hráli hosté v oslabení, dokázali se minutu před koncem základní hrací doby střelecky prosadit a těsné vedení pak udržet až do závěrečného hvizdu. Domácí sice byli střelecky aktivnější, ale není jim to nic platné, tahle porážka je může hodně mrzet.
90+7'
90+6'
Žlutou kartu za zdržování dostává Denys Bojko (FC Dynamo Kyjev).
90+5'
Bourigeaud svůj centr až příliš přetáhl, balón končí v zámezí.
90+5'
Už poněkolikáté se hráči Rennes dožadovali penalty, opět jim není vyhověno.
90+4'
Traoré si před pokutovým územím zpracoval balón, avšak jeho následný pokus končí vedle vzdálenějšího horního rohu soupeřovy svatyně.
90+3'
Domácí budou rozehrávat roh.
90+2'
Andrému chyběl krok k tomu, aby se dostal k letícímu balónu a zakončoval tváří v tvář brankáři.
90+2'
Domácí rychle spěchají do útoku, mnoho času už nemají.
90+1'
Nastavovat se bude ještě pět minut.
90'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Jakob Johansson, přichází James Lea Siliki.
90'
Žlutou kartu dostává Vitalij Bujalskij (FC Dynamo Kyjev).
89'
Dynamo Kyjev právě vstřelilo branku!
Avšak teď možná trochu překvapili domácí obranu, která dostává velkou ránu. Černé svědomí může mít i Diallo, který poměrně lehkou střelu VITALIJE BUJALSKIJHO nedokázal vyrazit a balón skončil za jeho zády.
88'
Hosté se zuby nehty brání a balón už víceméně jen odkopávají do bezpečí.
86'
Kedziora stál přesně v místech, kam směřovala rána Andrého z dálky, balón ukryl do náruče.
84'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Volodymyr Šepeljev (FC Dynamo Kyjev). Hostující fotbalista šel až příliš směle do souboje o míč, třebaže si musel být vědom toho, že na svém kontě už jednu kartu má.
84'
Ze skrumáže před hostující svatyní se hráčům Kyjeva podařilo v poslední chvíli dostat balón do bezpečí.
83'
Ukrajinský tým se dlouho na soupeřově straně neohřál a už se musí rychle vracet.
81'
Domácí reklamovali ruku v pokutovém území, ale hra pokračuje dál.
80'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Mykola Morozjuk, přichází Tche Tche.
79'
Hra mohla pokračovat a z velké dálky to zkusil Grenier, Kedziora jeho ránu vyrazil jen tak ledabyle, ovšem brance se mu zabránit podařilo.
77'
Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet jeden z hráčů Dynama.
76'
Po rohovém kopu Rennes se povedlo Bojkovi míč vyboxovat do bezpečné vzdálenosti od své brány.
75'
Suprjaha byl na trávníku chviličku, ale hned se dostal ke střele, minul však bližší tyč a Diallo tak mohl zůstat v klidu.
74'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Benjamin Verbič, přichází Vladyslav Suprjaha.
74'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Hatem Ben Arfa.
73'
Hosté teď raději odehráli míč do zámezí a budou čelit rohovému kopu.
72'
Bensebaini to zkoušel o chvíli později střelou z dálky, kterou minul bližší horní roh hostující svatyně.
70'
Žlutou kartu dostává Damien Da Silva (Stade Rennes FC).
69'
Bensebaini měl na levé straně dost volného prostoru před sebou, balón však trestuhodně namířil daleko od vzdálenější tyče.
68'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Denis Garmaš, přichází Serhij Sydorčuk.
66'
Diallo musel ven z pokutového území, aby míč odehrál za postranní čáru před dobíhajícím soupeřem.
65'
Hra se teď odehrává převážně u středové čáry, daleko od obou branek.
63'
Sarr si pokutový kop nevynutil, jeho tým rozehraje pouze roh.
61'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Romain Del Castillo, přichází Benjamin Bourigeaud.
60'
André pálil z voleje příliš vysoko nad hostující svatyni.
60'
Hosté pouze nakopli míč k Diallovi, ten jej sebral do náruče a rychle rozehrál.
58'
Dobrá šance domácích, kdy jeden z hráčů z bezprostřední blízkosti trefil pouze obránce. Kdyby mířil mezi tři tyče, nejspíš by skóroval.
57'
Třikrát hráči francouzského celku poslal centrovaný míč před bránu, ani jednou však nemusel Bojko nějak zasáhnout.
55'
Del Castillo počkal s míčem na kopačce na nabíhajícího spoluhráče, ovšem balón adresoval pouze protihráči.
53'
Morozjuk zkoušel z přímého kopu zamířit do vzdálenějšího horního rohu soupeřovy svatyně, ten ale minul.
52'
Žlutou kartu dostává Ismaïla Sarr (Stade Rennes FC).
51'
A hostující celek pro změnu zastavuje ofsajd.
51'
Del Castillo se dostal do zakončení, avšak mířil příliš mimo vzdálenější tyče.
50'
Rohový kop domácí odvrátili a vyráží do rychlé protiakce.
48'
Traoré vystihl nepřesnou přihrávku soupeře, naběhl více k bráně a pálil na vzdálenější tyč po zemi, míč však končí jen v zámezí.
46'
Rozhodčí se rozhodl nenastavit ani minutu. Sledujeme poměrně slušný duel, kdy se oba celky snaží útočit, mnoho střel přímo na bránu však k vidění nebylo. Přesto první půle dva góly přinesla, když se hosté dostali po krásné ráně Kedziory do vedení, za domácí vyrovnal krátce před koncem trochu šťastně Grenier. Kdo se bude radovat po závěrečném hvizdu?
45+1'
44'
Odražený míč se pokoušel dostat do sítě jeden z domácích fotbalistů, jeho rána však letí příliš vysoko nad hostující svatyni.
43'
Domácí tým rozehraje rohový kop, povede se mu před koncem první půle obrat?
41'
Rennes právě vstřelilo branku!
CLÉMENT GRENIER poslal míč kolem zdi na vzdálenější tyč a Bojko se musí hodně červenat, neboť mu projel pod tělem za brankovou čáru. Možná jej ještě někdo lehce tečoval, ovšem gól je připsán výše zmíněnému hráči.
40'
Rennes má šanci vyrovnat, po faulu bude rozehrávat přímý kop.
38'
Žlutou kartu dostává Volodymyr Šepeljev (FC Dynamo Kyjev).
38'
Domácí mohli zaútočit, avšak místo toho celou akci zastavili a Bojko tak mohl zůstat v klidu.
36'
Letící balón od postranní lajny doplachtil přímo do náruče připraveného Bojka.
34'
Kedziora si prudký míč nedokázal zpracovat, ten mu utekl za postranní lajnu.
33'
Hosté jsou u balónu a přihrávají si u středové lajny.
31'
Hra se teď přesouvá ze strany na stranu, útočit se snaží obě mužstva, avšak ani jeden z gólmanů zasahovat nemusí.
28'
Útočná akce francouzského mužstva končí míčem v zámezí a rozehrávat od brány bude Bojko.
26'
Bojko nepříliš jistě vyboxoval letící balón, poblíž stálo několik hráčů Rennes, ale nikdo z nich se k dorážce nedostal.
25'
Žlutou kartu dostává Denis Garmaš (FC Dynamo Kyjev).
23'
Sidcley mohl zakončovat z levé strany, místo toho volil přihrávku, spoluhráč mu ji poté vrátil, ovšem hráč Dynama se už do zakončení nedostal.
21'
Morozjuk se do přihrávky z levé strany netrefil, k balónu ovšem doběhl TOMASZ KĘDZIORA a ranou pod břevno z hodně velké dálky nedal Diallovi šanci. Tohle byl hodně krásný gól.
20'
Mykolenko počastoval Greniera docela tvrdým zákrokem, hráč hostů by se měl mít na pozoru, neboť už jednu žlutou kartu má.
18'
Kedziora byl připraven a tečovaný míč lehce schoval do svých rukavic.
16'
Příliš přetažený centr Sarr nedostihl, míč končí za postranní lajnou.
14'
Bujalskij svoji střelu z voleje poslal na vzdálenější tyč, kterou asi o dva metry minul.
14'
Hosté operovali na polovině soupeře, nakonec však přenesli hru na svoji stranu.
12'
Domácí celek zastavuje ofsajd.
11'
Žlutou kartu dostává Vitalij Mykolenko (FC Dynamo Kyjev).
10'
Pěkná akce domácího celku, Sarr si nabíhal před bránu na přihrávku, ovšem míč se mu nepovedlo zasáhnout.
8'
Sarr zůstává po kontaktu s protihráčem ležet na trávníku, rozhodčí však faul nepíská.
5'
Sarr zblízka střílel na střed brány, kde stál připravený Kedziora, tomu se povedlo zkrotit nadvakrát míč v rukavicích.
4'
Rohový kop pro domácí tým.
1'
První velká šance zápasu, Morozjuk se dostal k odraženému míči v pokutovém území a z bezprostřední blízkosti střílel do horní části brány, Dialla zachránilo břevno.
1'

Stade Rennes FC: Diallo – Bensebaini, Gelin, Da Silva, H. Traoré – Grenier, Johansson, André (C), Del Castillo – Sarr, Niang.
Náhradníci: Koubek – Zeffane, Mexer, Siliki, Bourigeaud, Ben Arfa, Poha.

FC Dynamo Kyjev: Bojko – Kędziora, Burda, Kádár, Mykolenko – Šepeljev, Bujalskij – Morozjuk (C), Garmaš, Sidcley – Verbič.
Náhradníci: Buščan – Sydorčuk, Tche Tche, Andrijevskij, Pivarić, Suprjaha, Duelund.

Rozhodčí: Tamás Bognar – Balázs Buzás, Péter Kóbor (všichni Maďarsko).
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Nasazení rozhodčích

Jako hlavní rozhodčí bude utkání řídit Tamás Bognar, na čarách mu budou asistovat Balázs Buzás a Péter Kóbor. Všichni arbitři jsou z Maďarska.
Vzájemná utkání

Oba celky na sebe ještě nenarazily a tak je čeká jedna velká neznámá. Uvidíme, kdo se po konci duelu bude radovat z výhry nebo zda se dočkáme dalšího nerozhodného výsledku.
FC Dynamo Kyjev

Fotbalisté Kyjeva ve stejné skupině sehráli dva remízové duely. Nejprve 2:2 s Astanou a poté stejným výsledkem skončil duel s Jabloncem. V tabulce jsou tak kyjevští fotbalisté na třetí pozici s dvěma body a do Francie tak jedou s jasným cílem, a sice uhrát co nejlepší výsledek a nejlépe si připsat všechny tři body do tabulky. Čeká nás zajímavý duel, tak si ho rozhodně nenechte ujít a buďte při tom s námi.
Stade Rennes FC

Domácí Rennes jsou v tabulce ve skupině K na druhém místě a zatím tedy drží postupové naděje, ale to je ještě samozřejmě hodně předčasné. Nejprve hráči Rennes porazili českého zástupce z Jablonce těsně 2:1, pak ale nestačili na kazašskou Astanu, jenž dokázala doma zvítězit 2:0. V tabulce mají tedy tři body a dnes by rádi před svými diváky zapsali další. Proti Kyjevu to ale nebude nic jednoduchého, hosté totiž také prahnou po bodovém zisku.
Hezký čtvrteční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu další porce zápasů základní skupiny Evropské ligy a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Stade Rennes FC a FC Dynamo Kyjev.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.