Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  Karabach : Braga - 22. února 2024   18:45

Karabach
Karabach
102' M. Silva  • 120+1' Achundzade
2:3
(0:0)
Braga
Braga
72' R. Fernandes  (Bruma) • 84' Djaló  (Bruma) • 116' Banza
Karabach
Luňov – Vešović (109. Achundzade), Mustafazade, B. Hüseynov, Cəfərquliyev – Romão (109. P. Andrade), Janković – L. Andrade (76. M. Silva), Benzia (61. Bajramov), Zoubir (117. Xhixha) – Juninho (75. Keyta).
Gugešašvili, Ramazanov – A. Hüseynov, Isajev, K. Medina, Medveděv.
Braga
Matheus – Gómez (64. Bruma), P. Oliveira (91. Saatçı), Niakaté, Borja (70. Lopes) – Moutinho (71. V. Carvalho), Pizzi (46. Djaló), Zalazar (56. Ndour) – Banza, Ruiz, R. Fernandes.
Horníček, Sá – Fonte, Chissumba, J. Mendes, Soumaré.

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 8:9. Střely mimo: 3:9. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 17:18.
Je konec! Karabach nakonec po heroickém výkonu v prodloužení postupuje do další fáze Evropské ligy! Karabach měl dnešní duel skvěle rozehraný, ale vinou červené karty dostal Bragu na koně. V 72. minutě se poprvé prosadil Roger Fernandes a o dvanáct minut později přidal druhou branku Alvaro Djaló. V prodloužení vykřesal domácím naději Silva, nicméně pět minut před koncem proměnil penaltu Banza. Vše vypadalo, že o postupujícím rozhodne penaltový rozstřel, ale v nastavení rozhodl Nariman Achundzade.
120+5'
Andrej Luňov si připsal výborný zákrok a domácí celek už je skutečně blízko k postupu!
120+4'
Žlutá karta pro tým SC Braga (Simon Banza).
120+1'
FK Karabach právě vstřelil branku! Neskutečný závěr duelu pro domácí celek! Karabach v nastaveném čase prodloužení rozhoduje o svém postupu do další fáze Evropské ligy! Hrdinou domácího celku se stal NARIMAN ACHUNDZADE!
119'
Braga se v závěru utkání tlačí vpřed. Abel Ruiz poslal centr do vápna, ale domácí defenziva zasáhla.
117'
Střídání v týmu FK Karabach:
ze hřiště odchází Abdellah Zoubir, přichází Redon Xhixha.
116'
Braga právě vstřelila branku! Braga přidává třetí branku! K penaltě se postavil SIMON BANZA, který s přehledem rozjásal hostující příznivce!
Penalta pro Bragu! Bahlul Mustafazade faulem dal portugalskému celku šanci.
114'
Pozor! Sudí se jde po souboji před brankou Karabachu podívat na video! Bude z toho penalta pro Bragu?
112'
Žlutá karta pro tým FK Karabach (Bahlul Mustafazade).
111'
Žlutá karta pro tým SC Braga (Cher Ndour).
110'
Jankovič dohrál souboj na polovině hrací plochy, nicméně sudí nechává pokračovat ve hře.
109'
ze hřiště odchází Marko Vešović, přichází Nariman Achundzade,
ze hřiště odchází Júlio Romão, přichází Patrick Andrade.
107'
Braga se drala vpřed, jenže asistent rozhodčího odmával ofsajd.
106'
Domácí obstarali výkop do druhého poločasu prodloužení. Karabach je patnáct minut od postupu.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+1'
První poločas prodloužení skončil.
105'
Hosté se ihned vydali vpřed, ale Vitor Carvalho prudkým centrem nenašel hlavu nikoho ze spoluhráčů.
104'
Stadion nyní doslova bouří a domácí fanoušci ženou Karabach za postupem. Braga musí znovu dotahovat.
102'
FK Karabach právě vstřelil branku! Domácí celek se dostává zpět k postupovému vedení! MATHEUS SILVA dokázal překonat obranu Bragy i za situace, kdy Karabach hraje bez vyloučeného hráče. Odražený míč uklidil do sítě s přehledem.
101'
Žlutá karta pro tým SC Braga (Álvaro Djaló).
100'
Bruma si skvěle převzal odražený míč, zjevil se ve slibné pozici, ale jeho projektil prosvištěl pouze nad břevnem.
99'
Další rohový kop zahrával Rony Lopes, ale ani jeho centr nenašel před brankou Karabachu nikoho v červeném dresu.
98'
Simon Banza dloubl míč do pokutového území, jenže ve vzdušném prostoru znovu dominoval Bahlul Mustafazade.
96'
Karabach zahrával přímý kop, ale centrovaný míč na hranici velkého vápna defenziva Bragy s přehledem odvrátila.
95'
Na polovině hrací plochy to s agresivitou v souboji přehnal Roger Fernandes, což neuniklo zraku rozhodčího.
94'
Braga se i v úvodu prodloužení snaží přetavit výhodu početní převahy, ale Karabach zatím skvěle drží blok.
93'
Alvaro Djalo se dostal vpřed, ale jeho pokus z větší vzdálenosti dokázal Andrej Luňov lapit.
91'
Střídání v týmu SC Braga:
ze hřiště odchází Paulo Oliveira, přichází Serdar Saatçı.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Je to jasné! O postupujícím rozhodne prodloužení nebo penalty. Karabach měl dnešní duel skvěle rozehraný, ale vinou červené karty dostal Bragu na koně. V 72. minutě se poprvé prosadil Roger Fernandes a o dvanáct minut později přidal druhou branku Alvaro Djaló.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Karabach se dostal na polovinu soupeře, kde vybojoval vhazování. Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.
90+2'
Braga zahrávala přímý kop v blízkosti velkého vápna. Jeho exekuce se chopil Álvaro Djaló, ale domácí brankář byl připraven.
90'
Z těžké pozice střílel Sikou Niakaté, kterému pokus ze záklonu vůbec nesedl a míč skončil nad břevnem.
89'
Žlutá karta pro tým FK Karabach (Tural Bajramov).
88'
Žlutá karta pro tým SC Braga (Paulo Oliveira).
87'
Po dalším dobrém centru z pravé strany zakončoval ve vápně Ruiz, ale z otočky trefil jen blokujícího obránce.
86'
Domácí celek měl dvojzápas skvěle rozehraný a byl blízko k postupu. Nyní se ale musí bránit, aby duel dotáhl alespoň do prodloužení.
84'
Braga právě vstřelila branku! Tentokrát už hostující celek skutečně přidává druhou branku a srovnává stav dvojzápasu! ALVARO DJALO si z levé strany navedl míč do vápna, odkud zakončil pravou nohou a jeho pokus zaplaval do sítě!
83'
Tlak Bragy sílí, ale obrana Karabachu nyní zvládá odvracet jeden centrovaný míč za druhým.
81'
Nakonec se nejednalo o ofsajd, ale zakončující hráč si míč převzal rukou!
80'
Braga sice dopravila míč do sítě, ale branka neplatí kvůli odmávanému ofsajdu!
79'
Exekuce rohového kopu se ujal Tural Bajramov, nicméně jeho pobídka skončila na malém vápně, kde zasáhla obrana.
78'
Abdellah Zoubir se dostal do vápna, ale jeho pokus levou nohou skončil blokem obránce a rohovým kopem pro Karabach.
77'
Braga se tlačí do ofenzivy, nicméně domácí jsou nyní hodně důrazní a nenechávají soupeře odcentrovat.
76'
ze hřiště odchází Leandro Andrade, přichází Matheus Silva.
75'
ze hřiště odchází Juninho, přichází Hamidou Keyta.
74'
Portugalský celek je na koni a okamžitě napadá rozehrávku Karabachu. Domácí se ale po pravé straně dostali vpřed.
72'
Braga právě vstřelila branku! Drama je na světě! Portugalský celek se dostává do vedení a na Karabach už ztrácí jen jednu branku! Po další akci z levé strany se k míči ve vápně dostal ROGER FERNANDES, který jej levačkou uklidil k zadní tyči!
71'
ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Vitor Carvalho.
70'
ze hřiště odchází Cristian Borja, přichází Rony Lopes.
69'
Domácí fanoušci na hráče portugalského celku usilovně pískají. Podle tlaku Bragy to vypadá, že Karabach čeká náročný závěr duelu.
68'
Braga zahrávala další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl k zadní tyči, ale nikdo v červeném nezakončil.
66'
Karabach se snažil přejít do protiútoku, jenže Abdellah Zoubir celou akci zbrzdil nepovedeným převzetím míče.
65'
Braga opět útočila po levé straně, jenže k vysokému centru se dostal pouze Álvaro Djaló, který míč netrefil ideálně.
64'
ze hřiště odchází Víctor Gómez, přichází Bruma.
63'
Zpoza vápna se do odraženého míče opřel Víctor Gómez, jehož dělovku zablokoval první obránce na rohový kop.
62'
Stopeři Bragy se už rovněž vysouvají vysoko na polovinu soupeře, ale zatím nemohou najít recept na pozornou obranu.
61'
ze hřiště odchází Yassine Benzia, přichází Tural Bajramov.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku. Domácí si ale pár minut zpět výrazně zkomplikovali zbytek duelu.
59'
Roger Fernandes si naskočil na centr z pravé strany, jenže jeho slabou hlavičku domácí brankář Andrej Luňov udržel v rukavicích.
58'
Problém pro domácí! Elvin Cəfərquliyev během tří minut uviděl druhou žlutou kartu a musí do sprch!
57'
Žlutá karta pro tým SC Braga (Víctor Gómez).
56'
ze hřiště odchází Rodrigo Zalazar, přichází Cher Ndour.
55'
Žlutá karta pro tým FK Karabach (Elvin Cəfərquliyev).
54'
Marko Vešović střílel z pravé strany pokutového území z ostrého úhlu. Hostující brankář ještě skvěle vyběhl a míč vykopl!
53'
Abdellah Zoubir se dostal do pokutového území, posunul si míč na levačku, ale jeho rána skončila blokem obránce.
52'
Karabach kombinuje s míčem na vlastní polovině a nikam se nežene. Naopak fotbalisté Bragy ani po změně stran nepresují úplně vysoko.
51'
Elvin Cəfərquliyev vhazoval poblíž velkého vápna soupeře. Na jeho pobídku si naběhl Juninho, který se ale neotočil.
50'
Střídající Djaló se prosmýkl do pokutového území, kde si chtěl míč přehodit na levou nohu, ale důrazný Bahlul Mustafazade jej odstavil.
49'
Braga sice drží míč na kopačkách, ale zatím kombinuje jen na polovině hrací plochy. Domácí hráči nemají problémy s přesuny na trávníku.
47'
Víctor Gómez byl příliš důrazný v souboji na vlastní polovině, v němž poslal k zemi jednoho ze soupeřů. Rozehrávat bude Karabach.
46'
ze hřiště odchází Pizzi, přichází Álvaro Djaló.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být nadále spokojenější domácí Karabach, který drží postupový výsledek z úvodního duelu. Jedinou velkou šanci měl už v 5. minutě hostující Simon Banza, ale v pádu branku netrefil. Od té doby se na hřišti hodně přitvrdilo, oba týmy byly důrazné a k vidění bylo jen minimum zajímavých akcí.
45+2'
45'
Marko Vešović se hnal s míčem na polovinu soupeře, nicméně si balón ukopl daleko před sebe a už jej nedohnal ve hře.
44'
Pizzi vypálil zpoza velkého vápna, nicméně jeho projektil levou nohou skončil vysoko nad břevnem domácí branky.
42'
Juninho se zjevil sám před brankářem Bragy, ale Matheus se mu stačil položit pod nohy a zasáhl!
40'
Stopeři Karabachu hrají s míčem na kopačkách a nikam se neženou. Braga se snaží domácí napadat, ale ti hrají s přehledem.
39'
Až po další akci se do zakončení dostal Marko Vešović, jehož prudkou ránu k přední tyči hostující brankář Matheus raději vyrazil na roh.
38'
Elvin Cəfərquliyev utekl obránci po levém křídle, poslal zpětnou přihrávku, jenže defenziva Brafy se stačila stáhnout.
37'
Braga se usadila v blízkosti velkého vápna soupeře, ale centr skončil na noze dobře postaveného Zoubira.
36'
Žlutá karta pro tým FK Karabach (Júlio Romão).
35'
Júlio Romão vypálil levou nohou zpoza velkého vápna, ale hostující brankář jeho technický pokus udržel v rukavicích.
33'
Marko Vešović si v souboji pomohl zatažením za dres soupeře, nicméně sudí jeho prohřešek neodpískal.
32'
Juninho napadal rozehrávku Bragy, jenže v souboji byl o krok později než bylo potřeba a dopustil se nedovoleného zákroku.
31'
Leandro Andrade poslal vnějším nártem přihrávku za obranu Bragy, nicméně nikdo v černém dresu jeho úmysl nepochopil.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Hosté sice měli jednu šanci, ale od té doby sledujeme spíše souboje a nepřesnosti.
29'
Braga napadala rozehrávku domácího celku takřka na hranici velkého vápna, ale Bahlul Mustafazade se nenechal rozhodit a míč nakopl vpřed.
27'
Pizzi dohrál soupeře v souboji na polovině hrací plochy a může být rád, že za ostrý šlapák neviděl žlutou kartu.
26'
Badavi Hüseynov poslal nákop za obranu Bragy, kam se hnal Marko Vešović, ale obrana portugalského celku skvěle zasáhla.
25'
Elvin Cəfərquliyev diriguje rozehrávku Karabachu na vlastní polovině. Stopeři domácího celku nikam nespěchají.
24'
Pizzi vystihl nepovedenou rozehrávku Karabachu, skvěle si míč navedl na pravou stranu, ale jeho dělovka skončila nad břevnem.
23'
Karabach kombinuje s míčem na vlastní polovině a nikam se nežene. Hostující Braga však potřebuje zvýšit presink.
22'
Juninho se hnal za přihrávkou na polovinu soupeře, ale sudí musel přerušit hru kvůli střetu Juninha s Pizzim.
20'
Cristian Borja dostal prostor na levé straně, odkud odcentroval do šestnáctky, ale Yassine Benzia se stáhl a pomohl domácí obraně.
19'
Bahlul Mustafazade zastavil rozehrávku Bragy, zpracoval si míč a rozehrál na levou stranu. Ázerbájdžánský celek může ohrozit defenzivu soupeře.
18'
Karabach po opatrném vstupu do utkání poněkud zvýšil obrátky a v posledních minutách Bragu prakticky nepouští do útoku.
17'
Do dalšího zakončení se dostal Yassine Benzia, který musel hlavičkovat ze záklonu a jeho pokus skončil vysoko nad břevnem.
16'
Hostující brankář po dalším dlouhém nákopu domácích vyběhl na hranici velkého vápna a odvrátil nebezpečí. Karabach ukazuje, že umí kousat.
15'
Brankář domácího mužstva Andrej Luňov se rovněž musel zapojit do rozehrávky. Jeho prudký nákop na pravé křídlo si pohlídal Víctor Gómez.
14'
Bahlul Mustafazade táhl útok domácího celku po levé straně, jenže napadající soupeř se k němu výborně stáhl.
13'
Karabach s přehledem drží míč na kopačkách a nikam se nežene. Domácí celek má nahráno z předchozího duelu a dnes se bude soustředit na obranu.
11'
Braga kombinuje s míčem na vlastní polovině. Hráči portugalského celku ale jen těžko hledají cestu na polovinu soupeře.
10'
Snad poprvé v utkání se domácí celek dostal do blízkosti soupeřovy branky. Centr od rohového praporku ale odvrátil hned první zadák.
9'
Stopeři Karabachu se snaží uklidnit dění na trávníku kombinací na vlastní polovině. Nikdo z ofenzivních hráčů Bragy soupeře nenapadá.
8'
Fernandes odcentroval z levé strany před branku domácího celku, ale připravený brankář Andrej Luňov vyrazil mezi hlavičkáře a ukryl míč do rukavic.
7'
Badavi Hüseynov nakopl míč na polovinu soupeře, ale osamocený hrotový útočník Juninho nemohl v souboji s přesilou stoperů uspět.
6'
Portugalský celek se usadil na polovině Karabachu, ale Braga nyní kombinuje daleko od šestnáctky.
5'
První obrovskou šanci si vypracovala hostující Braga! Simon Banza se šikovnou zasekávačkou uvolnil v pokutovém území, jenže v pádu minul branku!
4'
Na stadionu od úvodního hvizdu rozhodčího panuje vynikající atmosféra. Domácí příznivci cítí, že Karabach může dosáhnout velkého úspěchu.
3'
Yassine Benzia si skvěle pokryl míč na polovině hřiště a dotírající soupeř jej faulem poslal k zemi. Rozehrávat bude Karabach.
2'
Za nákopem na pravou stranu se hnal domácí křídelník Leandro Andrade, ale vysoký míč nemohl za žádnou cenu udržet ve hře.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí Karabach bude chtít proti favoritovi udržet postupový výsledek.
1'

FK Karabach: Luňov – Vešović, Mustafazade, B. Hüseynov, Cəfərquliyev – Romão, Janković – L. Andrade, Benzia, Zoubir – Juninho.
Náhradníci: Gugešašvili, Ramazanov – Achundzade, P. Andrade, Bajramov, A. Hüseynov, Isajev, Keyta, K. Medina, Medveděv, M. Silva, Xhixha.

SC Braga: Matheus – Gómez, P. Oliveira, Niakaté, Borja – Moutinho, Pizzi, Zalazar – Banza, Ruiz, R. Fernandes.
Náhradníci: Horníček, Sá – Bruma, Djaló, Fonte, Chissumba, J. Mendes, Ndour, Saatçı, Lopes, Soumaré, V. Carvalho.
Úvodní zápas

Do odvety vstupuje v mnohem lepší pozici domácí Karabach. Ten před týdnem v Portugalsku překvapivě nasázel favoritovi čtyři branky a zvítězil 4:2.
FK Karabach

Domácí Karabach musel naopak už na podzim bojovat v Evropské lize. V základní skupině skončil za suverénním Leverkusenem. Za sebou však nechal norské Molde a švédský Hacken, čímž si vybojoval postup z druhého místa. V domácí lize s náskokem patnácti bodů suverénně drží první místo a kráčí za ziskem dalšího titulu. Po čtvrtečním duelu v Portugalsku navíc Karabach ligový duel nehrál.
SC Braga

Portugalská Braga si na podzim užila účast v prestižní Lize mistrů. Nedokázala však postoupit ze skupiny s Realem Madrid, Unionem Berlín a Neapolí. Za sebou nechala jen německý celek a musela se spokojit s jarním působením v Evropské lize. V portugalské nejvyšší soutěži hostům patří zatím až čtvrtá pozice. O víkendu však Braga dokázala zvítězit 2:1 v domácím duelu s Farense.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi FK Karabach a SC Braga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.