Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Crusaders : Liepājas - 29. června 2017   20:45

Crusaders
Crusaders
28' Lowry  • 35' Carvill  • 55' Owens
3:1
(2:0)
Liepājas
Liepājas
61' Karašausks
Crusaders
Jensen – Burns, Coates (C), Ward, Brown – Forsythe, Lowry (73. Glackin), Snoddy, Heatley (82. Whyte) – Carvill (85. Beverland) – Owens.
Dougherty – Cushley, Beverland, Glackin, McClean, Nimick, Whyte.
Anders Poulsen (DEN) – Niels Hoeg (DEN) Elvis Boric (DEN)
Seaview, Belfast
Liepājas
Dorosevs – Jurkovskis, Ivanovs (C), Kļava, Tomič (71. Kigurs) – Hmizs – Karašausks, Strumia, Torres, Afanasjevs (59. Kurtišs) – Grebis.
Sopots – Ikaunieks, Karklins, Kigurs, Krusatins, Kurtišs.

S konstatováním, že si domácí do odvety přenáší velmi nadějný dvoubrankový náskok, se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek večera. u sledování dalších on-line přenosů na počtenou! Loučí se s vámi Daniel Kinc.
90+5'
90+2'
Žlutou kartu dostává Snoddy (Crusaders F.C.).
90+1'
Ještě jeden rohový kop pro domácí, poté co další rána Whyta byla opět zablokována.
90'
Nastavuje se pět minut!
89'
Karašausks parádním centrem do rohového praokru při dalším rohu hostů našel před brankou Kurtišse, ale toho opět fantasticky vychytal brankář Jensen!
88'
Rohový kop se domácím nepovedl, vzápětí jej rozehrávali také hosté, ovšem taktéž bez úspěchu.
86'
Další rohový kop pro domácí celek, ten je v závěru hodně aktivní.
85'
Rohový kop rozehrál Whyte, ovšem centr mu vůbec nevyšel.
85'
Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Carvill, přichází Beverland.
84'
Rohový kop pro severoirský celek šest minut před koncem.
83'
A Owens zkompletoval hattrick! Nikoliv však gólový, nýbrž ofsajdový...
82'
Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Heatley, přichází Whyte.
82'
Na druhé straně byl v ofsajdu polapen podruhé v krátké chvíli Owens.
81'
Karašausks se opět dostal ke střele, snad k desáté v tomto utkání, ale jeho pokus byl znovu zablokován.
79'
Akce domácích ještě pokračovala, nicméně faulem se provinil Heatley, a tak může zaútočit opět celek z Pobaltí.
76'
Carvillovi centr tentokráte nevyšel, hosté se pohodlně ubránili.
75'
Čtvrthodiny pred koncem uvidíme další rohový kop domácího celku.
73'
Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Lowry, přichází Glackin.
72'
Karašausksův centr od rohového praporku propadl k Grebisovi, ten však ve stoprocentní pozici trefil jen brankáře Jensena, jenž podržel svůj celek v pravou chvíli!
71'
Střídání v týmu FK Liepāja: ze hřiště odchází Tomič, přichází Kigurs.
70'
Rohový kop pro hostující celek, který hodně touží po dalším snížení.
68'
A zase to byl Karašausks, ten však z těžké pozice pálil přees dva soupeře jen do boční sítě.
67'
Tak pozor, hostům narostla křídla a další možnost měl autor zatím jediné trefy Liepajy Karašausks, ale branku minul.
65'
Obrovská šance hostů! Kurtišs se uvolnil ke střele a jeho prudkou ránu zastavil břevno branky Crusaders!
64'
Domácí ani po inkasování nepřestávají hrát aktivně, ovšem Owens nyní opět zastavil ofsajd.
61'
Liepajas Metalurgs právě vstřelilo branku!
Hosté snižují a připisují si na své konto důležitou branku an hřišti soupeře. A je to právě ARTURS KARAŠAUSKS, jenž se konečně dočkal, když zůstal neobsazen ve vápně a ranou z první zamířil přesně k tyči – 3:1!
60'
Kurtiss hraje na straně hostů zatím velký zápas, ale není mu vůbec přáno. Jeho další pokus v nadějné pozici byl opět zablokován, hosté rozehrají rohový kop.
59'
Střídání v týmu FK Liepāja: ze hřiště odchází Afanasjevs, přichází Kurtišs.
59'
Aktivní Karašausks si opět řekl o přihrávku do běhu, jenže byl až příliš rychlý, a tak jej zasatvil praporek rozhodčího – ofsajd.
57'
Domácích je momentálně plné hřiště, zatímco hosté neví kam dřív skočit. Jejich útočnou aktivitu ale utnul faul Snoddyho.
55'
Crusaders právě vstřelili branku!
A přesně po deseti minutách hry ve druhém poločase přichází také třetí trefa domácích borců! Carvillův přesný centr od praporku našel pro změnu JORDANA OWENSE, který z blízkosti zavěsil – 3:0!
53'
Následoval rohový kop, s nímž si obrana lotyšského celku poradila, ale domácí celou situaci zopakují.
52'
Heatley se dostal na druhé straně taktéž ke střele, ale jeho pokus byl zablokován.
49'
Karašausks se dostal k další střele, když se uvolnil na pravé straně, branku však opět netrefil. Hostujícího záložníka zatím provázín velká smůla při zakončení.
47'
Na druhé straně si za obranu nabíhal Heatley, jeho postup vpřed ale zastavil praporek rozhodčího – ofsajd.
46'
Karašausks se hned na úvod druhé půle mohl zapsat mezi střelce, branku ale netrefil. Brankář domácích Jensen bude vykopávat od své branky.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
45'
44'
Karašausks zahrozil v samém závěru půle, ale branku soupeře vůbec netrefil.
43'
Žlutou kartu dostává Jurkovskis (FK Liepāja).
42'
Další tutovka hostů! Opět to byl Torres, avšak ani tentokrát si na výborného Jensena nepřišel.
41'
Tentokrát to byl Afanasjevs, kdo rozehrál míč do hry, ale celou akci zastavil útočný faul Hmizse.
40'
A Liepaju čeká další přímý kop, faulován byl Grebis.
38'
Karašausksc centroval ze standardní situace na zadní tyč, ale jeho pas byl nadvakrát odvrácen.
37'
Owen fauloval Strumiu, přímý kop pro hostující celek.
37'
Rohový kop rozehrál opět Karašausks, ale ani tentokrát nenalezl přesně žádného spoluhráče.
36'
Mohlo být bleskově vyrovnáno poté, co se ke střele dostal Torres, ale domácí brankář Jensen jeho ránu skvěle vyrazil na roh!
35'
Deset minut před koncem prvního poločasu domácí zdvojnásobují svůj náskok! Přesnou střelou se prosadil MICHAEL CARVILL – 2:0!
31'
Navíc se ostrým faulem provinil Grebis a domácí válečníci budou moci rozehrávat další zajímavou standardní situaci.
30'
Domácí jsou nyní na koni a opět svírají svého soupeře.
28'
To však domácí mrzet nemusí, protože se dostávají do vedení a tribuny poprvé naplno propukají v šílenství! PHILIP LOWRY si koupli pomyslný odpustek za svůj předchozí faul, když se zjeil osamocen ve vápně a chladnokrevně prostřelil brankáře hostů – 1:0!
27'
Crusaders sice vybojovali míč, ale opět o něj záhy po vlastní chybě přišli, když fauloval Lowry.
25'
A opět stejná písnička. Heatley přehnal svůj důraz a byl mu odpískán jasný útočný faul.
24'
Domácí jsou v tlaku, ale zatím pouze opticky, protože se ke střele vůbec nedostávají a stále jen kombinují, a čekají na svou šanci.
21'
Dvacet minut hry je za námi, domácí jsou zatím aktivnější, ovšem na první vážnější šanci čekáme.
18'
Rohového kopu se ujal Heatley, nicméně jeho pas byl tentokrát pro změnu krátký, a tak se nikdo v červeném neprosadil.
17'
Domácí ale míč vybojovali zpět a k dispozici mají další rohový kop.
15'
Tlak domácí pokračoval, ovšem Coates vletěl do souboje s Grebisem příliš ostře a byl mu odpískán faul.
14'
Carvillovi další centr vyšel už náramně, když našel ve vápně Heatleyho, ale ten v dobré pozici minul branku!
13'
Akce domácích ale pokračovala a po faulu budou moci rozehrávat zajímavou standardní situaci.
11'
Tentokrát jej rozehrával Carvill, ale svůj centr hodně přetáhla nikdo hlavou na jeho pas nedosáhl.
10'
Rohový kop pro domácí celek.
9'
Karaušausks se ujal exekuce následného přímého kopu, ovšem jeho centr byl hodně nepřesný.
8'
A další faul přišel také na obranné polovině, kde se nedovoleným zákrokem provinil Ward.
7'
Akce Crusaders mohla pokračovat i nadále, ovšem Owens se provinil útočným faulem a domácí o míč přicházejí.
5'
Rozehrávky se chopil záložník Heatley, ovšem jeho centr nepatřil do kategorie nejpřesnějších.
4'
A hned na úvod je zde roohový kop pro severoirský celek.
2'
Utkání začíná aktivitou domácího celku, ten se usadil na polovině svého soupeře.
1'

Crusaders F.C.: Jensen – Burns, Coates (C), Ward, Brown – Forsythe, Lowry, Snoddy, Heatley – Carvill – Owens.
Náhradníci: Dougherty – Cushley, Beverland, Glackin, McClean, Nimick, Whyte.

FK Liepāja: Dorosevs – Jurkovskis, Ivanovs (C), Kļava, Tomič – Hmizs – Karašausks, Strumia, Torres, Afanasjevs – Grebis.
Náhradníci: Sopots – Ikaunieks, Karklins, Kigurs, Krusatins, Kurtiss.

Rozhodčí: Anders Poulsen (DEN) – Niels Hoeg (DEN), Elvis Boric (DEN).
FK Liepāja

Futbola klubs Liepāja je lotyšský fotbalový klub sídlící ve městě Liepāja. Klub byl založen v roce 2014 po zániku FK Liepājas Metalurgs. V letošní sezóně skončil taktéž ve své soutěži na druhém místě, a tak na něj zbyla „jen“ účast v Evropské lize.
Crusaders F.C.

Severoirský celek z hlavního města Belfast si místenku v Evropské lize zajistil díky druhému místu v domácí nejvyšší soutěži, když ve skupině o titul skončil jen dva body za mistrovským Linfieldem. Naposledy získal domácí celek mistrovský titul v sezóně 2015/2016!
Vítám všechny fanynky a fanoušky evropského fotbalu! Ačkoliv před pár dny skončila sezóna, tak ta nová už klepe na dveře a již dnes jsou na programu 1. předkola Evropské ligy. Na domácí půdě se představí severoirský celek Crusaders F.C., jehož soupeřem bude lotyšská FK Liepāja!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.