Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Beitar Jerusalém : Botev Plovdiv - 13. července 2017   20:00

Beitar Jerusalém
12' Khila
1:1
(1:0)
Botev Plovdiv
73' Yusein
Kleyman – Conte, Keltjens (74. Georginho), Mori, Khila, Heister – Vered, Sabo, Claudemir, Ezra (67. Benayoun) – Schechter (C) (82. Varenne)
Schoshan – Georginho, Benayoun, Dilmoni, Seroštan, Varenne, Brihon
Frankowski – Boniek, Winkler (vš. POL)
HaMoshava Stadium, Petaḥ-Tiqva, Izrael
Čvorović – Panov, Dimov, Genev, Minev – Nedelev (C), Yusein, Omnibes (69. Álvaro), Brisola (57. Tasev), Sjojanov (90+3. Marin) – Kossoko
Kajzer – Dimitrov, Álvaro, Tasev, Marin, Apostolov, Dobrev

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí remízou, což je spravedlivé vyústění toho, co bylo k vidění na hřišti. Beitar byl o něco málo aktivnější, ovšem Plovdiv potvrdil svou kvalitu ve druhé půli, kdy se mu povedlo vyrovnat.
90+5'
90+5'
Poslední sekundy tohoto utkání, neúspěšná akce domácích.
90+3'
Střídání v týmu PFK Botev Plovdiv: ze hřiště odchází Krum Stojanov, přichází Marin.
90+2'
Útočné akce domácích jsou přímočaré a poměrně vydařené, Conte vybojoval roh.
90+1'
Beitar je po vyrovnávacím gólu aktivnější, Čvorović musí znovu likvidovat střelu soupeře.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, Čvorović má míč ve své náruči a mezitím rezervní sudí ukazuje, že se bude nastavovat pět minut.
87'
Tentokrát se hosté v pohodě ubránili, míč se dostává až na polovinu Beitaru.
86'
Další roh pro Beitar a další šance vstřelit vedoucí gól pro domácího tým.
85'
Idan Vered v gólové šanci, ale jeho křižná střela zpoza malého vápna míří těsně vedle branky Plovdivu!
84'
Rohový kop pro Beitar, domácí rozehrají z pravé strany.
83'
Vered se na pravém křídle k míči nedostal, není z toho ani roh pro Beitar.
82'
Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Schechter, přichází Varenne.
81'
Khila se nedostal k centru z pravé strany, ale domácí zůstanou u míče.
80'
Posledních deset minut tohoto zápasu, resp. řádné hrací doby, domácí se nyní snaží přelstít defenzivu Plovdivu.
78'
Beitar s míčem u půlící čáry, hosté ale aktivně přistupují a domácí mají na všechno málo času.
77'
Beitar si o vyrovnávací gól koledoval, Plovdiv vstřelil veledůležitý gól na hřišti soupeře.
75'
Conte (Beitar) se blýskl dobrým obranným zákrokem, míč pro domácí.
74'
Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Keltjens, přichází Georginho.
73'
Botev Plovdiv právě vstřelil branku!
Tentokrát byl další zákrok Kleymana domácím málo platný, k odraženému míči se na hranici malého vápna dostal SERKAN YUSEIN, který ho doklepl do branky Beitaru.
72'
Kleyman nyní podržel svůj tým, hostům se totiž povedla akce z pravé strany, kdy střelu Taseva musel výborným zákrokem gólman zneškodnit.
70'
Posledních dvacet minut dělí Beitar od cenného vítězství a hlavně od čistého konta, které může hrát důležitou roli.
69'
Střídání v týmu PFK Botev Plovdiv: ze hřiště odchází Omnibes, přichází Álvaru.
67'
Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Ezra, přichází Benayoun.
66'
Beitar připravuje střídání, do hry se chystá Benayoun.
65'
Dlouhý pas domácích končí až u Čvoroviće, který rychle vykopává od své branky.
63'
Nedělev tak znovu rozehrál roh z levé strany, ale tentokrát nemusel Kleyman zasahovat.
62'
První rohový kop Neděleva z levé strany odvrací Kleyman na další roh.
61'
To by se mohlo povést nyní, kdy bránící Mori odhlavičkoval na roh.
60'
Je za námi hodina hry, Beitar stále vede o gól a domácí tak zatím mohou být spokojeni, Plovdiv ale není daleko od vyrovnání.
58'
Hosté se špatnou přihrávkou sami připravují o možnost zaútočit.
57'
Střídání v týmu PFK Botev Plovdiv: ze hřiště odchází Brisola, přichází Tasev.
57'
Další střelecký pokus domácích, zpoza vápna pálil Sabo, i on přestřelil branku Plovdivu.
56'
Dimov odvrací míč, mířící před branku Plovdivu, dobrý obranný zákrok.
55'
54'
Etey Schechter se parádně vyhl obránci a poté i zakončil, ale střela zpoza vápna končí pouze nad brankou Boteva.
52'
Nedělev rozehrává volný kop z levé strany, u půlící čáry, vzápětí ale získávají míč domácí.
51'
Nepřesným centrem Heistera končí útočná akce domácích.
50'
I první pětiminutovka druhé půle naznačila, že to bude vyrovnaný fotbal.
48'
Brisola rozehrál, míč ale odvrací Claudemir, který ještě zakládá útočnou akci svého týmu.
47'
V úvodu druhého poločasu rohový kop pro Botev, hosté rozehrají z pravé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
První poločas končí vítězstvím domácích, ale spíše by mu slušela remíza. Botevu nevyšel úvod zápasu, ale pak se hosté dokázali zmobilizovat a několikrát nebezpečně zahrozit, skórovat se jim ale zatím nepodařilo.
45+1'
45'
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, hosté s míčem na polovině Beitaru.
43'
Čvorović nyní napravil své zaváhání při gólové akci soupeře, když parádně vychytal Vereda!
43'
A po nepřesné přihrávce před pokutové území soupeře mohou hosté něco vymyslet směrem dopředu. Rychlý brejk končí střelou ze zoufalství daleko od branky Beitaru.
42'
Nepřesným centrem z pravé strany končí akce Beitaru.
40'
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí i nadále hájí těsné vedení.
38'
Conte vysunul Ezru, který ale byl v ofsajdovém postavení, vše odpískáno.
37'
Dalekonosný centr Geneva z pravé strany, Kleyman si míč pohlídal.
36'
Beitar se nyní nemůže probojovat přes střed hřiště, hosté zlepšili pohyb a jsou nyní domácím vyrovnaným soupeřem.
35'
Šance hostů, Kossoko parádně vysunul za obranu Neděleva, který těsně minul!
34'
Nedělev rozehrál z pravé strany, poslal míč před branku, kde zaúřadoval bránící Khila.
33'
Roh pro Botev, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
32'
Brazilec Felipe Brisola (Botev) vypálil zpoza vápna soupeře, ale slabá střela, navíc míří mimo branku, nemohla vystrašit Kleymana.
30'
Také v utkání Beitaru s Botevem dává sudí oběma týmům krátkou přestávku.
29'
Míč míří až na polovinu domácího týmu, hosté se ubránili.
28'
Beitar to nyní zkouší po levé straně, Heister se ale prosadit nedokázal, nicméně domácí mají aut.
27'
Ne, Kleyman nemusel zasahovat, hosté branku Beitaru neohrozili.
26'
Plovdivu se nyní daří dostávat před vápno soupeře, nyní mají hosté k dispozici roh z pravé strany.
24'
Žlutou kartu dostává Omnibes (PFK Botev Plovdiv).
24'
Krum Stojanov odcentroval z levé strany, Kleyman ale v pohodě chytá.
23'
Ne, naopak, zaútočili domácí a střela Conteho měla gólové parametry, míč končí těsně vedle branky Plovdivu!
22'
Botev vybojoval rohový kop, budou hosté úspěšní, stejně jako domácí ve 12. minutě?
21'
Hosté vhazují z pravé strany, na útočné polovině a mohou tak zaútočit.
20'
Žlutou kartu dostává Genev (PFK Botev Plovdiv).
20'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, která vyšla domácím, ti totiž vedou díky gólu z 12. minuty.
19'
Odkop od branky Plovdivu, hostům ale nyní chybí pohyb.
18'
Nepřesný nákop Conteho na pravou stranu.
16'
Nepřesný centr Stojanova z levé strany, míč má Kleyman, který rozehrává.
15'
Hosté s míčem u půlící čáry, dopředu to zatím ale tolik nejde, vzápětí totiž získává míč soupeř.
13'
Gólman Plovdivu se tak příliš dobře neuvedl, to byla hrubka jako hrom, domácí znovu útočí.
12'
Beitar Jeruzalém právě vstřelil branku!
Ezra rozehrál rohový kop z levé strany, před brankou šel do souboje Čvorović, který ale chybuje, míč podskakuje a za jeho zády hlavičkuje do prázdně branky TAL KHILA.
11'
Schechter neprošel z levé strany před branku soupeře, ale vybojoval pro svůj tým roh.
11'
Yusein zastavil akci u půlící čáry, hosté se nikam příliš neženou.
10'
Od Kleymana začíná další kombinační akce Beitaru, Heister ale nepřesně nakopl míč dopředu.
9'
Akce Botevu ale končí nepřesným centrem z pravé strany.
8'
Diváci pískají, hosté se totiž dostali vůbec poprvé v zápase na chvíli před vápno Beitaru.
7'
Nepřesný pas Panova na pravou stranu, nicméně hosté získali autové vhazování.
6'
Volný kop Beitaru rozehrál z pravé strany Heister, ale hodně nepřesně.
5'
Bránící Yusein fauluje Claudemira, míč pro Beitar.
4'
Ve čtvrté minutě první střela na branku, domácí Sabo pálil z otočky, Čvorović v pohodě chytá.