Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Ol. Donětsk : PAOK - 27. července 2017   18:30

Ol. Donětsk
Ol. Donětsk
49' Bilenkij
1:1
(0:0)
PAOK
PAOK
59' Henrique
Ol. Donětsk
Macharadze (C) – Niemčaninov, Šabanov, Kravčenko, Lukyančuk – Tsymbaljuk, Bogdanov – Moha (64. Mihunov), Chomutov (68. Michalov), Šestakov – Bilenkij (78. Sondej)
Kyčak – Sondei, Mychajlov, Postupalenko, Brikner, Ayyet, Mihunov
Bieri – Vogel, Kurnača
PAOK
Rey – Matos, Varela, Crespo (C), Leovac – Šachov (55. Biseswar), Cañas, Cimirot – Campos (55. Henrique), Prijovic, Mak (81. Pelkas)
Milissas – Henrique, Malezas, Biseswar, Athanasiadis, Pouggauras, Pelkas

V tomto úvodním zápasu předkola Evropské Ligy se Donětsk a Soluň rozchází nerozhodně 1:1. Úvodní branku vstřelil ve 49. minutě domácí tým, následně ale hosté o deset minut později dokázali vyrovnat. Mnoho vyložených šancí k vidění nebylo. Jsem velmi zvědavý, co nám nabídne odvetný zápas.
90+4'
90+4'
Rohový kop pro hostující celek.
90+3'
Nyní se mohl domácí celek dostat do vedení, Bogdanov ale v nepříliš dobré střelecké pozici poslal míč nad branku.
90+2'
Leovac bude rozehrávat volný kop po faulu soupeře.
90+1'
Mnoho času už ani jeden tým nemá na vedení útočných akcí, v poklidném tempu se zápas dohrává.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločasu, uvidíme, kolik se bude nastavovat.
89'
Nyní to skvěle sehráli hosté. Nečekaně se do šance dostal Prijovic, jehož pokus ovšem velmi dobře zlikvidoval domácí gólman.
88'
Od rohového praporku rozehrával Bogdanov, který byl ale následně nachytán v postavení mimo hru, akce domácích tak pokračovat nemohla.
87'
Olimpik pokračoval v aktivní hře, defenziva hostů se dokázala obránit jen za cenu rohového kopu. Jedna z posledních šancí pro domácí celek.
85'
Pět minut před koncem poločasu mohl domácí poslat do vedení Michalov, ale jeho pokus levou nohou končí mimo branku. Zajímavá rána.
84'
Více ze hry mají nyní domácí fotbalisté, kteří se za podpory z hlediště pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale obrana Soluně hraje zodpovědně.
82'
Domácí Šabanov se nyní dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus jen těsně minul branku. Gólmana žádně vystrašil. Zasahovat ale Rey nemusel.
81'
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Mak, přichází Pelkas.
80'
Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, sledujeme klidný fotbal, který mnoho vyložených šancí nenabízí. Ani jeden celek se nikam nežene.
78'
Střídání v týmu Olimpik Donětsk: ze hřiště odchází Bilenkij, přichází Sondej.
76'
Prijovic se probojoval do šance, ale hosté gól nedávají, protože Prijovic minul v dobré pozici.
75'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nikam nežene. Hraje se na polovině hrací plochy.
73'
Žlutou kartu dostává Leovac (PAOK Soluň).
72'
Hostující Cimirot se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus tak tak dokázal vytáhnout brankář domácích nad branku, a pak už hrála obrana Olimpiku.
70'
Hostující brankář Rey se nyní zapojil do rozehrávky, ale jeho pokus nebyl nejpovedenější, i tak se ale jeho spoluhráč dostal k míči.
70'
Žlutou kartu dostává Kravčenko (Olimpik Donětsk).
68'
Střídání v týmu Olimpik Donětsk: ze hřiště odchází Chomutov, přichází Michalov.
67'
Donětský brankář dlouhým výkopem přesunul hru na útočnou polovinu svého celku. Jeho spoluhráči ale o míč přišli.
66'
Hosté jsou na útočné polovině, do šance se zkoušel dostat Milissas, ale na přihrávku od spoluhráče nedosáhl. Slibně vypadající akce PAOKu tak končí.
65'
Domácí fotbalisté se pokouší vypracovat si zpět náskok, ale zatím se nemohou dostat do optimální pozice. Velmi dobře hrají fotbalisté Soluně.
64'
Střídání v týmu Olimpik Donětsk: ze hřiště odchází Moha, přichází Mihunov.
62'
Biseswar fauloval Kukyančuka, a tak budou rozehrávat fotbalisté hostujícího celku.
60'
Šedesát minut hry je minulostí, sledujeme nyní rychlý fotbal, který nabízí hodně střel na branku. Viděli jsme dva góly a mnoho dalších míčů dokázali zablokovat obránci.
59'
PAOK právě vstřelil branku!
A narodila se zápletka, domácí obrana nyní dala soupeři hodně prostoru, čehož dokázal po výborném pasu Léo Matose využít zkušený HENRIQUE.
58'
Bogdanov se dostal k zakončení, tentokrát gólman zasahovat nemusel. Následně neuspěl Šestakov.
57'
Lukyančuk se dostal do výborné střelecké pozice, jeho ránu skvěle kryje hostující brankář. Důležitý zákrok.
56'
Moha se probojoval do střelecké pozice, kterou proměnit nedokázal. Jeho ránu zablokoval gólman Rey.
55'
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Šachov, přichází Biseswar.
55'
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Djalma Campos, přichází Henrique.
53'
Žlutou kartu dostává Šachov (PAOK Soluň).
53'
Šestakov vybojoval míč před brankou soupeře, pokoušel se něco vymyslet. Ale trefil jen brankáře soupeře.
52'
Druhou branku domácích mohl po krásné ráně přidat Bogdanov, ale jeho povedenou ránu výborně vyrazil nad branku gólman Rey. Rohový kop tak rozehrává Donětsk.
49'
Olimpik Donětsk právě vstřelil branku! Z zkraje druhého poločasu se prosazuje domácí celek. Volný kop rozehrával Bogdanov, který přesně našel volného STANISLAVA BILENKIJE, který celkem snadno dokázal míč u bližší tyče dostat za čáru. K velké radosti fanoušků Olimpik vede. Asistence: Bogdanov.
47'
Hostující celek se z kraje druhého poločasu dostal do zajímavé střelecké pozice, Prijovic nedokázal zakončit, jeho pokus byl zablokovaný.
46'
Úvodní poločas mnoho šancí nenabídl. Optickou převahu mají domácí fotbalisté, ale nemohou se probojovat do výraznější střelecké pozice. Po pětačtyřiceti minutách platí nerozhodný stav.
45+1'
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.
44'
Nyní se hostující celek dostal do střelecké pozice, ale velmi dobře dokázala zasáhnout domácí obrana. Gólman Olimpiku zasahovat nemusel.
42'
Donětsk poslední minuty hraje aktivněji, ale nemůže se probojovat do výraznější střelecké pozice.
41'
Chomutov si v souboji jeden na jednoho nedokázal poradit s Crespem.
40'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, sledujeme klidnější pasáž hry.
39'
Leavac byl faulovaný Šestakovem, a tak míč do hry uvede hostující brankář.
38'
Domácí fotbalisté se pokouší před koncem poločasu vstřelit úvodní branku zápasu. Hostující defenziva hraje zatím aktivně a nedává soupeři mnoho prostoru pro zakončení.
37'
Šestakov to vzal na sebe. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelecký pokus. Míč poslal mimo branku. Následovat bude výkop od brány.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, sledujeme pasáž hry, která mnoho šancí nenabízí. Více ze hry mají fotbalisté Olimpiku.
34'
Domácí Kravčenko to udělal dobře, jeho střelecký pokus končí nad brankou. Rozehrávat bude brankář Rey.
32'
Souboje o míč se odehrávají na polovině hrací plochy, k vidění je poměrně hodně faulů. Sudí důrazně upozorňuje hráče, že podobné fauly nebudou příště tolerovány.
31'
Mak centroval před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal přesněji zakončovat.
30'
Půlhodina hry je minulostí, na úvodní branku stále čekáme. Nyní budou rozehrávat rohový kop hosté.
29'
Djalma Campos se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus nebyl nejhorší, ale míč poslal mimo branku.
29'
Mnoho střeleckých příležitostí k vidění není, hráči hrají hodně takticky, nemohou se probojovat přes dobře hrající obrany.
27'
Bogdanov centroval do předbrankového prostoru, ale hostující bek si dokázal poradit, míč odhlavičkoval pryč.
26'
Domácí Bogdanov vedl rychlou akci svého celku, probojoval se do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný. Míč končí mimo branku, následovat bude rohový kop.
25'
Soluň rozehrávala rohový kop. Mak centroval před branku, následně zakončoval Prijovic, jehož pokus byl zablokovaný domácím obráncem. Dobré čtení hry od Šabanova.
24'
Hosté se nyní dostali na útočnou polovinu, vypracovali si střeleckou pozici, domácí hráč míč zablokoval za cenu rohového kopu.
22'
Domácí Bilenkij se zkoušel probojovat do střelecké pozice, ale v souboji jeden na jednoho nedokázal překonat obránce PAOKu. Donětsk hraje aktivněji, má více ze hry. Gólman Rey musí být pozorný.
21'
Sledujeme divácky nepříliš atraktivní fotbal, mnoho šancí k vidění není, týmy preferují spíše taktický styl hry.
20'
Domácí Chomutov se probojoval do střelecké pozice z velké dálky ohrozil branku, gólman Rey byl pozorný a snadno kryje jeho pokus.
19'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střelecké pozice. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
17'
Domácí mají další rohový kop. Bogdanov centroval do šestnáctky, následně zakončoval Lukyačuk, který minul bránu.
16'
Mak rozehrával další rohový kop. Po centru před branku se dostal do dobré střelecké pozice Crespo, který ovšem minul branku.
15'
Tentokrát uvidíme rohový kop Soluně. Mak centroval od praporku. Domácí obránce si dokázal poradit s akcí soupeře jen za cenu dalšího rohu.
13'
Domácí mají k dispozici rohový kop, první v zápase. Od rohového praporku centroval Bogdanov. Do lepší střelecké pozice se fotbalisté Olimpiku nedostali.
12'
Hostující celek má více ze hry, snaží se něco vymyslet něco před bránou soupeře, ale obrana domácích je pozorná.
11'
Deset minut hry je minulostí, na výraznější střelecký pokus stále čekáme. Brankáři mnoho práce nemají.
10'
Léo Matos byl faulovaný soupeřem, nedovoleně si počínal Moha. A tak budou fotbalisté PAOKu rozehrávat volný kop.
9'
Soluň vhazovala na obranné polovině, následně se pokoušela dostat do střelecké pozice. Obrana Donětsku si dokázala poradit.
8'
Nepovedená akce hostů znamená, že do hry musí domácí brankář, který volí přihrávku na předbrankou postaveného hráče.
7'
Domácí hrající v modrém se nemohou dostat na útočnou polovinu, mnoho šancí momentálně k vidění není.
7'
Kravčenko musel jako jeden z posledních domácích hráčů hasit nebezpečnou situaci před vlastní brankou. Soluň hraje nyní aktivně.
6'
Domácí celek se dostal do zajímavé střelecké pozice, dobře to zkoušel Niemčaninov,jehož pokus ale celkem snadno kryje brankář Olimpiku.
4'
Rey dlouhým výkopem od své branky zakládal útočnou akci. Soluň se dostala na útočnou polovinu, ale nedokázala se stabilněji prosadit.
4'
Hostující Mak se dopustil faulu, rozehrávat tak budou domácí fotbalisté.
2'
Do rozehrávky se zapojuje brankář domácího celku, Donětsk se pokouší následně něco vymyslet před brankou soupeře.
1'
Zápas v poklidném tempu začíná, míč vybojoval hostující celek.
1'

Olimpik Donětsk: Macharadze (C) – Niemčaninov, Šabanov, Kravčenko, Lukyančuk – Tsymbaljuk, Bogdanov – Moha, Chomutov, Šestakov – Bilenkji
Náhradníci: Kyčak – Sondei, Mychajlov, Postupalenko, Brikner, Ayyet, Mihunov

PAOK Soluň: Rey – Matos, Varela, Crespo (C), Leovac – Šachov, Cañas, Cimirot – Campis, Prijovic, Mak
Náhradníci: Milissas – Henrique, Malezas, Biseswar, Athanasiadis, Pouggauras, Pelkas

Rozhodčí: Bieri – Vogel, Kurnača.
V novodobé historii na sebe tyto týmy nenarazily. Tento zápas je pro oba týmy prvním v předkolech.
Olimpik Donětsk odehrál v ukrajinské lize dva zápasy. Porazil Oleksandriji 2:0 a bezbrankově remizoval s týmem Zirka Kropyvnytskyi.
PAOK Soluň odehrála pět přípravných zápasů. Vyhrála tři a dvakrát prohrála. Poradila si s Tubize 4:0, Venlo 1:0 a Anothosis 2:0. Tým nestačil na Gent 0:2 a Ajax 2:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské ligy. Třetí předkola nabízí další zápasy. V tomto proti sobě nastoupí Olimpik Donětsk a PAOK Soluň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.