Evropská liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Molde : Dundalk FC - 3. prosince 2020   21:00

Molde
Molde
30' Eikrem (Risa) • 40' Omoijuanfo (Risa) • 68' Ellingsen (Eikrem)
3:1
(2:0)
Dundalk FC
Dundalk FC
90+5' Flores  (Gannon)
Molde
Linde – Wingo, Gregersen (68. Hussain), Sinyan, Risa – Aursnes (79. Christensen), Eikrem (79. James), Ellingsen – E. Hestad (79. Moström), Omoijuanfo (86. Bolly), Knudtzon.
Siebert – Schiffner, Achmüller
Aker Stadion, Molde
Dundalk FC
Rogers – Dummigan, Boyle (61. McEleney), Gartland, Hoare – Flores, Shields (68. Mountney), Sloggett (61. Cleary) – Kelly (73. McMillan), Oduwa (61. Duffy), Gannon.

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost.
Utkání v režii výhradně jednoho celku je úspěšně za námi. Molde na domácím stadionu získalo po psychické stránce velmi cenné vítězství 3:1 a v posledním skupinovém klání s vídeňským Rapidem mu bude k postupu stačit remíza. Ve druhém poločase své jméno na střeleckou listinu připsal ještě Elligsen, který se ve skrumáži po rohovém kopu dobře zorientoval ve vápně a zůstal zcela sám na zadní tyči, odkud míč hlavičkoval mezi nohy brankáře Rogerse. Jeho protějšek Andreas Linde si do poslední chvíle držel naději na čisté konto, jenže závěrečná pumelice z nohy Jordana Florese rozhodla o čestném zásahu hostů. Nádherný gól však rozhodně nemaže nevýrazné výkony, které Dundalk v dosavadním průběhu Evropské ligy předvádí. Na reparát bude mít poslední zápas proti dominantnímu Arsenalu. To Molde si dnešní partii vysloveně užilo a v dalším utkání bude vyhlížet cenný postup. Konečný stav má podobu 3:1.
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:4.
90+5'
90+5'
Dundalk právě vstřelil branku!
Nádherný gól zbavuje Andrease Lindeho čistého konta. Odražený míč po rohovém kopu z levé strany sebral Seán Gannon. Svou předávku věnoval JORDANU FLORESOVI, který zavřel oči a těsně před koncem nastaveného času zkusil propálit vše, co mu stojí v cestě. A přesně to se záložníkovi irského Dundalku povedlo. Parádní střela zaplula do horních pater branky a hosté si připisují alespoň jeden čestný úspěch. Asistence: Seán Gannon.
90+4'
Wingo včas zasáhl před svým pronásledovatelem, Dundalk čeká ještě jeden roh.
90+3'
Z přímého kopu Dundalku vzešla přízemní rána, která jen o kousek prosvištěla kolem pravé tyče. Postaral se o ni John Mountney.
90+1'
Molde si za vcelku hlasitého potlesku tribun užívají kombinaci na vlastní polovině. V tom ale přichází ztráta a ani Erling Knudtzon nedohraje bez žlutého napomenutí.
90'
Zejména vlivem několikanásobného střídání uvidíme ještě čtyři minuty hracího času.
89'
Bollymu se nepovedlo vyhrát souboj přes urostlého Gartlanda. O chvíli později sice do vápna proskočil, ale trefuje tyč. Mohlo to být 4:0.
88'
Seán Gannon se z pozice krajního beka rozeběhl vpřed, protože čekal, že autové vhazování bude přisouzeno jeho týmu. Pak se musel ale se salvou nadávek vracet zpátky na svou defenzivní pozici, jelikož sudí měl jiný názor.
86'
Jednogólový střelec Ohi Omoijuanfo si půjde sednout na hráčskou lavici a šanci dostává na samotný závěr Mathis Bolly.
85'
První rohový kop Dundalku v utkání rozehrál Duffy. Ihned ukázal, že by to nemusela být úplně špatná možnost ohrožení brány. Jenže kapitán Brian Gartland po svém hlavičkovém zakončení špatně přistál na trávník a zmítá se ve velkých bolestech.
84'
Risa musel provést taktický zákrok proti pravidlům, který mu ale po dvou úchvatných asistencích asi nikdo nevyčte. Žlutá karta je nicméně neoddiskutovatelná.
83'
Mattias Moström ukázal silné nohy a u půlící čáry udržel míč, přestože na jeho zádech byl natěsno zavěšený obránce hostí.
82'
Hussain vybídl ke skórování Knudtzona, ten ovšem znovu zbytečně přidával přihrávku, co neprošla ani do vápna. Věčná škoda pro několik málo fanoušků norského týmu, kteří by rádi viděli čtvrtý zásah.
81'
Seán Hoare se kácí po nepříjemných kleštích, které mu nasadili Leke James a Birk Risa. Vcelku jasný faul.
80'
Jde krásně vidět, jak Molde už některé své akce zbytečně přikrášluje. Leke James mohl jít do koncovky, ale před televizními kamerami chtěl vystřihnout nečekanou kličku a umotal spíše sám sebe.
80'
Ofsajd předčasně zastavuje jakoukoliv snahu v podání Gannona. Ten se sice diví, ale hvizd píšťalky už zastaví jen těžko.
79'
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Fredrik Aursnes, přichází Tobias Christensen.
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Magnus Wolff Eikrem, přichází Leke James.
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Eirik Hestad, přichází Mattias Moström.
78'
Zbytečná přihrávka ve vápně zbavuje hosty parádní šance. Andreas Linde už pouze sbírá merunu po nevýrazné střele McMillana, který se ale nemohl k balonu dostat v lepší pozici.
77'
Je to nový hráč na place David McMillan, kdo si nyní hlasitě vyprošoval u německého rozhodčího penaltu. Byla by to už čtvrtá desítka Dundalku v tomto ročníku EL, ale souboj se pravidlům nevymykal.
76'
Molde chystá další změnu. Mezitím Dundalk předvedl další zpackané autové vhazování, které dokonale demonstrovalo výkon Irů v tomto utkání.
74'
Etzaz Hussain se tak intenzivně položil do své kličkované, až z ideální pozice úplně opustil pokutové území. Naštěstí pro Molde si to v tuto chvíli klidně může dovolit.
73'
Z hrací plochy se pakuje také McMillan, kterého může Dundalk potřebovat o víkendu v domácí soutěži. Kratší šichtu si dnes odpracuje také David McMillan.
72'
Norský celek baví svým fotbalem. Irové se vytratili ze hřiště a Ohi Omoijuanfo si tak může dovolit takové parádičky jako nůžky vystřižené v oblasti penaltového puntíku. Gary Rogers uchránil svůj tým od inkasované branky.
71'
Na rohové kopy je to v tuto chvíli 12:0 pro Molde. Kdo si na takovou dominanci vsadil, určitě neprohloupil.
68'
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Stian Gregersen, přichází Etzaz Hussain.
Střídání v týmu Dundalk FC: ze hřiště odchází Chris Shields, přichází John Mountney.
68'
Molde právě vstřelilo branku!
Tentokrát už se Dundalku daří rohový kop dokonale využít. Magnus Wolff Eikrem je mašinou na přesné centry, na zadní tyči nyní vyhledal MARTINA ELLINGSENA. Jeho hlavičku ještě zkoušel zastavit Cameron Dummigan, zběsilý výběh z brankové čáry ovšem nestačil a zmatku v defenzivě Dundalku nasadil korunu gólman Rogers, jemuž míč nešťastně propadl mezi nohama. Stav ukazuje hodnotu 3:0. Asistence: Magnus Wolff Eikrem.
66'
Žlutou kartu vidí zřejmě kvůli dodatečným protestům Brian Gartland.
65'
Zbytečně si situaci komplikoval Seán Hoare. Vznikly z toho další trable v hostující obraně, které hasil nadvakrát brankář Gary Rogers.
62'
Lehké zdržení utkání, neboť Henry Wingo přišel v souboji o své obutí. Tento zápas nabízí mnoho bizarních momentů, které běžně rozhodně nevídáme často.
61'
Hned tři změny si přichystal trenérský štáb Dundalku. Hřiště opouští Andy Boyle, Nathan Oduwa i Greg Sloggett. Prorazit naopak v poslední třetině utkání zkusí Patrick McEleney, Michael Duffy a Daniel Cleary.
60'
Viděli jsme nádherný pokus o zakončení, ovšem Ohi Omoijuanfo lehkým protečováním míče neuspěl. Nechybělo přitom mnoho a jeho dotek mohl obletět svět v sestřihu nejpovedenějších akcí.
58'
Molde si hlasitě stěžuje a rádo by vidělo přerušení v podobě odpískané penalty. To se ale v tuto chvíli nestane.
57'
Neskutečné zaváhání Sinyana, který neproměňuje ani svou druhou obrovskou šanci v tomto utkání. Po dalším úžasném rohu Eikrema a zákroku Rogerse proti Omoijuanfovi se před Sinyanem objevila prázdná branka. Stoper Molde však trestuhodně minul.
56'
Za křiku „Molde, Molde!“ rozehrál Eikrem rohový kop nakrátko. Po svižné výměně balonu už zkusil rovnou centr, ovšem Shields ubránil tuto šanci.
55'
Střely z dálky jsou jediným druhem potenciálního nebezpečí, které zvládnou Irové vyprodukovat. Naposledy se o jednu takovou pokusil Chris Shields, ovšem dopadla možná hůře, než všechny předchozí.
54'
Ani teď Sloggett neslaví aspoň dílčí úspěch. Nevešel se do hřiště a merunu musí přenechat Molde.
53'
Nikoliv, ani tento přímý kop nepřinese vzrušení ve vápně Molde. Greg Sloggett sice skákal do vzduchu, ale od míče byl v tu chvíli dobrý metr daleko.
52'
Důraz oplácí Stian Gregersen. Tady musí přijít první žluté napomenutí. Nathan Oduwa se zvedl z trávníku, ale ještě chvíli bude tento souboj vyběhávat.
52'
Z pochopitelných důvodů se dá očekávat, že domácí by rádi ušetřili síly pro další boje v Evropské lize. To ale důrazně odmítá obránce Seán Hoare, který v souboji dost výrazně přejel Hestada.
50'
Skvělá narážečka mezi Eikrem a Aursnesem musela lahodit oku diváka. Jenže gólová tečka v tuto chvíli nepřichází, Molde začne budovat další akci od půlící čáry.
48'
Martin Ellingsen se porval o balon na hranici pokutového území, ze souboje ale vzešel jako poražený. Wingo následně není spokojený s výrokem rozhodčího, domníval se totiž, že míč ještě zasáhl obránce Brian Gartland.
47'
Wingo přihrával poměrně naivně zpět do záložní řady. Nathan Oduwa jeho předem avizovaný záměr samozřejmě přečetl a nechybělo mnoho, aby se „utrhl“ do samostatného úniku.
46'
Soudě dle první minuty druhé půle, nezdá se, že by se na obrazu hry mohlo cokoliv změnit. Birk Risa vrací míč na střed hřiště, kde operuje stoper Sheriff Sinyan.
46'
Domácí Molde je v tomto utkání rozhodně lepším týmem na hřišti a muselo by přijít obrovské zaváhání ze strany Norů, aby tento zápas nepřetavili v potřebný tříbodový zisk. Během úvodní půlhodiny bušilo Molde marně do zavřených vrat, ty ovšem svými centry otevřel dokořán Birk Risa. Křídelní útočník nejprve našel hlavu Eikrema a už o deset minut později vyhledal stejnou část těla u útočníka Omoijuanfoa. Dvě přesné hlavičky stanovily současné skóre 2:0. Dundalk je směrem do ofenzivy jalový. Pozornost na sebe strhává Oduwa, jeho osamocené výpady ovšem doposud neznamenaly významnější ohrožení branky.
45+2'
45+1'
Centr na zadní tyči nezasáhl agilní Seán Gannon. To je tečka za úvodní půlí.
45+1'
Nastavuje se poslední minuta prvního poločasu.
45'
Míč se ve vápně skutečně několikrát odrazil velmi nebezpečně, ale ani Martin Ellingsen a chvíli po něm ani Erling Knudtzon nedovedli svou útočnou snahu přenést do sítě.
45'
Ještě jednu standardní situaci rozehraje Magnus Wolff Eikrem. Může zaútočit na třetí branku.
43'
Kellyho teď uklidňuje Nathan Oduwa. Záložník hostů totiž zkusil až příliš ambiciozní pumelici, která se absolutně nevyvedla a skončila vysoko na tribuně norského stadionu.
40'
Domácí šikovně změnili strategii a jakmile to nešlo z pravé strany, rozhodli se své útoky vést zleva. Je z toho další úspěšný zásah. Asistenci opět připisuje Birk Risa, který luxusním pasem vyhledal na malém vápně OHIHO OMOIJUANFOA. Tomu stačilo lehce trknout do míče a už se mohl vesele radovat se spoluhráči. Molde vede v utkání, kde si nemůže dovolit zaváhat, už 2:0. Asistence: Birk Risa.
38'
Nathan Oduwa vyzkoušel své štěstí a po třech rychlých krocích se chystal proskočit do šestnáctky. Ovšem domácí přesně vědí, koho mají z řad irského celku bránit, a tak si po správně načasovém zdvojení opět poradili.
37'
A na druhé straně dochází k dalšímu ohrožení branky. Jordan Flores nevypálil úplně marně, přesto přízemní ránu Andreas Linde zachytil do rukavic.
37'
Eirik Hestad chvíli kvedlal s míčem ve vápně, následně si ale všiml nabíhajícího Winga. Ten zkusil pálit z voleje, ovšem tečovanou ránu zvládl chytit Gary Rogers.
35'
Andreas Linde už 35 minut přemýšlel, co si dá po zápase k večeři, až ho konečně ze slušné dálky oslovil Nathan Oduwa. Ten nemohl odolat pokušení, kdy dostal několikametrový okruh volného prostoru, a tak se položil do míče, jehož trajektorie sice vypadala nádherně, ale brankáři Molde nenadělala žádné potíže.
34'
Wingo nedokázal projít vpřed a Dundalk využije aut k uklidnění situace. Domácí si začali dovolovat až příliš.
33'
Gary Rogers teď podržel svůj tým, který si stále dělá naděje na první bod ve skupinové fázi Evropské ligy. Zvládl jak náročný vzdušný souboj, tak také následnou ránu Eikrema, jemuž nescházelo mnoho ke druhému gólu v průběhu tří minut.
32'
Domácí pochopitelně vstřelená branka probrala. I několik málo diváků, kteří mohli dnes večer navštívit stadion Molde, dělá skvělou atmosféru.
30'
Domácím se konečně daří prolomit kletbu nepřesných centrů. Birk Risa poslal do vápna velmi kvalitní navštívenku, ze které gólový efekt vytěžil MAGNUS WOLFF EIKREM. Ten si za svou pracovitost trefu určitě zasloužil. Na brance má nepostradatelný podíl také Erling Knudtzon, který akci nezabalil poté, co v šestnáctce ideálně nezpracoval nadějný vzdušný pas. Favorit z Molde vede 1:0. Asistence: Birk Risa.
29'
Magnus Wolff Eikrem má skvělé schopnosti v rámci driblinku. Nyní je využil k tomu, aby vysunul Aursnese, jenž snášel nebezpečný centr na zadní tyč.
28'
Na přední tyči se po rohovém kopu ukrýval Fredrik Aursnes. Zakončení mu nevyšlo, domácí však pokračovali v tlaku a Martin Ellingsen se propracoval k nevýrazné střele, kterou Gary Rogers v pohodě pokryje. Na úvodní zákrok jsme nicméně čekali bezmála půlhodinu hry.
27'
V pokutovém území se o pozornost znovu hlásil Ohi Omoijuanfo. Jenže přihrávka k němu nedošla. O chvíli později proti Aursnesovi dobře zasáhl Chris Shields.
25'
Zpětná přihrávka Ohiho Omoijuanfoa mnoho přesnosti nenabrala, a tak se pro balon musel vracet Henry Wingo. Málem z toho byl problém, ale FK si nakonec poradilo a Magnus Wolff Eikrem znovu zaměstnal gólmana Rogerse, který centrovaný pas zkrotil za pět minut dvanáct.
24'
Hra se znovu poněkud uklidnila a Molde tradičně rotuje míč kolem středového kruhu. Norové v držení míče výrazně dominují, zásadnější šance ale žalostně schází.
23'
Daniel Kelly běží ke střídačce, aby si nechal zkontrolovat před malou chvílí zasažené oko. Věřme, že bude po zdravotní stránce v pořádku, jisté poškození je nicméně viditelné i na dálku.
22'
Prostor se na pravé straně znovu otevřel před Wingem, ovšem Cameron Dummigan je druhým krajním obráncem hostů, který stojí za zmínku. Znovu si poradil.
21'
Možná nejlepším hráčem Dundalku je momentálně Seán Gannon, který znovu sám tahal za záchrannou brzdu. Erling Knudtzon v souboji s ním nedokázal využít ani své enormní rychlosti a po ztrátě míče zbytečně fauloval.
20'
Ze země se pomalu sbírá Daniel Kelly, který schytal nepříjemný zásah do oka ve vzdušném souboji. Dundalk se tak dostal k nečekané standardní situaci, jenže Jordan Flores adresoval do pokutového území hodně nepovedenou zásilku.
19'
Zkušeně nechal míč projít do autu Nathan Oduwa. Nelze ovšem tvrdit, že by svým kolegům vhazováním kousek od brankového prostoru ulehčil. Obrana bíločerného celku je zatím hodně bezradná.
18'
Ohi Omoijuanfo po náročném sprintu dostihl míč před autovou čarou, jenže až na dvě výjimky jsme neviděli zatím přesný centr do vápna. I tato příležitost skončí dříve, než vůbec stihla začít.
17'
Dundalk si znovu užije zřejmě jen stopový pobyt na útočné polovině. Autové vhazování si vzal na starost Jordan Flores.
16'
Centr do vápna, ale opět je to jen lahůdka pro Rogerse. O kvalitní řešení se tentokrát nepostaral Magnus Wolff Eikrem.
15'
Tentokrát se do akce dostal brankář Gary Rogers, když centr od rohového praporku na malé vápno ukořistil v rukavicích. Z protiútoku zkoušel zahrozit Cameron Dummigan, přesnou přihrávku ovšem nevyslal.
14'
Je třeba pochválit obrannou práci Gannona, který se vytáhl do vzduchu po načechraném centru Knudtzona. Zámek domácích nicméně pokračuje.
12'
Napodruhé už domácí zvládli skvěle rozehrát, jenže Sheriff Sinyan se svou šancí naložil velmi ledabyle a Cameron Dummigan dokázal zasáhnout na brankové čáře. Počítáme úvodní ránu do prostoru tří tyčí.
11'
Obrana hostů si poměrně zahrávala. Brian Gartland neodpravil míč do bezpečí ani napodruhé a Andy Boyle pak na poslední chvíli sebral velkou šanci Knudtzonovi. Budou následovat dva rohy v krátkém čase.
10'
Snad poprvé v utkání se k jakémusi ohrožení přiblížili hráči Dundalku. Nathan Oduwa zkoušel vzdušný pas z křídelního prostoru, jenže v šestnáctce měl velmi slabou podporu, k zakončení tudíž nedošlo.
9'
Sledovali jsme atraktivní souhru před vápnem, domácím však chybí průniková přihrávka za obranné řady. Martin Ellingsen tak pouze přenesl hru na pravou stranu, kde opět zklamal Henry Wingo.
7'
Hodně zajímavé vysunutí ve vápně zpracovával Erling Knudtzon. Ten je ze sebe velmi zklamaný, protože z Eikremova parádního pasu neudělal asistenci, neboť nezpracoval míč a ten se od špičky jeho kopačky odrazil do zámezí.
6'
Eirik Hestad znovu vedl útok přes pravou stranu, po posunutí míče na Winga ovšem Molde muselo opět vyklízet zajímavé pozice. Krajní záložník nezvládl náročnou kličku.
5'
Hodně krátké řešení nabídl Magnus Wolff Eikrem. Hosté se hravě ubránili a Daniel Kelly mohl postupovat vpřed. Jenže značně rotovaná přihrávka, kterou měl obdržet, už předtím opustila hrací plochu.
5'
Kapitán Magnus Wolff Eikrem neprocpal balon do vápna ani tentokrát, ovšem výslednicí je rohový kop.
4'
Henry Wingo se znovu nabídl na pravé straně, ovšem nedokázal přesně nacentrovat do vápna. Tečku za nepovedenou akcí dělá Eirik Hestad, který se trefil přímo mezi své spoluhráče a poslal pas do autu.
3'
Po zdlouhavé kombinaci přišel nákop z kopačky Gregersena, který ale nebyl zrovna svižný a Magnus Wolff Eikrem se musel pro přihrávku vracet. Tím pádem se Norům nevydařil přechod vpřed.
2'
Zasekávačka Henryho Winga, který se vrací zpět ke svým stoperům. Domácí by rádi potvrdili roli favorita, ale nemají kam spěchat.
1'
Ve vápně se snažil prosadit Henry Wingo, patrně stál ale v ofsajdové pozici. I když balon nezasáhl, bundesligový sudí odpískal přestupek.
1'
Ihned po úvodní rozehrávce se Daniel Kelly přesunul na pozici hrotového útočníka, k jeho nohám však nepřilétl přesný centr a míč patří Molde.
1'

Molde FK: Linde – Wingo, Gregersen, Sinyan, Risa – Aursnes, Eikrem, Ellingsen – E. Hestad, Omoijuanfo, Knudtzon.
Náhradníci: Ranmark, Craninx – Moström, Bolly, Christensen, Hussain, James, Holmgren Pedersen, Brynhildsen.

Dundalk FC: Rogers – Dummigan, Boyle, Gartland, Hoare – Flores, Shields, Sloggett – Kelly, Oduwa, Gannon.
Náhradníci: Corcoran, McCarey – Wynne, Leahy, S. Murray, Mountney, McMillan, McEleney, Duffy, Cleary.

Rozhodčí: Siebert – Schiffner, Achmüller.

DUNDALK FC
4. místo, 4 zápasy, 0 bodů, skóre: 5:12

Irské mužstvo vstupuje do předposledního skupinového utkání letošního ročníku Evropské ligy ve velmi dobré náladě. V neděli si totiž Dundalk zastřílel na hřišti Athlone Town FC, kde v rámci poháru zvaného FAI Cup rozdal málokdy vídaný debakl v podobě 11 branek. Paradoxně šlo přitom o semifinále této vyřazovací soutěže, kterou může tým z více než třicetitisícového města ovládnout již podesáté. Jestli ale hosté jednu z lig, které se letos účastní, neovládnou zcela jistě, pak je to ta Evropská. I přes sympatický výkon v podobě pěti vstřelených branek (tři z nich padly z penalty) totiž stále čekají na premiérový bodový zisk. Na stadionu vídeňského Rapidu přitom Irové nastříleli tři góly... přesto padli bolestivým výsledkem 3:4. Nejnebezpečnějším střelcem se zdá býti Patrick Hoban, jenž v této sezoně dosáhl na deset zářezů.

2. místo, 4 zápasy, 6 bodů, skóre: 4:8

Přístavní klub z východní části Norska bude o postup z druhého místa skupiny B bojovat až do posledního utkání. Momentálně se však nachází v mnohem příznivější situaci než třetí Rapid Vídeň. Molde totiž zvládlo uhrát již dvě důležitá vítězství. Na hřišti Dundalku si pohlídalo výhru 2:1 a doma s Rapidem urvalo těsný skalp v hodnotě 1:0. Velmi negativní skóre Norové nasbírali po výrazných porážkách proti Arsenalu, nyní už na ně ale čekají v rámci Evropské ligy lepší zítřky. Zatímco Vídeň musí bojovat s doposud bezchybnými Gunners, domácí FK stačí ve čtvrtek vyzrát na slabý Dundalk, který navíc postrádá významnější motivaci, jelikož už přišel o teoretickou šanci projít do vyřazovací fáze. Domácím by se náramně hodilo, kdyby se mohli vrátit do minulosti a propůjčit si odtud Oleho Gunnara Solskjæra, jenž mezi lety 1994 až 1996 oblékal dres Molde a později jej také trénoval. FK totiž nedisponuje zrovna silnou ofenzivou. Nigerijský snajpr Leke James už sice nasbíral 11 tref, ale v rámci Evropské ligy se ještě neprosadil. Dva góly počítá Ohi Omoijuanfo, jeden z nich však přišel z penaltového puntíku.

Eliteserien: Molde - Haugesund 3:1
EL: Molde – Arsenal 0:3
Eliteserien: Stabæk – Molde 0:3
Molde – Kristiansund 2:2
EL: Arsenal - Molde 4:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.