Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Gent : Wolfsburg - 24. října 2019   18:55

Gent
Gent
41' Jaremčuk (Odjidja-Ofoe) • 90+4' Jaremčuk (Dompé)
2:2
(1:2)
Wolfsburg
Wolfsburg
3' Weghorst  (Tisserand) • 24' Joao Victor  (Arnold)
Gent
Kaminski – Lustig, Plastun, Ngadeu, Asare – Kums (87. Dompé), Owusu (60. Bezus), Odjidja-Ofoe (C) – David – Jaremčuk, Depoitre (74. Kvilitaja).
Coosemans – Bezus, Bronn, Dejaegere, Dompé, Mohammadí, Kvilitaja.
Ivanov – Usačev, Luněv
Ghelamco Arena, Gent
Wolfsburg
Pervan – Tisserand, Knoche, Bruma – William (46. Mbabu), Arnold, Guilavogui (C), Steffen (80. Roussillon) – Joao Victor, Weghorst, Brekalo (65. Nmecha).
Menzel – Brooks, Gerhardt, Malli, Mbabu, Nmecha, Roussillon.

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Přeji hezký zbytek večera.

Fauly: 17:12
Zápas je u svého konce, Gent nakonec doma remizoval s Wolfsburgem 1:1. Domácí budou rozhodně s bodem spokojeni, protože po čtyřiadvaceti minutách prohrávali 0:2. Už ve 3. minutě se prosadil Wout Weghorst po báječně Tisserandově přihrávce a na 2:0 zvýšil Joao Victor po přesné střele k tyči. Gent se vrátil do zápasu ve 41. minutě, kdy se krásnou střelou z dálky prosadil Roman Jaremčuk. Ve druhém poločase si domácí vypracovali pár šancí, ale selhávali v koncovce. Už to vypadalo, že se Wolfsburg ubrání až do konce, ale v nastaveném čase se k centrovanému míči dostal Roman Jaremčuk a z voleje ho napal do brány. Oba týmy jsou nyní ve skupině na pěti bodech s náskokem tří bodů na Oleksandriji a St. Étienne. Za čtrnáct dní si to rozdají v odvetě.
90+6'
90+6'
Už se hraje mírně přes čas a Gent to ještě zkouší.
90+5'
Hosté protestovali, že Roman Jaremčuk měl při zakončení nohu příliš vysoko, ale rozhodčí Ivanov gól uznává.
90+4'
Gent právě vstřelil branku!
Tak Gent to přeci jen zvládl a v předposlední minutě nastaveného času vyrovnává na 1:1! A prosazuje se i podruhé ROMAN JAREMČUK, ze kterého je tak rázem hrdina dnešního večera v Gentu. Jaremčuk si naskočil na centr Dompého z levé strany, dostal se k míči poměrně vysokou nohou a poslal míč do sítě. Asistence: Jean-Luc Dompé.
90+2'
Giorgi Kvilitaja se dopustil nedovoleného zákroku, takže se zase chvíli hrát nebude. Wolfsburg zvládá závěr duelu zatím zkušeně.
90+1'
Nastavovat se bude pět minut.
90'
Kevin Mbabu chtěl unikat po pravé straně, ale byl faulován, takže získá cenné sekundy a navíc standardku pro své mužstvo.
89'
Gent to samozřejmě stále zkouší, chce se tlačit za vyrovnáním. Ale Wolfsburg se zatím brání skvěle, do mnoha šancí domácí nepouští.
88'
Jonathan David se tlačil k hlavičce, ale proti obráncům Wolfsburgu neměl šanci, byl čistě ubráněn.
87'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Jean-Luc Dompé.
86'
Wolfsburg ale dostal možnost definitivně rozhodnout zápas. Zahrával totiž standardní situaci od levé postranní čáry. Centr z ní ale nebezpečný nebyl.
85'
Hosté si logicky s rozehrávkou dali docela na čas. Po dlouhém nákopu na útočnou polovinu pak relativně rychle přišli o míč a budou se znovu muset bránit.
84'
Rohovému kopu se dokázal německý tým ubránit a nyní to bude odkop od jeho branky.
83'
Lustigův centr z pravé strany byl sice přetažený, ale pro domácí nakonec vyústil alespoň v rohový kop.
81'
Dopředu se na druhé straně vydal Wout Weghorst a nejspíš si chtěl vymodlit penaltu, když upadl ve vápně. Rozhodčí ale nechal pokračovat ve hře.
80'
Pervan nerozehrál od branky dobře, hned nabídl míč domácím. Ti tak mohou pokračovat ve svém tlaku.
80'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Renato Steffen, přichází Jérôme Roussillon.
78'
Také na druhé straně byl poplach v pokutovém území, ale domácí se přeci jen ubránili ve větším klidu.
77'
Giorgi Kvilitaja se mohl stát hrdinou, když zakončoval po skvělém centru Bezuse z pravé strany. Trestuhodně ovšem minul branku.
76'
Gent se ubránil a poté se pokusil jít do brejku. Jenomže to by se do jeho akce nesměla vloudit nepřesnost.
75'
Ngadue je v pořádku a už se zase zapojuje do bránění wolfsburgského tlaku.
75'
Michael Ngadeu je ošetřován, problém má s levým zápěstím.
74'
Michael Ngadeu šel do hodně riskantního skluzu proti Lucasi Nmechaovi, protože jednu žlutou kartu už má. Tentokrát to sice zvládl čistě, ale sám sobě ublížil.
74'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Laurent Depoitre, přichází Giorgi Kvilitaja.
73'
Následný rohový kop se už hostům vůbec nepovedl. Thomas Kaminski bude rozehrávat od branky.
72'
Lucas Nmecha se z pravé strany z ostrého úhlu dostal ke střele, Thomas Kaminski musel předvést kvalitní zákrok.
71'
Thomas Kaminski znovu vládl svému pokutovému území, dlouhý nákop Wolfsburgu skončil v jeho moci.
70'
Laurent Depoitre dostal od Davida výbornou přihrávku do vápna, ale jeho zakončení dokázala hostující obrana zablokovat.
69'
Ten už tak nebezpečný nebyl. Thomas Kaminski v pohodě chytil míč do rukou.
68'
Po Arnoldově centru vznikly ve vápně Gentu velké zmatky. Zakončoval Jeffrey Bruma, ale vybojoval jen další rohový kop.
68'
Michael Ngadeu odvedl dobrou práci, hlavou odvrátil centr Wolfsburgu z levé strany na rohový kop.
67'
Gent nyní zatlačil hráče Wolfsburgu před jeho vápno, ale poté domácí chybovali a při pokusu získat míč zpět faulovali Arnolda.
65'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Lucas Nmecha.
64'
Roman Jaremčuk si nabíhal na dobrou přihrávku Kumse do vápna. Pervan ale zasáhl a nakonec se stejně jednalo o ofsajd.
63'
Jonathan David měl před sebou dost prostoru, tak toho hned využil k zajímavé střele z dálky. Té ale přeci jen chyběla větší razance a přesnost, aby pozlobila Pervana.
62'
Wolfsburg ale neměl velký problém se ubránit. Pak se ještě hnal dopředu, ale daleko se nedostal.
61'
Marcel Tisserand při souboji s Bezusem přitvrdil a píská se faul. Domácí mají zajímavou standardku z pravé strany.
60'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Elisha Owusu, přichází Roman Bezus.
59'
Zranění si přivodil Elisha Owusu a musí být ošetřován.
58'
Mikael Lustig předvedl hodně nepovedený centr. Míč z jeho kopačky nedoletěl ani do pokutového území soupeře.
57'
Střídající Kevin Mbabu zatím moc vidět nebyl, nyní dostává žlutou kartu.
56'
Wolfsburg to zkoušel tentokrát centrem z levé strany, ale Renato Steffen do vápna neposlal zrovna kvalitní míč.
55'
Z přímého kopu zakončoval Josip Brekalo, ale vůbec se mu to nepovedlo, trefil pouze dobře postavenou zeď z hráčů Gentu.
54'
Joao Victor se mohl řítit sám na branku Gentu, ale byl sražen k zemi Michaelem Ngadeuem. Ten může být rád, že dostává jen žlutou kartu.
53'
Roman Jaremčuk měl dobrou příležitost na to, aby vyrovnal. Míč mu na hlavu spadl po centru z pravé strany, ale zakončoval nepřesně.
52'
Thomas Kaminski byl ve svém pokutovém území jistý, stáhl si vysoký míč pro sebe. Pak dokonce založil rychlý protiútok, ze kterého ale nic nebylo.
51'
Plastun se dostal k hlavičkovému zakončení po standardní situaci Odjidji-Ofoeho, ale branku hlavou minul.
50'
Rozhodčí už viděl po akci Tisseranda míč těsně v autu, takže přisoudil míč domácím. Ti k rozehrávce využívají brankáře Kaminskiho.
49'
Joao Victor z levé strany vystřelil, ale při střele ztratil stabilito a i proto branku Gentu o velký kus minul.
48'
Roman Jaremčuk si ale vůbec nerozuměl se svými spoluhráči a poslal míč jen do zámezí.
47'
Akce Wolfsburgu skončila po nepřesnosti už na polovině hřiště, takže šanci zaútočit dostane Gent.
46'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází William, přichází Kevin Mbabu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:59.
První poločas je za námi a rozhodně nenudil. Od první do poslední minuty se něco dělo, obě mužstva se snažila útočit. Do vedení se dostal už ve 3. minutě Wout Weghorst, což zápasu také rozhodně hodně prospělo. Wolfsburg byl i nadále aktivnější a znovu se to projevilo na skóre ve 24. minutě, kdy se prosadil Joao Victor. Až poté se Gent trochu probral a začínal zlobil. Nejprve ještě přežil další velkou šanci Victor a pak už se radoval ze snížení na 1:2, které obstaral krásnou střelou z dálky Roman Jaremčuk. V závěru mohli dokonce i vyrovnat.
45+4'
45+3'
Po standardní situaci měl ještě vekou šanci na skórování David, ale ten těsně minul branku.
45+2'
V nastaveném čase se toho zatím moc neděje, všechno se odehrává převážně uprostřed hrací plochy.
45+1'
Nastavují se tři minuty.
45'
Po faulu Gentu na útočné polovině míč opět připadne do držení domácích.
44'
Naopak se ještě mohli domácí dočkat vyrovnání, protože nebezpečně pálil Plastun. Jeho pokus byl nakonec zablokovaný.
43'
Wolfsburg se hned usadil na polovině soupeře a hned se snaží o rychlou odpověď ještě před poločasem.
41'
Domácí se vracejí do zápasu, těsně před přestávkou snižují na 1:2! Gent získal krátce po autovém vhazování soupeře míč, pak už si ho přebral ROMAN JAREMČUK a krásnou střelou z dálky překonal Pervana. Asistence: Vadis Odjidja-Ofoe.
41'
Ohrožení branky Wolfsburgu z toho však nebylo a po autu budou moci hrát hosté.
40'
Standardní situaci si vyzkouší také domácí. Vše už je nastěhováno před brankou německého týmu.
39'
Josip Brekalo dostal výbornou přihrávku a už zevnitř šestnáctky nebezpečně vypálil. Trefil však jen hráče Gentu před sebou.
38'
Standardní situace se Wolfsburgu moc nepovedl. Centr do vápna byl příliš přetažený a i když ho tam pak hosté ještě vrátili, už z toho nic nevytěžili.
37'
Domácí Nana Asare si vysloužil žlutou kartu za nedovolený zákrok skluzem proti Victorovi.
36'
Wolfsburg už klidně mohl vést 3:0! Po centru z levé strany se ke střele dostal Victor, ale z blízka branku přestřelil.
35'
Nyní fauloval pro změnu domácí Depoitre a hrát tak bude moci Wolfsburg.
34'
Zakončení z přímého kopu vzal na svá bedra Vadis Odjidja-Ofoe, ale branku vůbec netrefil.
33'
William ještě za protesty dostává žlutou kartu.
32'
Gent nyní dostane zajímavou možnost, jak se vrátit do utkání, bude po faulu Maximiliana Arnolda kopat nebezpečnou standardní situaci.
30'
Maximilian Arnold musel být ošetřován, ale měl by být v pořádku a pokračuje ve hře
29'
Vadis Odjidja-Ofoe předvedl faul zcela mimo hlavní dění hry a dostává za něj žlutou kartu.
27'
Roman Jaremčuk dotáhl svou akci až do zakončení, ale jeho střelu mu zablokoval Josuha Guilavogui. Byla to ale opravdu nadějná šance.
26'
Plastun se dopustil nedovoleného zákroku, takže Wolfsburg bude znovu moci v klidu rozehrát.
24'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Hosté znovu zúročují svou aktivitu a jdou už do vedení 2:0! Po rychlé akci středem pole se k míči dostal JOAO VICTOR a neomylně ho napálil přesně k tyči, kam Kaminski nemohl dosáhnout. Asistence: Maximilian Arnold.
23'
Gent se dostal na útočnou polovinu, ale jen na chvíli. Už zase budou hrát hosté, kteří budou vhazovat.
22'
Arnoldův centr od rohového praporku nevypadal špatně, ale ve vzduchu byly nejvýše rukavice brankáře Kaminského, který míč posunuly pryč z pokutového území.
22'
Hosté ještě zahrávali rohový kop. Rozehráli ho na krátko, ale míč do vápna nedostali. To se jim povedlo posléze a Elisha Owusu míč odvrátil na další roh.
21'
Z levé strany se dostal do vápna Gentu nebezpečný centr, ale v nebezpečném prostoru nebyl nikdo z Wolfsburgu, kdo by mohl zakončit.
19'
Žlutou kartu si z blízka prohlédl také hostující Wout Weghorst za svůj nebezpečný skluz.
18'
Kaminski vyhodil míč až na druhou polovinu hřiště, ale tam jeho spoluhráči míč nevybojovali. Budou však ještě vhazovat.
17'
První žlutou kartu utkání dostává záložník Gentu Elisha Owusu, který fauloval ve středu pole Victora.
16'
Gent je v posledních minutách dost pasivní a nechává Wolfsburg hrát.
15'
Žádné nebezpečí z toho ale pro branku Gentu nebylo. Ani následný centr z opačné strany nevedl k zakončení.
14'
Hosté budou zahrávat rohový kop, vezme si to na starosti Josip Brekalo.
13'
Gent se nyní trochu zatáhl a Wolfsburg toho hned využil a usadil se na útočné polovině.
11'
Zatím má zápas velké tempo, obě mužstva na nic nečekají a hned se hrnou dopředu, tak jako nyní třeba Gent.
10'
Weghorst se rozhodl vystřelit z dálky, ale tentokrát se z gólu neradoval. Thomas Kaminski jeho razantní pokus zpoza vápna vyrazil.
10'
Znovu musel jít Pavao Pervan do akce. I tentokrát byl u míče jako první a stihl ho odkopnout.
9'
Brankář Wolfsburgu Pavao Pervan měl snadnou práci. Stačilo mu sebrat volný míč ve vápně a už může rozehrávat.
6'
Tisserand se už hnal do další akce, ale tentokrát ho zastavil praporek pomezního sudího.
5'
Domácí se hned pokusili odpovědět. Měli k dispozici rohový kop, ale z něj se neprosadili.
3'
Skvělý start Wolfsburgu do zápasu, hosté jdou z první vážné šance do vedení! Tisserand našel z pravé stany přihrávkou před brankou úplně osamoceného WOUTA WEGHORSTA, a tomu už nedělalo problém uklidit míč do sítě. Asistence: Marcel Tisserand.
1'
Hráči obou mužstev už nastupují na hrací plochu. Zápas za malý okamžik začne.

KAA Gent: Kaminski – Lustig, Plastun, Ngadeu, Asare – Kums, Owusu, Odjidja-Ofoe (C) – David – Jaremčuk, Depoitre.
Náhradníci: Coosemans – Bezus, Bronn, Dejaegere, Dompé, Mohammadí, Kvilitaja.

VfL Wolfsburg: Pervan – Tisserand, Knoche, Bruma – William, Arnold, Guilavogui (C), Steffen – Joao Victor, Weghorst, Brekalo.
Náhradníci: Menzel – Brooks, Gerhardt, Malli, Mbabu, Nmecha, Roussillon.

Rozhodčí: Ivanov – Usačev, Luněv.
Utkání mezi Gentem a Wolfsburgem začíná v 18:55 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si zápas nenechte ujít. Máme se na co těšit.
VFL WOLFSBURG začal také výhrou, protože ukrajinského soupeře doma porazil 2:1 a získal tedy v prvním utkání první tři body. Pak zajížděl do Francie, kde na hřišti St. Etienne uhrál cennou remízu 1:1. Dnes chtějí hosté nějaký ten bodík přidat.
KAA GENT vstoupil do Evropské ligy domácím zápasem se St. Etienne. Domácí celek po velkém boji nakonec bral tři body, protože po dobrém výkonu vyhrál 3:2. V dalším zápase hrál Gent na Ukrajině, konkrétně narazil na celek Oleksandrija a byla z toho remíza 1:1.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu další zápasy základních skupin a my budeme sledovat duel mezi Gentem a Wolfsburgem. Mírným favoritem je celek z Německa, tedy Wolfsburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.