Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Marseille : Oostende - 27. července 2017   20:45

Marseille
Marseille
2' Germain  • 32' Sanson  • 57' Germain  • 82' Germain
4:2
(2:1)
Oostende
Oostende
26' Siani   • 70' Musona
Marseille
Mandanda – Evra (75. Hubočan), Rami, Rolando, Sakaj – Lopez, Gustavo, Sanson – Payet (C), Germain (85. Sertic), Thauvin (58. Ocampos)
Pelé – Dória, Ocampos, Cabella, Sertic, Njié, Hubočan
Oostende
Proto – Capon, Rozehnal, Tomašević, Milić – Jali, Siani (C) – Rezaejan, Berrier (71. Banda), Musona (78. Fernando Canesin) – Akpala (64. Zivkovic)
Dotoit – Lombaerts, Zivkovic, Banda, Jonckheere, Vandendriessche, Canesis

Domácí fotbalisté vyhrávají tento na góly bohatý zápas poměrem 4:2 a mají celkem dobrou výchozí pozici před soubojem na půdě soupeře. Po prvním poločase vedl Olympique 2:1 a ve druhém poločase viděli diváci také tři branky. Domácí se mohli spolehnout na svého Germaina, který v zápase zaznamenal tři branky.
90+4'
90+4'
V poslední nastavené minutě nedokázal Zivkovic přesněji zakončit, jeho pokus končí mimo.
90+3'
Obrana si s jeho nepříliš povedeným centrem dokázala poradit celkem snadno.
90+2'
Žlutou kartu dostává Emmanuel Banda (KV Oostende). Domácí budou rozehrávat volný kop, toho se ujme Payet.
90+1'
Rezaeian fauloval soupeře, a tak uvidíme volný kop domácího celku.
90'
Hraje se nyní na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene, nastavovat se budou čtyři minuty, což se domácím fanouškům nelíbí.
88'
V poklidném tempu se zápas dohrává, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec devadesáti.
87'
Fanoušci Olympique slaví výhru v tomto zápase, do další šance se k velké jejich radosti dostal Ocampos, ale tentokrát nedokázal překonat brankáře.
86'
Nově příchozí muž na hrací plochu se hned dostal do střelecké pozice. Po bleskové akci zakončoval Sertic, jeho rána končí mimo.
85'
Hostující celek nic nevzdává, probojoval se do dobré střelecké pozice, ale bránu trefit nedokázal. Nyní nepřesně zakončoval Rezaeian.
85'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Germain, přichází Sertic.
85'
Dnes aktivně hrající domácí Germain byl tentokrát nachytaný v postavení mimo hru. Akce Marseille nemohla pokračovat pro ofsajd.
82'
Marseille právě vstřelilo branku!
Domácí celek navyšuje své vedení na dvě branky. Zkušený Dimitri Payet.velmi dobře vyslal do šance spoluhráče. VALÈRE GERMAIN se neukvapil se zakončením, počkal si na první pohyb brankáře a míč poslal ke vzdálenější tyčce. Asistence: Dimitri Payet.
81'
Ale nesmí se zapomínat bránit, neboť po rychlé protiakci soupeře nyní zahrozil Banda. Ten ale bránu vůbec netrefil. Jeho rána ze střední vzdálenosti postrádala přesnost.
80'
Deset minut hry plus nějaké to nastavení nás dělí od konce zápasu. Domácí fotbalisté vedou o jednu branku a míří za výhrou v prvním zápase.
78'
Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Musona, přichází Fernando Canesin.
78'
Olympique Marseille pokračuje v aktivní hře, zakončoval po rychlé akci Germain, jehož pokus dobře zastavil brankář Proto. Následně vypálil Germain, který ale branku trefit nedokázal ránou z první minul.
76'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, střeleckých pokusů je k vidění poměrně hodně. Teď to zkoušel Sanson, ale netrefil přesně bránu.
75'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Evra, přichází Hubočan.
74'
Další akci hostujícího celku vedl Banda, ale jeho rána byla domácím hráčem zablokovaná. Následovat bude rohový kop. Rezaeian centroval před branku, ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.
72'
Další obrovská šance pro domácí fotbalisty, Germain skvělou ránou z první mířil až příliš přesně, trefil jen tyč brány! Obrana Oostende už dorážku nedovolila.
71'
Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Berrier, přichází Banda.
70'
Oostende právě vstřelilo branku!
Hostující celek snižuje na rozdíl jediné branky. Richairo Zivković dobře vyslal do šance spoluhráče, tím byl KNOWLEDGE MUSONA. Ten si všiml, že brankář je hodně vyběhnutý, a tak jej vysokým lobem dokázal překopnout. Míč končí přesně v bráně. Asistence: Richairo Zivković
67'
Další akci domácích zakončoval Ocampos, Proto byl pozorný.
66'
Domácí Payet rozehrával volný kop. Rozhodl se pro pořádnou bombu, kterou tak tak dokázal brankář zastavit. Akce pokračovala dál, ale míč vybojovali obránci, kteří tak otočili směr hry.
65'
Berrier rozehrával od rohového praporku, ale jeho centr postrádal přesnost.
65'
Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Akpala, přichází Zivkovic.
64'
Hostující Akpala zakončoval. Jeho rána byla zablokovaná, a tak budou rozehrávat fotbalisté Oostende rohový kop.
62'
Domácí mužstvo vede půlhodiny hry před koncem zápasu o dva góly, pokračuje v aktivní hře a fanoušci jsou ozdobou tohoto klání.
61'
Nyní hned dvakrát po sobě byl hostující celek v postavení mimo hru. Nejprve byl v ofsajdu Musona, a pak Akpala.
60'
Domácí celek se zkoušel probojovat do zajímavé střelecké pozice, ale Sakai byl v postavení mimo hru, akce Marseille tak končí.
60'
Žlutou kartu dostává Siani (KV Oostende).
58'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Thauvin, přichází Ocampos.
57'
Domácí celek po nenápadné akci navyšuje své vedení. Florian Thauvin přihrával před branku, kde míč skvěle tečoval mimo dosaho brankáře Prota VALÈRE GERMAIN. Asistence: Florian Thauvin.
56'
Od rohového praporku centroval Berrier, následně si na míč vyskočil Rezaeian, ale ani on nedokázal trefit bránu.
55'
Nechybělo moc a hosté dokázali vyrovnat. Skvěle vypálil Musona a jeho pokus tak tak vytáhl domácí brankář na rohový kop.
52'
Hostující Rezaeian rozehrával rohový kop, ale po centru se před brankou přesně nedokázal zorientovat nikdo z jeho spoluhráčů.
52'
Rezaeian se znovu dostal do dobré střelecké pozice, tentokrát jeho pokus skvěle zablokoval domácí obránce Evra.
51'
Poprvé ve druhém poločase se do střelecké pozice dostali fotbalisté hostujícího celku, ale Rezaeian nedokázal přesněji zakončit. Střelec se drží za hlavu, neboť ví, že tato akce měla skončil gólem.
49'
Domácí fotbalisté se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně. Sledujeme klidnější pasáž hry.
47'
Rezaeian fauloval v souboji jeden na jednoho soupeře, a tak budou domácí rozehrávat.
47'
Hned z kraje druhého poločasu se do zajímavé střelecké pozice dostal Payet, jehož střelecký pokus bez výraznější přípravy dokázal výborně zastavit brankář Proto.
46'
Úvodní poločas nabídl celkem tři branky. Domácí celek se dostal hned ve druhé minutě do vedení, prosadil se Germain. Hostům se podařilo v šestadvacáté minutě vyrovnat, pokutový kop proměnil Siani. Domácí celek do vedení poslal dobrou ránou Sanson.
45+3'
45+2'
Milić fauloval soupeře, rozehrávat tak budou domácí.
45+2'
Probíhá poslední minuta nastaveného času, domácí kontrolují hru.
45+1'
Dvě minuty se budou nastavovat nad rámec prvního poločasu. Do šance se dostal hostující Musona, jehož pokus tak tak minul branku. Nechybělo mnoho a Oostende dokázalo vyrovnat.
45'
V poslední minutě prvního poločasu od rohového praporku rozehrával Thauvin. Následně zakončoval nepřesně Germain.
44'
Domácí se probojovali k ráně, dobře vypálil Sanson, jehož pokus byl zablokovaný, a tak uvidíme rohový kop.
43'
Jeden z domácích hráčů po faulu Sianiho zůstává ležet na hrací ploše. Zdá se, že ve hře bude pokračovat. Při nejmenším dokončí první poločas.
41'
Marseille kombinuje na své obranné polovině, Oostende příliš velký odpor neklade. V poklidném tempu se dohrává první poločas.
40'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, domácí fotbalisté mají sice optickou převahu, ale nemohou se probojovat do výraznější střelecké pozice.
38'
Domácí fanoušci neustále podporují své oblíbence v cestě za vstřelením dalšího gólu. Brankář Proto si na nedostatek práce naříkat nemůže.
37'
Capon fauloval, volný kop budou rozehrávat fotbalisté hostujícího celku.
36'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky prvního poločasu. Poločasu, ve kterém se diváci rozhodně nenudí a viděli již tři branky.
34'
Olympique se probojoval do další dobré střelecké pozice, Sanson trefil jen prostor, kde byl připravený brankář.
33'
Další domácí zajímavou akci vedl zkušený Germain, ale jeho pokus zastavil dobře postavený brankář Proto.
32'
Domácí celek nyní zlepši a zrychlil hru, což se projevilo velmi rychle. Marseille se dostává do vedení. První střelu brankář Proto dokázal ještě senzačně zastavit, na dorážku, kterou vyslal MORGAN SANSON byl už brankář Oostende krátká. Asistence: Valère Germain.
32'
Hostující celek se propracoval do další střelecké pozice, tentokrát zakončoval Tomašević, jehož pokus domácí brankář dokázal zastavit.
30'
Půlhodina hry je minulostí, diváci v tomto zápase viděli již dva góly, je vyrovnáno. Fanoušci domácího celku vytváří velmi dobrou atmosféru.
29'
Podobná situaci na druhé straně před bránou hostů, ale sudí tento moment vyhodnotil jako nastřelenou ruku, hra tak pokračuje dál.
28'
Přišlo vyrovnání, hostující celek zlepšil hru, byl aktivní, a tak zcela po právu vyrovnal na 1:1.
26'
Hostující tým nabídnutou šanci nepromarnil, SÉBASTIEN SIANI poslal brankáře na jednu stranu a bezpečně svou šanci proměnil. Stav zápasu je vyrovnaný.
26'
Žlutou kartu dostává Florian Thauvin (Olympique Marseille). Domácí hráč zahrál v pokutovém území rukou, za což vidí pochopitelně žlutou kartu. Následovat bude pokutový kop.
25'
Hosté rozehrávají volný kop. Obrana si ale nedokázala poradit.
24'
Domácí celek se rychle po úvodním hvizdu dostal do vedení, od té doby je ale aktivnější celek KV Oostende, který se pokouší přispěchat s odpovědí, zatím ale marně.
23'
Volný kop rozehrával zkušený francouzský reprezentant Payet. Následně se do zakončení dostal jeho kolega Rami, ale ten bránu minul.
22'
V osobním souboji na polovině byl příliš aktivní Siani, a tak je důrazně upozorňován rozhodčím, že příště podobné fauly nebudou bez karty.
20'
Momentálně se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí tento zápas nenabízí. Domácí vedou o jednu branku.
18'
Hostující celek se nyní usadil před brankou soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Rezaejan nedokázal přesněji nacentrovat. Následně si dokázala obrana domácích poradit.
17'
Proto rozehrával od své branky, domácí fanoušci ženou své oblíbence v cestě za navýšením náskoku. Olympique má více ze hry, je aktivnější.
16'
Následoval přímý kop pro Oostende. Míč do hry uvedl Berrier. Jeho pokus přímo na branku postrádal přesnost.
15'
Žlutou kartu dostává Patrice Evra (Olympique Marseille).
13'
Sanson se v souboji jeden na jednoho dopustil faulu, a tak budou rozehrávat hosté.
13'
Rohový kop pro hostující celek, míč do hry uvedl Berrier, který ovšem svým centrem nenašel lépe postaveného spoluhráče.
12'
Marseille se propracovala do zakončení, zakončoval Thauvin, jehož pokus dobře vyrazil brankář hostů Proto.
11'
Fotbalisté v bílém, tedy domácí, vhazují na polovině hrací plochy. Fanouškům se podařilo na tribunu pronést pyrotechniku, kterou postupně používají.
10'
Úvodních deset minut hry mnoho vyložených šancí nepřineslo, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
9'
Hostujícímu celku opravdu nejde přenesení hry, Akpala byl znovu v ofsajdovém postavení.
8'
Domácí výběr se nyní dostal do další zajímavé střelecké pozice. Po pěkné akci zakončoval Payet, ale jeho pokus dobře dokázal brankář Proto zastavit. Míč končí před brankovou čárou.
6'
Další postavení mimo hru, tentokrát výběh špatně načasoval Sakai.
6'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře a pokouší se navýšit své vedení. Nyní se musí bránit Oostende.
5'
Siani v souboji jeden na jednoho fauloval soupeře, a tak budou rozehrávat domácí. Jmenovitě Thauvin
4'
Tým hostů se pokoušel rychle najít odpověď, ale Akpala nedokázal přesněji zakončit. Navíc mu byl odmávaný i odpískaný ofsajd.
2'
Bleskově se domácí fotbalisté dostávají k velké radosti fanoušků do vedení.
Florian Thauvin posílal míč před branku a právě zde jej skvěle dokázal usměrnit ke vzdálenější tyči VALÈRE GERMAIN. Asistence: Florian Thauvin.
1'
Zápas v poklidném tempu začíná, ani jeden celek se v úvodu utkání nikam nežene.
1'
V novodobé historii proti sobě tyto týmy ještě nenastoupily. Je to pro ně první duel v předkolech.
Tým Olympique Marseille odehrál šest přípravných zápasů. Pět vyhrál a jednou remizoval. Poradil si s Sionem 3:2, Etoile Sahel 2:0, FC Viitorul 4:2, Fenerbahce 1:0 a Sportingem 2:1. S Rangers remizoval 1:1.
KV Oostende odehrál před sezónou sedm přípravných zápasů. Porazil Zwevezele 3:1, Melsele 8:0, FCBS 2:0. Remizoval s celky Vitesse a KSV Roeselare 1:1 a s Lille 0:0. Nestačil na Leuven 1:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské ligy. Třetí předkola nabízí další zápasy. V tomto proti sobě nastoupí Olympique Marseille a KV Oostende.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.